dziwna oferta?

Temat przeniesiony do archwium.
61-68 z 68
| następna
Szalom.
obecnie na Fox Life jest filn "Matrioszki",o dziewczynach werbowanych do klubów np.w grecji czy innych krajach,które oficjalnie miały tańczyć w zespole a sa własnie takimi"hostessami".Niepokorne znajdowane sa w pojemnikach na śmieci, sprzedawane Turkowi itd.To jest serial na faktach.
Ale to nie jest tak , tzn po czesci macie racje sa kobiety i to nei tylko polki wykorzystywane w taki sposob tzn sprzedawane do burdeli o ile mozna to tak nazwac, bo we wloszech w odruznieniu od polski sex w lokalach jest nielegalny a w polsce jakos inaczej to wyglada, mniejsza o to ale fakt faktem sa oferty pracy we wloszech gdzie faktycznie sa te dziewczyny do towarzystwa ktore poprostu dotrzymuja towarzystwa facetom, kiedys bylem na urodzinach mojego znajomego ( bardzo bogaty gosciu ) pojechalism na kolacje do mediolanu i potem do jednej z dyskotek, on wlasnie w takiej agencji modelek hmm jak by to nazwac by nie obrazic nikogo ? hmm ok najal sobie 7 dziewczyn , bo nas tez bylo 7 ( spytalem czy nie ma wsrod tych modelek jakiejs polki bo dawno po polsku nie rozmawialem , i faktycznie polka byla ) wiec na czym to polegalo poszlismy do restauracji gzie te dziewczyny juz na nas czekaly zjedlismy kolacje rozmawialismy wyglupialismy sie pilismy szampana itd, potem razem poszlismy do dyskoteki i bawilismy sie do rana , teraz tak, zadna z tych dziewczyn nie poszla z nikim do lozka one poprostu byly tam dla towarzystwa. ja nagadalem sie po polsku za wszystkich czasow, rozmawiajac z ta dziewczyna miedzyinnymi o jej pracy, i opowiadala mi ona wlasnie ze prowadzi normalne zycie ma chlopaka on pracuje a ona dorabia wlasnei w ten sposob , nikt tych dziewczyn do seksu nie zmuszal one sa tam jako ( ragazze immagine ) fakt faktem jezeli jakas z dziewczyn chciala by wyciagnac pare pieniedzy od jakiegos bogatego goscia to napewno mogla by to zrobic, ale powiedzcie mi czy w zyciu prywatnym nie ma na swiecie kobiet ktore tylko czekaja by oskubac takiego bogacza? sa i to wszedzie, wiec nie robcie z igly widly , sa uczciwe oferty pracy jak i handel ludzmi ,
Pozdrawiam
Juz widze jak Ci opowiada o tym co robi...
spotkalem ja kiedys w mediolanie jakis rok czasu po tym zdarzeniu , lazilem sobie z dziewczyna po sklepach i co widze ? nasza kolezanka pracuje w sklepie jako wlasnie dziewczyna immagine ;-) nie wzycajmy wszystkich do jednego worka, pozatym gdyby byla ta dziewczyna o jakiej mowicie ze one musza , uprawiac sex ze ktos je do tego zmusza to jak wytlumaczycie fakt ze ona niczego mi w zaden sposob nie proponowala ? i ze kazdy z moich znajomych po imprezie wrocil sam do domu ?

P.S. kobiety ktore pracuja w najstarszym zawodzie swiata a w szczegolnosci te ktore faktycznie ladnie wygladaja i pracuja dla takich agencji , uwiezcie mi zarabiaja wiecej od ciebie odemnie i od wielu wielu innych , nie wliczajac w to prezentow jakie otrzymuja od swoich klientow.
Greg, jak to sie dzieje ze znasz kilka osob i na tej podstawie negujesz grozne zjawiska spoleczne? Nie wrzucamy wszystkich do jednego worka, ale jaki jest "trynd" wszyscy doskonale wiedza. Oprocz Ciebie chyba.
a gdzie ja cokolwiek negowalem, chcialem ubarwic tylko to co wy malujecie na szaro , nie powiedzialem ze nie istnieja problemy o kturych piszecie ale nie kazda kobieta ktora jest hostessa jest ( kobieta lekkich obyczajow ) potrafisz zrozumiec co chce przekazac? jezeli nie to poprostu odpuszcze bo widze ze nie potrafimy sie dogadac. :-)
Oczywiscie ze nie kazda, ale to jakos zwykle cudzoziemki wpadaja w te sidla. Szczegolnie nie znajace jezyka i wloskich realiow. Mocno wierzace w to, ze mozna zabawiac Wlochow w lokalu rozmowa / na bazie 3 slow / i niezle na tym zarobic. Az tylu gawedziarzy to tutaj nie ma...
Temat przeniesiony do archwium.
61-68 z 68
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia