Separazione,rozwod znecanie sie zony nad MEZEM!!

Temat przeniesiony do archwium.
Zdecydowalam sie napisac tutaj na forum bo juz wlasciwie to nie wiem kogo pytac,zaczne od poczatku. Nasz znajomy ma problemy ze swoja zona,najpierw 5 lat temu go zdradzila se swoim przyjacielem, wybaczyl jej bo maja syna,wtedy mial 6 lat,,ucieli kontakty z "przyjacielem" i zyli sobie spokojnie,az do 3 miesiecy temu kiedy to zauwazyl ze dziwnie sie witaja z tym przyjacielem,puszczaja sobie oczka jak sie widza itd itd,,,Moj znajomy podlozyl jej podsluch w domu i nagral rozmowy telefoniczne miedzy nimi dwojga, slodkie slowka typu :amo,mio piccolino itd,,itd,,,nigdy nic nie mowili o pojsciu do lozka ale z tych rozmow wynika ze nie sa to tylko dobrzy znajomi.Kiedy zwrocil jej uwage ze nadal go zdradza i te 5 lat ciagle go oszukiwala wpadla w furie,nie daje mu zyc.Wymyslila ze to on ma kochanke,chciala go wyrzucic z domu(jest przepisany na nia),jezdzi po miescie.kontroluje go ,zaatakowala dwie dziewczyny z ktorymi on sie zna insynuujac ze to jego kochanki,a te znajome tylko czesc mu mowia na miescie nic wiecej,jedna prawie pobila!!! pol godziny temu napisal smsa do mojego chlopaka ze wyszedl z domu uspokoic sie bo go prowokuje,krzyczala:picchiami picchia ti denuncio!! .....moje pytanie do was jest takie- jak ten moj biedny znajomy ma zrobic zeby mogl spokojnie opuscic dom a ona go nie poda na policje ze Ha abbandonato la famiglia.Juz dawno by szukal mieszkania ale boi sie ze poniesie na nia koszty jak opusci dom,,a to nie z jego winy on musi uciekac,a wybaczyc powiedzial ze nie wybaczy bo jak z put,,,zyc pod jednym dachem. Nie wiem co mu poradzic to naprawde fajny facet,ona mu twarz drapie pazurami a on nic bo wie ze nie moze reki na nia podniesc,,, ahhh ona jest bogata i zawsze mu powtarza z biedy pochodzisz i jak pies teraz na ulice pojdziesz bo gdyby nie ja,,,,az mnie krew zalewa,,,,pomocy !!
Tu mamy do czynienia z frajerem, ktory sobie na to pozwala:)
A skoro sobie na to pozwala, to znaczy ze tak mu dobrze...

niech jej czesto kawe robi i troche kropelek uspokajacych wpusci..to bedzie baba spokojniejsza i stale spiaca...G ehenna nie zycie...nich chlop zacznie nagrywac te awantury na dyktafon..zamontuje kamerke wdomu w miejscu gdzie dochodzi do rekoczynow ...gdzie najczesciej dochodzi do rekoczynow...albo jak sie zaczyna dym niech leci w miejsce gdzie jest ukryta kamerka by nagrywala..jak sie drze: bije mnie bije..niech wyskakuje przed dom i niech go sasiedzi widza..ze stoi spokojnie z szeroko rozlozonymi widocznymi ramionami..duzo by tu mozna bylo doradzac.widac ze baba chce rozwodu z jego winy...chce by opuscil dom..jak sie baba awanturuje to lepiej wezwac samemu carabinierow i zrobic ze 2 zgloszonka...Z tym kochsiem bym na jego miejscu prozmawiala i przedstawila sytuacje......ktos babie doradzil takie a nie inne zachowanie
..zeby spokojnie opuscic dom...tu nie ma takiej opcji..wojna sie zaczela..On moze wygrac jedna czy druga bitwe..ale wojny z nia nie wygra...Proponuje zawieszenie broni/zacisniecie zebow/....no chyba ze zacznie ja czesciej posuwac moze baba jest 'nie dokochana'..jak ja zmeczy to sie jej amanta odechce..niech zrobi babie dzieciaka
Historia mrozaca krew w zylach...
A rady Sette, niczym filozofia garkotluka:))
Ale tak czy owak, baba ta powinna tego chlopa na zbity pysk wywalic, no bo ilez mozna frajera pod dachem trzymac:) Nooooo:))
Doprawila rogi, nie odszedl, choc poroze ciazy mu do dzisiejszego dnia.
Raz wpierdol, on nie odszedl.
Znow dostal wpierdol, znow nie odszedl.
Wiec co? Ma go zabic zeby wkoncu sobie poszedl:))
Ma sie teraz dawac bic pod kamere, no nie, przeciez jakies tam resztki honoru trzeba mu zostawiac. Bo sady sadami ale sprawiedliwosc ma byc po jego stronie:)
Niech sie więc spakuje i idzie w swiat szeroki, a zonie niech powie adieu, do widzenia i Auf Wiedersehen.
Mnie ta wizja babsztyla powala, ale ten cumra powala mnie bardziej:))
Przepraszam, ze taka nieczula jestem....ale ja szanuje pierwiastek Boski w czlowieku a nie jego kompleksy....

edytowany przez Magdalena-Malpa: 16 lis 2011
A zeby nie bylo, to napisze jeszcze ze jak ja wpierdol dostalam to wypi...m dziada.
By pozniej pie...c sie na dochodnego:))))
Wiec, wiem co mowie.
A ze mogo sobie pozwolic na szczerosc do bolu, wiec mowie:))
jestem zszokowana...zawsze uwazalam ,ze przyjaciele naszych przyjaciol sa i naszymi przyjaciolmi...Jak widzisz Reni Motyl ja potraktowalam przyjaciela twego lubego lepiej niz forowiczka powyzej..sam belkot i nędza
Przeczytalam jeszcze raz ta historie.....TO JET ZLA KOBIETA:)))
Nie dobra baba, wiec trzeba wiac od takiej.
Ta zla kobieta, ma generalnie i gleboko swego meza, w swym zarosnietym celulitem tylku:)
Ale doczytalam tez ze jest bogata, wiec wnioskuje ze skoro facet jeszcze toleruje wszystko, to jest meska dziwka:))
Ide spalic moj stanik:)))))
Dobra jestes Sette:))
To bylo powaznie z tym ustawianiem sie w czasie bicia do kamery?
O ja pie...:))))))))))))
No super rada.
Mentalnosc.......Jak z tego placu, co nazwy zapomnialam.
Czyli Sette, dla kasy, dawala by sie npierdalac, by pozniej wygrac w sadzie!
Nooo:)))
Daj Ci Boze takie szczescie:))
Rada jest tylko jedna!
Jak ktos kogos zdradza, bije i poniewiera, TO NIE KOCHA!!!!
TO SIE ODCHODZI i ewentualnie w cywilizowany sposob sprawy majtkowe sie zalatwia.
A nie ponizanie sie dla kasy!!!!
Twe rady sa podle i kurewskie!
o matko!!!!!!!!ona go zdradzila,,poniza ,,,on nie moze jej opuscic bo bedzie ja utrzymywal i placil za wszystko i jest nazywany dziwka co za pieniadze sie poniza,,,nie mam slow
To ja tez nie mam juz slow.
Niech sie dalej daje poniewierac.
ZAWSZE MOZNA ODEJSC.
Ale skoro ktos siedzi na wlasne zyczenie w piekle, to macie racje...ZAMYKAM SIE:
Cytat: ReniMotyl26
................on nie moze jej opuscic bo bedzie ja utrzymywal i placil za wszystko ...................

Naprawde?
No biedulek:))
ZENADA!
Reni mas odpis na priva..szkoda slow by pisac wszystko co sie mysli na forum:D..Znam mentalnosc wloskich rodzin..wloskich malzenstw powiem tylko ze wloscy pantoflarze to sa /statystycznie /ci ktorzy najszybciej odchodza od wloskich zon..czyli wloski mezczyna ma jednak swoja dume..ale odchodzi nie pod wplywem EMOCJI..ale po przemysleniu i w dogodnym dla niego momencie..z zaskoczenia!
Cytat: ReniMotyl26
,, ahhh ona jest bogata i zawsze mu powtarza z biedy pochodzisz i jak pies teraz na ulice pojdziesz bo gdyby nie ja,,,!!

Po tym zdaniu, wywnioskowalam ze on sie daje poniewierac bo nie chce na ulice:))
Nic nie napisalas ze ma jej jeszcze placic.
Ja bym wolala na ulice!
Ciekawostka:Mediterańska kobieta pragnie kochać sie w publicznych miejscach, żąda ekstrawagancji i więcej spontaniczności. To wyniki sondażu przeprowadzonego wśród samotnych kobiet.....Włoski klub dla singli - „Eliana Monti”, miesiąc temu przeprowadził sondaż wśród żyjących samotnie osób płci żeńskiej w wieku 18-34 lat. Ze zdziwieniem odkryto, że zmienia się oblicze włoskiej kobiety. Na pólnocy pragną kochać się w dziwnych miejscach. Te z południa Wloch są jeszcze bardziej odważne i ekstrawaganckie! Włoskiej kobiecie nie wystarcza już romantyczna kolacja, serenady pod oknem i słodkie telefony. Prócz romantyzmu i galanterii oczekuje, że w odpowiednim momencie mężczyzna będzie bardziej zdecydowany i... męski. Być może dlatego aż 62 proc. neapolitańskich kobiet woli przejąć inicjatywę w swoje ręce. Równie przesiębiorcze są kobiety sycylijskie i rzymskie. Ale nie tylko. Jak wynika z sondażu, kobiety z południa kraju lubią próbować nowości. Są namiętne i „gorące”. Tradycyjny seks już ich nie zadawala! Na północy kobiety pragną kochać się w niekonwencjonalnych miejscach. W Mediolanie aż 42 proc. kobiet zrobiłoby to w kinie, na plaży, czy w pociągu. Najchętniej w „dziwny sposób”. Do ostatniego pragnienia przyznaje się ponad 30 procent Włoszek. Jaki powinien być mężczyzna, by wzbudził zainteresowanie we włoskiej kobiecie? Większosc włoskich kobiet chce mężczyznę, który ma zapuszczoną brodę. Tych zanadto wygolonych unikają. Ponadto powinien być dowcipny i pełen polotu. Nie wspominając oczywiscie o muskularnej budowie ciała. Teraz chyba już jasne dlaczego włoski macho przeżywa kryzys... http://www.wlochy.edu.pl/Wlochy,Wloskie-kobiety-lubia-kochac-sie-w-dziwny-sposob,237.html
Kiedy partner bije patnera jest znecanie /nieistona plec oprawcy/osoba ta ma nieatpliwie zaburzenia psychiczne,swoja agresja rozladowywuje narastjace w niej emocje..mozliwe zebyla bita wdziecinstwie przez ojca..moze popija i alkohol wzmaga w niej frustracje po 12 latch malzenstwa..watpie zeby chciala SWOJEGO meza SWA WLASNOSC odstapic innej kobiecie ..taka jest menatalnosc Wloszek Jej maz ma byc tylko jej i ma sie JEJ sluchac..poddanczo..jej krzyki,wrzaski oznaczaja terror i psychiczne znecanie sie nad malzonkiem,terroryzowanie go i pokazywanie ze jest w jej wszechwladzy..cal ta sytucja doprowadzi kiedys do depresji u niej i uniego tzw stres purazowy ..Co wowczas z dzieckiem 11 letnim synem? ..rozumiem zastraszanego meza..boi sie wezwac carabinierow bo boi sie drwin ... sasiadow rodziny blizszej i dalszej...Wskazana jest terapia rodzinna..inaczej najbardziej ucierpi syn..w przyszlosci bedzie bal sie kobiet, popadnie w niesmilosc..moze nawet zostanie gejem..byleby nie byc z kobieta...
sorry za literowki
zgadzam sie w tym momencie z sette.wloska kobieta ma duzo wyzsze wymagania wobec swojego mezczyzny niz my.najlepiej byloby,gdyby maz zarabial potròjna pensje,aby zadowolic w upominkach swoja zone.a gdy tak nie jest,wloska zona pozbywa sie meza i zabiera mu wszystkooooooo
prawda,ze i sa normalne na szczescie dziewczyny,ale pracujac wszyscy razem,to te dziewczyny czuja sie z "nizszej"pòlki.z pewnego punktu widzenia,ciesze sie ze nadal mam mentalnosc polska...na mnie torebka za 700 eu wrazenia nie robi ,ale jakby byla to by byla :))
a ja mysle,ze ten pomysl z nagrywaniem wszystkich awantur wcale nie jest zly ;P,bo inaczej jak babie udowodni,ze sie nad nim zneca ;) ? chociaz z drugiej strony facet jaj nie ma,ja bym czegos takiego nie zniosla,nie dawala sie tak ponizac i upokarzac,rozumiem,ze nie chce dac tej czarownicy satysfakcji i pozniej za wszystko jej placic,ale oni maja dziecko,tak wiec tak czy inaczej bedzie musial ;)
Cytat: SettediNove
...........a..watpie zeby chciala SWOJEGO meza SWA WLASNOSC odstapic innej kobiecie ..taka jest menatalnosc Wloszek Jej maz ma byc tylko jej......

O cholera, chyba jestem Wloszka.
Nawet mokra Wloszka, bo poplulam sie ze smiechu jak Sette przeczytalam:))
Opisy czego to te wstretne Wloszki nie wymagaja, sa bardzo pouczajace.
Brawo dla Wloszek:)))
My powinnysmy im zazdroscic, a nie zaslaniac sie plaszczykiem ze "kobieta to powinna byc skromna, niesmiala i powinna trzepotac rzesami...potem okazuje sie ze trzepoczemy tymi rzesami, ale w kuchni przy garach:))
Moment, musze gdzies odzwonic, bo w pracy jestem, ale zaraz napisze cdn, czy sie wam podoba czy nie:))
Macie szczescie:))
Odechcialo mi sie pisac na ten temat.
No chyba ze, Sette znow tu rzuci "dobry pomysl" jak poskromic ta zlosnice:))
dzieki za priva SN ,,,Nasz znajomy wlasnie wybral sie w podroz do swojej rodziny jakies 3 godziny z tad,,nie wiem moze jest to ucieczka czy co,,powiedzial ze musi przemyslec wszystko,,,,,wczoraj go sprowokowala tnac na kawalki jego kurtke i wymachujac rekami pierwszy raz oddal, siniak w pasie podobno osiagnal circa 15 cm,,,,wiedzialam ze tak sie skonczy,,,i teraz co uslysze komentarz ze nie tylko to pantoflarz ale babski bokser ? ehhhh nie wiadomo jak mu pomoc,,,,,Ahhhh co do placenia za wszystko wiadomo ze od alimentow nie ucieknie ale ona chce zeby jej na utrzymanie placil,ma zamiar specjalnie sie zwolnic.....
..jak jest zdrowa i nie ma jakiejs przewleklej choroby to sam sedzia ja wysle do pracy..tzn poradzi jej by sobie poszukala zajecia i wreszcie czyms sie zajela
ciao motylku!a moze lepiej przestac sie interesowac ich sprawa?to jest miedzy nimi....oni sie poklòca,a potem sie pogodza a ty zostaniesz wrogiem :(
Nowi ubodzy - ojcowie w separacji... Spośród 4 milionów włoskich ojców będących w separacji 800 tysięcy z nich boryka się z poważnymi problemami finansowymi lub żyje w ubóstwie - takie dane podaje Caritas http://www.rp.pl/artykul/33,761953-Ojcowie-w-separacji-nowymi-ubogimi.html
Temat przeniesiony do archwium.