najpopularniejsze wloskie strony WWW

Temat przeniesiony do archwium.
Znacie moze jakies najbardziej popularne strony internetowe wloskie na ktorych mozna sobie poczytac, podszkolic sie z wloskiego? chodzi mi m.in o takie jak polskie onet.pl wp.pl itp?
wpisz w google: siti italiani..czyli strony wloskie i czytaj..nie uzywasz wyszukiwarki?
;) a korzystam, korzystam. Wpisujac natomiast siti italiani wyskoczyly mi setki bzdur..owszem jakies strony wyszly ale takie ze mamma mia pozal sie boze;);/
Kazdy portal jest dobry: zwykle sa rozne dzialy. Oprocz tego strony gazet, ansa.it itp.
www.tiscali.it
www.jumpy.it
www.virgilio.it
libero.it yahoo.com ztymi sitami to tak jak u nas z adresem mailowym..jesli widzisz ze wloski forowicz/ zdarza sie ,ze i polski :D/podaje swego maila..to patrz i, juz masz ..to tak jak u nas O2. czy WP
wlosi sa oglupieni facebookiem,a te ich portale nijak sie maja do polskich gigantow jak interia wp czy onet :D
Hehe :D Dobry tekst z żyłką,dawno tego nie słyszałam :D
grassator , nie obrażaj innych .Cytuję
Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Solo italiano