Szukam pracy jako badante

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 68
poprzednia |
Witam Wszystkich. Poszukuje pracy jako badante, to dla mnie wazne... pracowalam we Wloszech przez kilka lat wlasnie przy opiece, aktualnie od 3 jestem w Polsce... ( te 3 lata to przepasc - wszystkie znajomosci jakie mialam utracilam ) sytuacja finansowa zmusza mnie by znow wyjechac. Przegladam oferty w necie, ale trudno je zweryfikowac, mowiac wprost boje sie wyjechac od tak z ogloszenia. Moze ktos z Was slyszal o jakiejs pracy przy opiece, ewentualnie zastepstwie... jestem w stanie zorganizowac wyjazd w szybkim czasie, na pewno sie odwdziecze... Pozdrawiam wszystkich.
Witaj,
czy Twoje ogloszenie jest nadal aktualne? Mama mojego meza poszukuje osoby do pomocy w prowadzeniu domu. W chwili obecnej cieszy sie dobrym zdrowiem i nie potrzebuje opiekunki, lecz osoby, ktora dotrzyma jej towarzystwa. Jesli jestes zainteresowana tego typu zajeciem, napisz prosze cos wiecej o sobie (skad pochodzisz, ile masz lat, czy masz rodzine w Polsce i w jakim stopniu znasz jezyk wloski).
Moj mail to [email]
Pozdrawiam
Monika
CZy twoja propozycja jest aktualna ja szukam pracy opiekunki juz od dawna .Język włoski znam dość dobrze pracowalam 4 lata jako opiekunka gotuje po wlosku.
witam,czy to Pani kontaktowala sie ze mna droga mailowa?
Witam,
odpowiedzialam na Pani pytanie mailem.
Pozdrawiam,
Monika
Tak to ja do pani pisałam dziękuję .
bardzo prosze :-)
... i czekam na odpowiedz z Pani strony.
Ja rowniez wyslalam e-mail...ale nie dostalam zadnej odpowiedzi...
witam serdecznie jest praca niedaleko bari ,znajoma mi tez tak załatwiła jestem juz tu 5 lat mieszkam juz tu na stałe ,jest praca przy pilnowaniu dziadka 600 euro plus e godz wychodnego ,z tym ze piore za załatwienie pracy 100 euro ,, zajmuję sie tu szukaniem pracy dla polek ,,przyjechało juz tu prze ze mnie 4 polki ,pozdrawiam jak pani sie zdecyduje dam pani numer tel i ulice rodziny do pracy po wplaceniu pieniążków pozdrawiam
vara, daj mi namiary na siebie bo jestem zainteresowana pracą.
ja pierdziele, 600 euro miesiecznie za calodobowe, codziennie siedzenie z dziadkiem?? Nie dziwie sie, ze maja Polki za nic, skoro sie na takie cos godza. I do tego "Polaczki", ktore zamiast wziac sie za porzadna robote, to probuja zarobic na naiwnych rodakach, biorac kase za zalatwienie pracy. To jest nielegalne, wiec moze zabierz sie za prawdziwa robote?
'jak pani sie zdecyduje dam pani numer tel i ulice rodziny do pracy po wplaceniu pieniążków pozdrawiam' ?! Co? To jakas kpina... Pobiera z gory 100 euro, i za te kase daje numer tel i adres rodziny... no ladnie ladnie, wyrachowanie co niektorych nie zna granic, a biedne Polki bez pracy rzucaja sie na to gotowe po tylku calowac... pomijam juz fakt ze za tak niewdzieczna prace 600 euro to ZART
No to może zamiast krytykować jedną za to że bierze za załatwienie kasę i oferuje pracę ze śmieszną pensją a drugą za to że rzuca się na tą pracę, załatwicie mi pracę z przyzwoitą pensją i w ramach podziękowania przyjmiecie uścisk dłoni?
Byłabym bardzo wdzięczna, bo tak się składa że muszę pracować.NAwet za 600 euro i nawet jeśli za tę pracę musiałabym zapłacić.
Samo życie miłe Panie
zadna praca kolo Bari!tylko w gore Wloch ! na Polnocy ..tam szukajcie pracy, te za 600 to zostawcie Rumunkom...przyjrzyjcie sie lepiej tabeli..wyraznie jest napisane ile za godzine pracy sie nalezy!! http://lavoro-news.blogspot.com/2010/01/colf-e-badanti-retribuzioni-per-lanno.html
LIVELLI TAB. A TAB. B TAB. C TAB. D
LAVORATORI CONVIVENTI LAVORATORI DI CUI ART. 15 C. 2 LAVORATORI NON CONVIVENTI ASSISTENZA NOTTURNA
valori mensili indennità valori mensili valori orari valori mensili
autosufficienti non autosuff.
A 572,71 4,16
AS 676,84 4,90
B 728,91 520,65 5,21
BS 780,97 546,68 5,52 898,12
C 833,04 603,95 5,83
CS 885,10 6,13 1.017,87
D 1.041,30 153,98 7,08
DS 1.093,36 153,98 7,39 1.257,37
jak widac najznizsza placa dla zwyklej badante/w zaleznosci od livello od jej obowiazkow/ zaczyna sie od 572 eu i siega do 1300 eu przy osobach obloznie chorych.
reszta nowych linkow/wiesci tu: http://www.wloski.ang.pl/Badante_36829.html
Nowa17 Przykro mi ze znalazlas sie w trudnej sytuacji, ale nie zmienia to faktu, ze zareagowalas na oferte kobiety, ktora nie zalatwia pracy, lecz handluje namiarami na prace i zyczy sobie za to naprawde krocie... Numery telefonow to mozesz sobie sama w necie znalezc (wpisujac w google fraze cercarsi badante)i nie musisz za to placic zachlannej Polce. Zalatwic komus prace to - sprawdzic miejsce, wynegocjowac dobra pensje i przyzwoite warunki.. a jesli juz brac za to kase to po pierwszej pensji a nie z gory, bo to zwykle dranstwo! popieram w calej rozciaglosci sette tylko nie Bari!
sette di nove sama oferowałaś pracę przy dwóch osobach za 900e na twojej bogatej PÓŁNOCY,więc nie wklejaj linków z wynagrodzeniami dla badante,nikt we włoszech tego nie respektuje,zwłaszcza teraz przy takim bezrobociu.
Wtrące się nie obstając przy żadnej ze stron.
Zwrócę się głównie do osób które szukają pracy...
Ktoś wyżej napisał jak powinno wyglądac takei znalezienie komuś pracy. W rzeczywistości polega to na "podarowaniu" zainteresowanej numeru telefonu i odebraniu swojej częsci za fatygę. A dalej wiadomo jak jest albo się ma szczęście albo wpada się w bagno.
Radzę jednak poszukiwac pośredników którzy umówią spotkanie z przyszłym pracodawcą, pomogą w negocjacjach cenowych i ustalą zasady pracy. Inaczej to lepiej szukac w google numerów telefonu...na jedno wychodzi no może tylko tyle, że 100 e zostaje w kieszeni.
Sama swego czasu dostałam taka "sprawdzoną" ofertę, pośredniczka nawet nie widziała pracodawców na oczy ale zapewniła, że lepiej trafic nie mogłam.
Drugi raz byłam już mądrzejsza a równie zdesperowana jak za pierwszym razem. Dbajcie o siebie drogie Panie i nie dajcie się wpuścic w maliny i to jeszcze za własne pieniądze
hehehe niech sie wypowie ta co podjela prace...tą prace! chora byla tylko babcia nawiasem mowiac bardzo elegancka i wypielegnowana,wloski uczersnae manicure pedicure ..chora na Alzhamera..ta co podjela prace to miala miec na nia oko bo mogla z domu wyjsc i zniknac..w polu kukurydzy otaczajcej dom niczym las..dziewczyna siedziala i pol dnia tv ogladal bo babcia byla cicha jak mysz,machal miotla pol dnia nad jedna plama....a pan Wloch to nie byl do obslugi..byl mezem tej chorej, mieszkali razem,wiec byl..liczony za druga osobe,krzepki pszczelarz i mysliwy zdubeltowka,glodzacy zreszta psy..dziewczyna dostala pokoj z tv..i 900 eu mies..i po 1 eu od sloika miodu bo dziadkowi miodem handlowala wolnym czasie przy drodze..I co zlą mial robota:.. cud miod..mozna byc rzec..dla kogos kto jest bez zlotowki ..ma dlugi..oraz chec do pracy..ja nie 'oferowalam tej pracy' ja tylko otrzymalam informacje ,ze istnieje mozliwosc zatrudnienia sie u tych Wlochow..Badz precyzyjna jak juz cos glosisz
jasne!a ty tam byłaś i to wszystko widzialaś!jak już opowiadasz bajki to może opowiadaj te bardziej znane sette.ciekawe kto im prał,sprzątał,prasował i mył tyłek babci?może ty?nova17 ta praca ci jest potrzebna od zaraz,czy możesz troche poczekać?
A kto zna panią Danute Marszałek z PEscary ona ma agencie pracy.
ala, mogę poczekać.Daj mi jakiś namiar na Ciebie bo mądrości sette mam po dziurki w nosie. Chora osoba kreująca się na miss fioletu.
zadzwon na komórke ja dzisiaj właśnie wyjeżdżam do Dany Marszałek 79[tel]
moje [gg] pisz wieczorem
dobrze ze killerka podala nr telefonu..przynajmniej Nowa nie zarzuci mi, ze slyszy pod tym numerem moj glos hehehe.... Nowa17 lo sai qual'è undicesimo comandamento???fatti gli cazzi tuoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............
Witam wszystkich :)
Maleńkie sprostowanie:poziomy A,AS i B nie dotyczą opiekunek do dzieci ani do osób starszych.Płace badante i baby-sitter zaczynają sie od poziomu BS.W każdym CISL można otrzymać tę informację i negocjować z rodziną wyższą stawkę.Pozdrawiam
Favola:)
witam:):)
BS!....wlasnie :D czyli zadne 600 eu tylko tyle ile jest w tabeli: 780 eu
Badante e Colf in Regola
MINIMI SALARIALI ANNO 2010
Livello A Conviventi paga mensile euro 572,71 - Non conviventi paga oraria euro 4,16
Livello AS Conviventi paga mensile euro 676,07 - Non conviventi paga oraria euro 4,90
Livello B Conviventi paga mensile euro 728,91 - Non conviventi paga oraria euro 5,21
Livello BS Conviventi paga mensile euro 780,97 - Non conviventi paga oraria euro 5,52
Livello C Conviventi paga mensile euro 833,04 - Non conviventi paga oraria euro 5,83
Livello CS Conviventi paga mensile euro 885,10 - Non conviventi paga oraria euro 6,13
Livello D Conviventi paga mensile euro 1.041,30 - Non conviventi paga oraria euro 7,08
Livello DS Conviventi paga mensile euro 1.093,36 - Non conviventi paga oraria euro 7,39
Assistenza notturna
Livello BS Assistenza a persone autosufficenti euro 898,12
Livello CS Assistenza a persone non autosufficenti (non formato) euro 1.017,87
Livello DS Assistenza a persone non autosufficenti (formato) euro 1.257,37
Vitto e alloggio (importo giornaliero)
Pranzo e prima colazione euro 1,72
Cena euro 1,72
Alloggio euro 1,49
Totale giornaliero euro 4,93 http://informazionipertutti.blogspot.com/2010/04/badante-e-colf-in-regola.html
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 68
poprzednia |

« 

Solo italiano

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia