jak zalozyc firme we Wloszech?

Temat przeniesiony do archwium.
Planuje przeprowadzic sie do Mediolanu i chce otworzyc firme.Gdzie powinnam sie udac?Slyszalam, ze powinnam miec rezydenture,zeby otworzyc firme.Z kolei zeby uzyskac rezydenture musze miec kontrakt o prace.To jakies bledne kolo.
Czy ktos jest w stanie mi pomoc.
Dziekuje
a jestes pewna ze chcesz zakladac firme wlasnie we wloszech? od strony fiskalnej raczej niezbyt korzystnie, zalezy jeszcze jakiego typu dzialalnosc...
tak jestem pewna,a beda to maszyny do gier w barach.Czy wiesz cos na temat gdzie mam sie udac?
ja osobiscie nie wiem, ale pewnie jestes zarejestrowana na nasza-klasa.pl wiec poszukaj tam 'polonia wloska' i na forum tego profilu Polacy prowadzacy dzialalnosc we Wloszech wymieniaja sie radami
gdy ja sie tym tematem interesowalam potrzeba bylo miec gwarancje bankowe na dosc duza kwote ok 100 tys.eu podzyrowane przez kogos/zyranta z duzym zabezpieczeniem finansowym,gwarnatujacym swoim majątkiem/finansami za ciebie .Mialam tylko 30 proc.tej sumy wiec odpuscilam,ale byloby sporo zachodow i biegania by to zaczac zalatwiac.Po pierwsze lokal,caly full zezwolen doslownie na wszystko,trwaloby to ok od 6 mies do 8 mies na zalatwienie.Wlochy slyna z biurokracji
dziekuje dudusanka.Moze ktos na naszej klasie mi pomoze.
Dzieki gillena.Wlochy i biurokracja- slyszalam cos o tym!
A jesli chodzi o rezydenture i zalozenie konta w baku to jakie dokumenty beda mi potrzebne?
Slyszalam, ze jesli chodzi o rezydenta to tylko wystarczy paszport no i musze tam oczywiscie mieszkac.Po jakims czasie przychodzi jakis urzednik miejski sie upewnic czy faktycznie mieszkam pod wskazanym adresem, czy to prawda???
Kathrina skorzystaj z wyszukiwarki to ten kwadracik pod sloneczkiem ,wpisuj slowa ,hasla ,frazy ,cos czego szukasz ,na pewno znajdziesz
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia