Praca na wymiany

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.Od dłuższego czasu szukam pracy na tym forum.Ale niestety nikt nie pomógł..Znam włoski tak żeby sie dogadać..i wiele rozumie.Pracowałam kiedyś jako opiekunka do osób starszych we Włoszech.Bardzo proszę o pomoc może ktoś szuka kogoś na wymianę do pracy..Albo wo gule wie że ktoś potrzebuje kogoś do opieki.. Dziękuję za każda informacje..Zrewanżuje się. Proszę o kontakt uczciwe osoby.
Czesc, nie napisala w jakim regionie Wloch chcesz pracowac,ale znalazlam tu ogloszenie co moze cie zainteresuje, POZDRAWIAM

http://offerte-lavoro.vivastreet.it/offerte-lavoro+milano/cerco-ragazza-polacca-badante-colf/39958787
Nadal szukam pracy na wymiany
Czy ktos zna jakąs uczciwą posredniczke??Słyszałam i Pani
Danucie Marszałek.Ma ktos kontakt do tej Pani????
Prosze o pomoc w znalezieniu pracy przy opiece może byc też ma wymiany.Okolice Rzymu,Mediolanu lub Neapolu.Mogą byc wymiany.Może jakas Polka szuka kogos z kim chce sie wymieniac.Pozdrawiam
jest zapotrzebowanie na opiekunki w Niemczech /duzo wieksze niz w IT/ http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/196165/page/7 Kobiety na milosc boska dostosujcie do wymogow rynkow..Kto na sile szuka pracy tam gdzie jej nie ma i łudzi sie znajdzie..tylko ktos naiwny..trzeba isc tam pracowac gdzie cie chca do pracy a nie gdzie ty chcesz by cie zatrudniono!!!!!! To jak w dowcipie facet wnocy szuka czegos pod latrnia szuka i szuka..nadchodzi policjant i i pyta sie cos pan zgubil? Tak,portfel... Tutaj pan zgubil?...Nie ,nie tutaj ..tylko tam dalej...To dlaczego pan tu szuka skoro pan zgubil portfel o wiele dalej?..BO TU JEST JASNIEJ.....Wg mnie sytuacja na wloskim rynku pracy dla badante jest o wiele bardziej 'zaciemniona' niz mysla o tym kandydatki na badante za to w Niemczech ta sama sytuacja jest o wiele bardziej "jasniejsza" :D
Sette, a moze inni tez bardzo chca pomieszkac sobie w kraju, w ktorym jest duzo slonca...
nie samym sloncem czlowiek zyje No chyba, ze chca zyc karmiona przez wloskie klamstwa tak jak ta badante http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/221949
Nie kazdy jest w stanie nauczyc sie brzydkiego niemieckiego...

To, ze kogos wyrzucaja czy zle traktuja, nie znaczy, ze kazdemu to sie moze przytrafic, wszystko zalezy od feelingu...Jak sie jest zmuszanym do wykonywania pracy, tylko dlatego, zeby zarobic albo ktos nas wybiera, bo nie ma innej alternatywy, to po jakims czasie te wymuszone grzecznosci wybuchaja...
Poza tym, polski sposob bycia czesto jest smieszny, wiec pretensje do polskiej ziemi, ze takich ludzi rodzi, co odbiegaja od swiatowych standardow....
Jak ktos przez 10 lat nie jest w stanie wybic sie ponad prace badante, to nie dziw, ze inni widza w nim popychadlo, nasze autokary pelne sa takich ludzi. Kiedys jeden kierowca mi powiedzial, ze mysli o tym, zeby rzucic to w cholere i zaczac jezdzic miejskim autobusem, bo za duzo nerwow sie traci z ta holota-szczegolnie z Wloch i Wielkiej Brytanii.
Polacy miedzy soba sie nie lubia, wiec za co inni maja Polakow lubic?
no rzeczywiscie cos w tym musi byc...,ja tez osobiscie znam pare osob co od lat wykonuja te same domowe prace...(zaznaczam ze sa to ludzie mlodzi),nie dziwmy sie ze Polki widziane sa jako badante lub sprzataczki,czego niestety nie slyszy sie o Niemkach,Angielkach czy Francuzkach(w tych krajach tez sa osoby biedne,ale jakos nie kojarza sie ze sprzataczka...)
http://www.kijiji.it/annunci/altre-offerte-di-lavoro/verona-annunci-verona/ricarca-badante/29330468?utm_source=Indeed&utm_medium=organic&utm_campaign=Indeed DURING S.p.A. cerca urgentemente DOMESTICA CONVIVENTE, minimo 25 anni, libera da impegni familiari per villa sita in Brescia http://www.bakeky.com/annuncio.asp?ID_annuncio=221671&SettoreAnnuncio=63&CodiceProvincia=17&tracker=bakeky
colf a Torino tel 3475307992 /ogloszenie dzisiejsze ,dzwoncie szybko
BADANTE e colf cercasi per signora disabile autosufficente al 90% fino alle ore 19.00 necessaria disponibilità immediata dal lunedi al sabato disposta a dormire due volte a settimana responsabile e con un carattere solare. telefonare a 3884724983
Pubblicato: Ieri
Comune: Roma (Roma)
Tipo: Offerta
Contratto: Tempo indeterminato


ROMA.Badante a lungo orario famiglia con persona
anziana non autosufficente di 92 anni cerca molto
paziente con anziani vicinanze piazza vescovio.
telefonare a:3888998950
Cerco una donna italiana, bulgara, ucraina o polacca, dolce, umana, che abbia già avuto esperienza con persone disabili, di età compresa tra i 40 e i 50 anni senza impegni familiari (senza figli o marito), per assistenza ad una donna di 44 anni, la sottoscritta, disabile, con molteplici problematiche (fra cui la nutrizione artificiale e due stomie con rispettivi sacchetti di raccolta che vanno regolarmente svuotati). Dal 7 luglio 2012 al 28 luglio 2012 mi recherò, insieme con i miei genitori, in vacanza a San Candido provincia di Bolzano in Trentino Alto Adige: alloggeremo in un appartamento dove è necessaria la presenza di una badante 24 ore su 24 che parta con noi, e che si prenda cura di tutte le mie necessità, sia fisiche che emotive. Si dovrà occupare un minimo anche delle pulizie domestiche. Ovviamente le spese relative al vitto e all’alloggio sono interamente a carico della nostra famiglia. Si offrono 600 €. Astenersi perditempo.
provincia Terni (TR)
comune Terni
telefono 3477777091
600 eu????buuuuu
Cytat: doris33
Czy ktos zna jakąs uczciwą posredniczke??Słyszałam i Pani
Danucie Marszałek.Ma ktos kontakt do tej Pani????
odpisalam ci tu http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/221884
witam, szukam pracy jako opiekunka starszej osoby, znam język włoski, mogę wyjechać w połowie czerwca najchętniej na 2 m-e; email: [email]
600 euro 24 godz na dobe przez 3 tyg przy osobie z takimi problemami? to chyba jakis kiepski zart
oto przyklad aby wreszcie zmadrzec i zaczac szukac pracy w krajach gdzie placa lepiej!!!
Opisze Wam przypadek pewnej Pani,ktora znam...ktoregos dnia spotykamy sie przypadkowo i Pani ta mowi mi ze szuka pracy jako badante,ja na to- co sie stalo?wiedzac,iz kobieta ta raczej byla zadowolona z tej pracy(przepracowala u tej rodziny 1,5 roku,w tym jako wszystkie nowo przyjezdne Panie nie miala zadnej wiedzy o swoich prawach,tak wiec pracowala takze w swieta i niedziele bo niby tak mialo byc za te same pieniadze..),dodam tutaj,iz Tym panstwu bardzo zalezalo na kobiecie z Polski,dlatego ze Oni bedac raz na wycieczce po Krakowie,Polki wydawaly im sie jak najbardziej odpowiednie do zadania...Sek w tym,iz Pani ta po jakims czasie poznala pare rodaczek,ktore to zaznajomily owa Panie z swoimi prawami...Kobieta ta bedac osoba inteligentna w sposob bardzo kulturalny zaczela upominac sie o "swoje"....i wiecie co? tutaj totalna paranoja-rodzina ta znajac nasze place w Polsce zaoferowali tej kobiecie wynagrodzenie sredniej krajowej jaka sie otrzymuje w Polsce!!!!!Hehehehe....kobieta podziekuje im za wszystko jak tylko znajdzie cos odpowiedniejszego...ja jej podpowiedzialam tylko,aby zaczac szukac na polnocy Europy,czy nawet u naszych sasiadow po zachodniej stronie...,no ale coz nie jest latwo osobie 50-letniej rzucac sie na inna wode...
Udajac sie do Wloch, wypada dobrze w sobie rozwinac cynizm.
Szukam pracy jako opiekunka ,najlepiej zastepstwo na 1 lub 2 miesiace.Znam jezyk wloski i mam 6 letnie doswiadczenie.Pozdrawiam serdecznie wszyskie Panie na forum. Krystyna
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka