Polacy w Mediolanie... okolicach

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,

czy są jacyś Polacy w Mediolanie? :) pytanie głupie, bo pewnie jest Was wielu...

od niedawna mieszkam we Włoszech, w okolicach Mediolanu i zastanawiam się, czy są Polacy, z którymi można by pogadać,... nawiązać znajomości polsko-polskie we Włoszech :) jestem tu na stałe, więc byłoby miło poznać kogoś...

pozdrawiam
a gdzie dokladnie mieszkasz? ja mieszkam na prowincji mediolanu :)
CZESC WLASNIE GDZIE DOKLADNIE MIESZKASZ
mieszkam w Senago, koło Paderno, Limbiate, Bollate, 20 min do Mediolanu pociągiem
mój mail [email]
pozdrawiam
Witaj mieszkam od 2 lat na Italii dokladniej w Mediolanie ale nie mam tu wielu znajomych zbyt duzo czasu poswiecalem pracy,a moja praca to czeste wyjazdy po calych wloszech.Niedawno dowiedzialem sie ze jest taka strona w necie ze mozna sie kontaktowac z rodakami i checia nawiaze jakies kontakty.Moj email to [email] wszystkich Andrea
Czesc ja mieszkam w Seveso , niedaleko Cesano , chetnie wyskocze na piwko z polaczkami :-))) Moj mail [email] W jakim wieku jestescie? Ja mam 27 lat
na Italii ? O_O
i bardzo polskie imie to:andrea
Witajcie :)

zapraszam na forum mojej strony internetowej www.barpolska.com

Elami
Witam tak przywyklem juz do imienia Andrea ze z rozpedu tak podpisalem wpis,pracuje i przebywam w wiekszosci z Wlochami a oni tak sie do mnie zwracaja.
Czemu sie dziwisz ze napisalem "na Italii" pszeszkadza Ci to ?
nie osiołku, nie przeszkadza zupełnie :D
Tak. Ja jestem:) Mieszkam zaraz kolo Mediolanu. Moj mail: [email] Chetnie poznam jakas fajna Polke chetna do zwiedzania miasta i okolic.
Czesc. Ja jestem takze chetna do poznania kogos fajnego:) MOj mail: [email] Mieszkam zaraz pod Mediolanem.
Hej ja jestem z varese,blisko mediolanu... Mam 20 lat.. Jak jest jakas polka z mediolanu lub z varese ktora by sie chciala spotkac to jest moja mail
[email]
Hej ja jestem z varese,blisko mediolanu... Mam 20 lat.. Jak jest jakas polka z mediolanu lub z varese ktora by sie chciala spotkac to jest moja mail
[email]
Hej ja jestem z varese,blisko mediolanu... Mam 20 lat.. Jak jest jakas polka z mediolanu lub z varese ktora by sie chciala spotkac to jest moja mail
[email]
Witam. Mam 33 lata, jestem wesołym sympatykiem Włoch. Będę w cniach 7-10 w Mediolanie. Chętnie spotkam się na piwko, winko, czy nawet spagetti. Pozdrawiam.
To ja tez sie zglosze :) Jestem z Lissone [email]
witam Was..ja tez tak naprawde nie znam zadnych Polakow w mediolanie i w jego okolicach. Mieszkam w BAREGGIO (prowincja mediolanu).. pozdrawiam wszystkich cieplutko moj mail : [email]
No to jak juz sie tak tymi mailami wymieniamy, to moze sie tez spotkamy? My juz tu z paroma osobami od niedawna niezla grupke zobilismy i sie swietnie razem bawimy. Mozemy sie umowic w jakis weekend na balety w Milano. Ja tak na poczatek rzuce sobote 15-go listopada. Byliby chetni? Zrobimy sobie takie "Wyjsce Polacco" :)
Milano jak Milano. Ja żyję w Varese, ale tu też Polaków ani słychu ani dychu. A czasem urwałbym się na browarka...
to co??!! widzimy sie przed duomo w sobote 15 listopada?':) o ktorej i co proponujecie?pozdrawiam:)
Ja jednak poprosilabym o zmiane terminu na 22-go. Tyle czasu sie nikt nie odzywal, to myslalam, ze nic z tego nie wyjdzie.
hej a studiuje ktoś z Was na państwowej w Mediolanie?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia