hotel Bolzano i okolice

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
czy jest ktos z Bolzano lub okolic, potrzebuje namiary na jakis fajny hotel lub pensjonat dla 2 osob +pies na sierpien,jesli kto jest z tych okolic to prosze o informacje.
pozdr z florencji
magda
Ja wprawdzie z Bolzano i okolicami niewiele mam wspolnego, ale polecam miasteczko Vipiteno (12 km od Brennero). Pensjonatow, hoteli i "garni" jest tam od smoka, jeden fajniejszy od drugiego; osobiscie najbardziej przywiazana jestem do "Pensione Frick", glownie ze wzgledu na ogromne i niezwykle przyjazne psisko oraz na bardzo mila rodzine, ktora pensjonat ten prowadzi (ceny tez naleza do najnizszych w okolicy).:)

Pozdrawiam,
Dee
Dzieki za informacje!
Magda
ja pracuje w Villabassa 18 km od Austrii nie jest to hotel ale moze pani zobaczyc www.residenzesonnenschein.it
Dziekuje ale moje wakacje juz sie skonczyly, niestety tylko 4 dni, dzis jestem juz przed komputerem. Pieknie, pieknie i jeszcze raz pieknie,Dolomity to jest cos niesamowitego, zakochalam sie w gorach i nie moge sie doczekac kiedy tam wroce. Jedzenie przepyszne, natura niesamowita, ten kolor zieleni, cos niesamowitego. Jak bym miala mozliwosc to bez zastanowienia zamienilabym Toskanie na Alto Adige.I co najwazniejsze: blizej do Polski!
Acha Austria tez jest piekna!
Pozdrawiam
Magda
To jeszcze ja do Beaty,
Czy mozesz mi dac Twoj adres email albo jakis kontakt do ciebie, macie bardzo interesujaca oferte, chcialabym zarezerwowac kilka dni w grudniu, ma kilka pytan
Magda
hej mieszkam w bz wejdz na strone internetowa miasta.
www.provincia.bz.it
albo odwrotnie ww.bz.provinica.it
jestem w pl na wakacjach wiec nie pamietam dokladnie adresu
tam na pewno cos znajdziesz
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia