Czy tutaj są jakieś polki ? Mediolan okolice

Temat przeniesiony do archwium.
31-45 z 45
| następna
Skoro fascynuja Cie Wlochy, to moze zacznij od nauki jezyka.
jak do pracy we wakacje, to radze szukaj nad morzem albo w gorach, Mediolan wieje pustka w sierpniu, nikt nie uwierzy jak nie zobaczy, powodzenia!
Masz rację gdyby przyszło wynająć mieszkanie to 4 osoby musi być i zarobki są cieniutkie ,a na południu to nawet nie ma co jeśli chce sie coś odłożyć
Dokladnie Mediolan w sierpniu wieje pustka i po prostu miasto pustoszeje. Co roku w sierpniu mam calomiesieczny urlop jak 90% firm ktora jest zamknieta w tym czasie wiec jesli ktos decyduje sie na prace w wakacje to tylko nad morzem.
Hello wszystkim!

Ja rowniez przenosze sie do Mediolanu tzn. moj pracoawca mnie przenosi na 7 miesiecy...znam wprawzie trochemiasto bo bylam juz pare razy ale jak do tej pory tzlko na pare dni. Fajnie by bylo naiwazac jakies polskie znajomosci...dajcie jakie namiary na siebie gg to moze ua nam sie troche pochatowac. Strasznie byn sie cieszyla !
Hej Pitt 600 ja czasami jestem w Saronno (tu mieszka moj chlopak). Ale masz racje w Saronno jest malo polek :)
Hej, Mieszkam od niedawna w Pavii, prawie codziennie jestem w Mediolanie. Szukam kogoś kto od czasu do czasu ma ochotę napić się kawy w towarzystwie albo iść na jakiś bezpłatny koncert?
ja mieszkam w Bari, ale chetnie sie z wami spotkam. mozecie do mnie napisac [email]
Hej,
od 2 tygodni mieszkam w Mediolanie i bede tu 2 lata. prosze o wpisy osob, ktore chcialy by sie spotkac i cos zorganizujemy.:)
Pozdrawiam Ewelina
Heja ! Gdzie dokladnie jestes , mozemy sie umowic na jakas kawe ?!
Witam wszystkich! od niedawna jestem w mediolanie (rogoredo) i niestety nie znam tu jeszcze wielu osób dlatego postanowiłam napisac, a nuż ktoś sie trafi kto miałby ochotę na kawe któregoś popołudnia ;) moje [gg]
czesc wszystkim !
Wlasnie organizujemy spotkanie na kawke z Ewelina (anileve80) w Medilanie . Wstepny termin poniedzialek wieczor ale jeszcze nie ustalilysmy dokladnie dnia i godz , comunque w nast tyg :) jesli macie ochote dajcie znac a my damy znac kiedy sie dokladnie umowilysmy
Spotkanie opłatkowe dla Polonii mediolańskiej Związek Polaków w Mediolanie
Szkoła Polska w Mediolanie
przy współpracy
Konsulatu Generalnego RP w Mediolanie
serdecznie zapraszają na
Spotkanie Opłatkowe
dnia 18 grudnia 2010 r. (sobota) o godzinie 16.00
w Sali Gregorianum przy ulicy Settala 27 w Mediolanie
Spotkanie będzie okazją do podzielenia się opłatkiem i złożenia świątecznych życzeń
W programie przedstawienie przygotowane przez uczniów ze Szkoły Polskiej
Spodziewamy się również odwiedzin Mikołaja
Dojazd: sala znajduje się w pobliżu następujących stacji metra: P.ta Venezia, Caiazzo, Stazione Centrale, Repubblica; autobus nr 60, tramwaj 1, 5, 11, 33
Ja bym chetnie wpadla... Bo mi sie teskni, a oplatkiem z nikim sie w moim domu nie podziele :(

Ktos z was sie wybiera?
O jaki miły wątek :-)
Aż mi wraca wiara w to, że wśród Polek we Włoszech są jakieś normalne osoby.

Bo jak się czyta inne wątki na tym forum, np. wątek "zawiść, zazdrość"
http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/179430
i te wariatki, które się tam wpisały to po prostu ręce opadają...

Życzę wam znalezienia fantastycznych przyjaźni we Włoszech :-)
A tym wariatkom, które się wpisały w wątku "zawiść, zazdrość" można życzyć jedynie stu lat samotności.
Temat przeniesiony do archwium.
31-45 z 45
| następna