Kuluby i dyskoteki w Rzymie

Temat przeniesiony do archwium.
Moglibyscie powiedziec jakie sa fajne kluby i dyskoteki w Rzymie gdzie bawi sie mlodziez?? Prosilabym o jak najwiecej propozycji i obszerne opisy klubow... pozdrawiam papa
yy mialy byc w tytule Kluby...
No własnie tez jestem ciekawa :D:D:D:D
z tego co sie orientuje to w rzymie jest 1 polska dyskoteka, ale nie cieszy sie zbyt dobra opinia, ale nie wiem dokladnie gdzie... :(
Możesz powiedziec cos wiecej?dlaczego ma zlą opinie?
ja jezdze do wloch co wakacje, wlasnie mieszkam niedaleko rzymu, i mniej wiecej sie orientuje. z tego co mowil iznajomi, ktorzy sa tam na stale to nie polecaja polskiej dyskoteki. nie wiem dokladnie jak jest ale wlosi przychodza tam tylko po jedno...
w sumie to moga byc tylko plotki,ale wkazdej plotce jest coz z prawdy.pozdrawiam:)
No masz racje.Mogłam sie domyślec,ze tak jest...Prawda jest taka,że większość Polek,ktore tam wyjezdzają są łatwe i nikt mi nie w mowi,ze jest inaczej.Pare lat temu jak byłam na wakacjach poznałam dużo znajomych,ktorzy sami tak stwierdzili,ze niestety to jest prawda:(
dlaczego nie polecają polskich dyskotek?...proste,polacy piją a jak się napiją to burdel murowany. Biją się wszczynają awantury.....raz byłam świadkiem jak jednego chłopaka pobili do nieprzytomności przed polską dyskoteką i tak go zostawili na ulicy.....nawet jego koledzy uciekli bo się policji przestraszyli.....jak masz gdzieś iść to lepiej na włoską dyskotekę...a polki są jakie są....puszczają się te które i w Polsce świętością nie grzeszyły
Hmmm moze bez obrazania... A jakie sa wloskie dyskoteki i kluby... Jakies fajne z dobra muza :)))
Nie no ludzie nie mowcie ze sie nie bawicie we Wloszech... Napiszcie cos na temat dyskotek i klubow oraz muzyki w nich puszczanej (w Rzymie)... Pozdro :-)
witam Was. w Rzymie byłam pare razy i zawsze ze znajomymi chodzimy na 1 duża dyskoteke i jest naprawde super. jest tam ok 8 dyskotek,nazywa sie "fiesta" .co prawda wstęp troszkę kosztuje ale naprawde polecam kazdemu!!
w rzymie podobało mi sie w 'pubodyskotece' nazywa się anima jest chyba gdzieś blisko piazza navona.puszczają tam raczej rnb i jest dużo czarnych ale jest klimatycznie.ale mój ukochany pub w którym po północy wszyscy zaczynają tańczyć to habana. salsa i te klimaty,muzyka na żywo i naprawde cudowni ludzie.
a czy to wazne ze jest duzo czarnych?rasistka sie znalazla.Kazdy clzowiek jest Rowny.
ja mam takie pytanie; jaki rodzaj muzyki jest we wloskich dyskotekach i klubach?? techno, rnb, dance, latino?? czy wlsokie dyskoteki roznia sie czyms od polskich??
No rzeczywiscie dyskoteka polska nie jest najodpowiedniejszym miejscem na zabawe. Jesli jest ktos ciekawy to znajduje sie na via santa passera, okolice Magliana, kolo Piazza Meucci.Oprocz tego jest jeszcze pub polski na trastevere, mozna tam dojechac autobusem 23 ,jadac tak na Porta Portese. Osobiscie polecam Roma estate na Stadio Olimpico ale niestety tylko w wakacje no i Campanelle czy tez Fiesta. Duzo ciekawych dyskotek jest takze w okolicach Watykanu I piazza Navona
Mozna tez sie popytac Polakow w barze polskim na piazza risorgimento gdzie przychodzi ten lepszy "rodzaj"Polakow:)
Na testaccio jest do groma knajpek pubów można się tam niezle pobawić.Zresztą w centro storico prawie na każdym kroku jest jakiś pub.Fajnie jest się tak pokręcić i połazić...można trafić w naprawdę ciekawe miejsca
do kapelli:nie jestem rasistką mam dużo znajomych murzynow i japończyków,napisałam tak dlatego żeby zawiadomić ze jest to dyskoteka jest specyficzna to znaczy puszczają tam czarna muzykę.a że i tak jest fajnie napisałam bo nie przepadam za rnb:Pnie śpiesz się z ocenianiem i rzucaniem beznadziejnych uwag jeżeli nie wiesz o co chodzi.
no witam wszystkich zgromadzonych!!! odnosnie imprez organizowanych przez znany duecik:mariusz&mariusz. czesto bywam w italii, i rownie czesto bawie sie na imprezkach tam wlasnie. dobrze sie bawie niezaleznie od tego czy imprezka jest wloska czy polska, ale impre u mriuszkow wspominam bardzo mile. muzyka rozna-niezbyt rozniaca sie od tej w polsce, bardzo fajna, a w srodku imprezki na scene wskoczyl bardzo fajny czarnoskory tancerz i uczyl wszystkich latynoamerykanskich tancow-bylo naprawde ok!!!pozdrawiam wszytskich ktorzy wiedza o co chodzi u mariuszy. ciao tutti!!!
Witam, mieszkam w Rzymie i bylem na kilku dyskotekach na Testaccio i na Ostiense. Jak ktos lubi prymitywny house (3 bity na krzyz), to znajdzie sporo miejsc. W mojej opini muza tak prosta, ze do discopolo sporo jej jeszcze brakuje :/, lecz nie jest najwiekszym minusem. Posdtawowa wada rzymskich disco to absolutny brak muzyczego zroznicowania, w 90% miejsc graja ten sam shit.
W miesiacach letnich znacznie lepiej, w tym okresie jest Ostia z impreskami na plazach gdzie poziom zroznicowania wzrasta. Latem jest tez Villaada z wieloma ciekawymi propozycjami koncertow, ale osobiscie jeszcze tam nie bylem wiec nie oceniam. Pubow i knajpek oczywiscie pod dostatkiem, jednak jak ktos byl wczesniej w Londynie, to moze sie poczuc "lekko" rozczarowany.
Drinki ogolnie drogie i prawie nie zawieraja alkoholu (typowa wloska sciema).
A jesli chodzi o polskie disco, to polecam Piotrkowska w Lodzi. yo
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia