kurs polskiego dla wlochow

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich forumowiczow. Zna ktos z was jakis fajny kurs jezyka polskiego dla wlochow? Chodzi mi o ksiazke z plytami. Znalazlam rozne ale niestety nie mialy plyty, a taka sucha nauka to nic przyjemnego. Mysle ze zrobilabym fajny prezent dla chlopaka pod choinke. Jesli ktos cos widzial w Polsce albo we Wloszech to prosze odpiszcie. Z gory dziekuje
hej:) A ten co znalazlas to jakis polsko-wloski kurs? mMoglabys podac tytul ksiazki?
to moze ci sie przydac: Il polacco senza sforzo. Con 4 CD Audio autor kuszmider barbara.
ps.zaznaczam ze malo to ona nie kosztuje
Te co mam to "Parlo polacco", ale to tylko ksiazeczka. "Il polacco senza sforzo"?Gdzies o tym slyszalam. Problem w tym, ze wszystkie dobre kursy kosztuja i to nie malo. W Rzymie widzialam jakis ale nie pamietam tytulu i kosztowal 70-90 euro. Lekka przesada. Teraz jestem w Polsce wiec sie porozgladam. Mam nadzieje ze cos znajde bo moj chlopak ma jak na razie wielka ochote uczyc sie polskiego. Codziennie czegos sie uczy a sa to zazwyczaj teksty piosenek, noi oczywiscie ja z nim cwicze :)To pozdrawiam Was serdecznie i dziekuje za pomoc
mam fajna ksiazeczke "Grammatica essenziale POLACCA" ,autor Andrzej Zielinski G.Bertone wyd.A Valiardi Tutte le lingue del mondo. wydawca :Garzanti Editore,cena 11 eu
Ta ksiazeczke juz mam, chodzi mi o kurs z plytami. Chyba raczej skusze sie na "il polacco senza sforzo", duzo kosztuje ale mam nadzieje ze nie pozaluje. Jezeli jeszcze ktos ma cos ciekawego do polecenia, bedzie mi milo. Pozdrawiam
chissa' mam takie male pytanie.....czy zakupilas moze juz ta ksiazke? chcialabym sie dowiedziec o niej kilka rzeczy.Czy jest dobrze opracowana?czy da sie z niej nauczyc polskiego?jak jest z plytami, czy lekcje sa latwe i przejrzyste? czy to wszystko warta 97euro(taka cene widzialam w internecie)? i gdzie mozna ja kupic we wloszech(ksiegarnie normalne, jezykowe, polskie)? z gory wielkie dzieki na info. Pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia