Polscy adwokaci w Rzymie sa

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebny jest nam dobry adwokat w Rzymie no i nie drogi.Chodzi o zwrot wynagrodzenia za prace Moze sa Polacy adwokaci
Najlepiej zwroc sie do zwiazkow zawodowych CISL, CGL. Maja swoich adwokatow zajmujacych sie wlasnie takimi sprawami.Zwiazki pobieraja 10 % od odzyskanej kwoty .
masz jakies sprawdzone adresy jasli tak poprosze
znajdz w necie związki w San Benedetto del Tronto, nr tel i skontaktuj się z Marco Peverada. Opisz mu swoją sytuację a on pokieruje Cię co masz dalej robić. To WIELKI CZŁOWIEK ! robiący wiele dobrego dla wyzyskiwanych cudzoziemców.
Niestety nie mam przy sobie notesu z adresami i telefonami ale w necie znajdziesz bez problemu.

pzdr
M
Cytat: magdad117
masz jakies sprawdzone adresy jasli tak poprosze


Nie wiem czy to pytanie bylo do mnie ale jesli Ci chodzi o adresy zwiazkow Cisl i CGL, to znajdziesz je rowniez w necie. Wiem, ze sa skuteczni bo znam osoby ktorym pomogli odzyskac pieniadze bez dodatkowych kosztow (oprocz wspomnianych 10%). Prawie we wszystkich przypadkach, ktore znam, sprawa zakonczyla sie pomyslnie juz po pierwszym telefonie zwiazkowcow do pracodawcy. Wyplacili co do grosza. Idz do zwiazkow ( to nic nie kosztuje) , zadzwon do adwokata, wskazanego przez Margo49, porownaj koszty bo moze sie okazac, ze wspomniany adwokat bedzie musial udac sie do Rzymu i wtedy te koszty wzrosna. Powodzenia ! Napisz jak rozwija sie sprawa, moze to zacheci inne poszkodowane osoby do odzyskania swoich pieniedzy i utraci nosa nieuczciwym pracodawcom.
<dziekuje za pomoc jak juz cos wskuram napewno dam znac
http://polonia.wp.pl/title,Tam-polscy-adwokaci-pracuja-calkiem-za-darmo,wid,13941244,wiadomosc.html
pisalam kilka razy o polskiej pani advocat Zofia Wiktor -
00199 Roma
via Nemorense 100
Telefon: 0039.06.45492441
Telefon Kom: 0039.340.3459208
Fax: 0039.06.45425634
Temat przeniesiony do archwium.