ILE ZA GODZINE TLUMACZENIA?

Temat przeniesiony do archwium.
Firma z mojego miasta wspolpracuje z jedna z polskich firm.Potrzebuja przeprowadzenia konwersacji polsko wloskiej.Zapytali mnie ile chce za godzine z faktura?Ile im powiedziec?
osmiogodzinny blok pracy tlumacza wlosko polskiego kosztuje w zaleznosci do miejsca od 1 tys.zl do 1.400zl/za 8h..wiec podziel ta kwote przez 8 wyjdzie ci srednia za 1 godzine :D..chyba ze ktos ma inne rady..wiec poczekaj na wpisy..ale nie bylo by krzywda i uszczerbkiem dla nich..jakby ci 'kopsneli' 50 eu :D :D.Raz mi sie zdarzylo' 2 godziny w 3 jezykach'..ale glowa bolaal mnie potem az do wieczora.. Byl to dosc duzy wysilek umyslowy..ale i forsa byla'super'!..ksiadz tez sie modli..za pieniadze!
http://www.cosmopolitan.edu.pl/strona42.html Zwroc tu uwage na to :
Czas pracy tłumacza liczy się od godziny, na którą został zamówiony i zgłosił się do wykonywania pracy, do godziny, w której został zwolniony z wykonywania tłumaczenia.

Minimalną jednostką jest blok 4 godzinny/półdniówka, a w przypadku tłumaczeń wyjazdowych 8 godzin pracy, nawet jeśli sesja tłumaczeniowa trwa krócej. Zamawiający jest każdorazowo zobowiązany pokryć koszty dojazdu tłumacza.

Każda rozpoczęta godzina pracy liczy się jako pełna godzina...wiec te 200 zl to zadna wygorowana cena tym bardziej ze to jezyk wloski ktory w skali oplat za tlumaczenia zalicza sie do II grupy czyli wyzszej od oplat za tlumaczenia niz jezyki zgrupyI z jez angielsk. czy niemieckiego francuskiego i rosyjskiego/tych tlumaczy jest najwiecej wiec kosztuja mniej/..wez od nich to co pisze w tym regulaminie: stawke za 4 godz/plus dojazd/ czyli polowe z1400 zl czyli 700 zl..WEZ! zazycz sobie tak kwote i obserwuj reakcje.Cen sie !
w programie telewizyjnym za 10 min tlumaczenie frazy z wloskiego tlumacz pobiera min.60 zl
http://www.linguaforum.eu/cennik.htm
Sette di Nove!Dzieki za wskazowki,powiedzialam 50 euro za godzine tlumaczenia,zaplacili!Dzieki i pozdrawiam!
:D
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa