Paczka z Włoch do Polski

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z Was orientuje się może przypadkiem ile kosztuje wysłanie paczki (z ubraniami itp, czyli raczej coś cięższego) z Włoch do Polski? I czy to się w ogóle opłaca??
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Ania
wiesz oplaca sie wyslanie paczki jakims autokarem, ktory jedzie z Wloch do miejscowosci gdzie chcesz wyslac paczke lub do jakies miejscowosci obok.zawsze moze ktos po nia podjechac. kierwoaca autokary nie zyczy sobie tyle co poczta:)
Hej moja mama ostatnio wysylala paczke do polski z poczty z ciuchami i takimi tam i za 15,16 kg zaplacila ok 80 euro.pozdrawiam
Ja np. dziś odebrałam w Rzymie paczkę od mojej mamy, którą przysłała mi autokarem. Za średniej wielkości przesyłkę płaci sie 40 złotych, albo 10 euro - jeżeli z Włoch, jest pewne (zawsze można poprosić o nr kom. kierowcy). Jeżeli przesyłka jest bardzo duża mogą chcieć więcej, w każdym razie w porównaniu z pocztą jest niedrogo. Musisz się dowiedzieć o firmy autokarowe, które organizują przewozy do Polski i dogadać się z kierowcą. Jeżeli chodzi o Rzym to ewentualnie mogę podać nr tel... Pozdrawiam
hhm 80 euro a 10 to jest roznica...
Skad ma byc ta paczka?
Myriam skad ma byc ta paczka? i dokad?Jest firma przewozowa wozi autokarem ludzi do Wloch,nazywa sie Agat
Tel.do firmy AGAT 338 897 7995,biora ok 50 eu chyba za przewoz duzej torby z rzeczmi,musle ze to nie moze byc paczka,bo moga chciec na granicy skontrolowac,tak mi powiedziano jak sie informowalam w spr.przewozu torby
Jak Ci sie tam nie uda to dzwon w sobote rano okolo 8-9 na numer 3295405581.
Znam duzo przewoznikow.
Firma przewozowa ALGA TEZ JEZDZI DO POLSKI I BIORA OK 10 EURO , TYLKO NIE WIEM GDZIE TY CHCESZ WYSLAC TA PACZKE TO JEST STR ALGI www.algabus.pl tam rozklady gdzie jezda. POzdrawiam
Firma Dan wozi paczki raz w tygodniu na trasie Rzym i okolice do Kraków i okolice odbierają paczki od nadawcy i dostarczają pod wskazany adres. Tel +48 516600281 strona www.dantrans.zafriko.pl/
Diana
kazdy kierowca obojetnie jakiego autokaru przewiezie wam paczke a nawet 2 czy3 w kierunku ktorym sie udaje ...koszt nie przekracza 10 euro za paczke (torbe podrozno)
jakies 5 lat temu za torbe, ktora mi przeslali rodzice z katowic autokarem zaplacilam 20 euro, kierowca nie podal ceny dalam to to chcialam, ale teraz oni sie troche boja, bo moj ojciec chcial raz mi cos wyslac ale zaden kierowca nie chcial nic wziac
Kochani:) muszę wysłać z POlski ważne dokumenty do Italii i zależy mi na tym aby doszły one pod koniec tego tyg... Myślałam o tym, aby je wysłać za pośrednictwem firmy UPS ale wysłanie 1 kopery kosztowałoby ok 200 zl:/ a moze Ktoś z Was zna jeszcze jakąś inną firmę, też solidną i pewną ale nieco tańsza...
prosze o rade... chcialabym wyslac te dokumenty juz jutro...
Musisz napisac skad i dokad ta koperte chcesz poslac.Nikt Ci nic nie poradzi bez tej informacji.Nie da sie zabierac koperty z calej Polski do calych Wloch.
ojej, zapomnialam o tym drobnym szczegole;) wyslalam w efekcie pocztexem- cena nizsza i ponoc poczta daje gwarancje, ze list dotrze w pt do Umbrii:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Życie, praca, nauka