Nabozenstwa wielkanocne polskie w Mediolanie

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos cos wie na temat nabozenstw wielkanocnych dla Polakow w Mediolanie? O ktorej i gdzie...?? A moze jest swiecenie koszyczkow?? Czy zbyt duzo wymagam??
wiem,ze msza wielkanocna z pewnoscia bedzie...poszukam dokladnych informacji.
ps.a co do swiecenia koszykow to grubo w to watpie:-(
jesli sie nic nie zmienilo to w kosciele Santa Maria alla Porta na ulicy o tej samej nazwie.. powinno byc o 11.00
i jesli bedzie tak jak w zeszlym roku to bedzie tez swiecenie koszykòw podczas mszy.. ale jesli dobrze pamietam to w zeszlym roku bylo tez swiecenie w wielka sobote.. zaraz zasiegne jezyka i wam powiem...
tak jak mowilam. swiecenie pokarmow w sobote o 11 ale tez w trakcie mszy swietej w niedziele tez o 11..
wesolych swiat
oj, czesc dziewczyny, idziecie na ta msze czy moze do polski na swieta jedziecie? Ja pewnie sie przejde w niedziele.
dwie za jednym zamachem:-)
Zuziu i co u Ciebie?
ja nie wiem czy dam rade byc ,bo przyjezdzaja tesciowie wiec z pewnoscia pojdziemy na msze do mojego kosciola.chybaze uda mi sie namowic pana meza by mnie podrzucil do centrum..

Ola a Ty bedziesz?dasz rade?to tak daleko od Ciebie
wiesz ale i tak planowalismy wyskoczyc do mediolanu troche polazic po centrum jak bedzie ladna pogoda, a napewno bedzie. No i nie jade do Polski na swieta w tym roku to chociaz na msze polska bym sobie poszla :-)
No tak pamietam ze Ty bedziesz miala duuuzooo gosci w domku :-)
Ola wlasnie rozmawialam z tesciowa i mowie,ze bede musiala wziac sie za porzadki(dzisiejszy dzien na nie przeznaczylam)...a ona na to-zostaw kochana,przyjade to tobie pomoge...mam skorzystac?:-D
hehe kusi, kusi.. Ale nie ma to jak samemu sie zrobi:-P
ja powinnam byc w niedziele..
Super..Dzieki za informacje!
A wiecie moze czy w poniedzialek tez bedzie msza?? Czy tylko w niedziele??
Wielki Piatek
godz.17.00 Liturgia Meki Panskiej
godz.18.00 Nowenna do Bozego Milosierdzia oraz gorzkie zale
Wielka Sobota
godz. 11.00 Poswiecenie pokarmow na stol wielkanocny
gocz.19.00 Liturgia Wigilii Paschalnej
Niedziela
godz.10.30 -11.00 Spowiedz sw.
godz.11.00 Msza sw. oraz poswiecenie pokarmow na stol wielkanocny
W Poniedzialek Wielkanocny Kosciol Santa Maria alla Porta jest zamkniety
Zapraszamy
Alleluja
Slyszalam ze w mediolanie jest biblioteka polska przy jakims kociele czy to prawda
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia