Scuola di italiano a Roma

Temat przeniesiony do archwium.
Cerco un corso di lingua italiana a Roma, possibilmente gratuito. Chi conosce qualche scuola che fa questi corsi?
hej!byłam w tym roku przez miesiac w szkole w rzymie nazywa sie Torre di babele,nie znam ich stronki ale napewno znajdziesz na włoskiej wyszukiwarce.Szkoła jest naprawde super,polecam,oczywiscie zalatwiają ci tez pokój jak nie masz gdzie mieszkać.mnie za miesiac pełne koszty(szkoła +mieszkanie) wyniosły 750 euro ale mialam zniżkę.no ale coś kolo tego
pozdrawiam
innymi slowy kurs za ponad 3 tys. za miesiac.
Complimenti!
super cena...i pomyslec ze autor forum pytal o mozlwie gratuito. 750euro to prawie jak za darmo;)
no wiesz duce... 750 euro to dla niektorych darmo.... dla mnie to kolosalna suma, ale w istocie autorowi chodilo o gratuito!!!
Hejka!!!
Ja zapisalam sie do szkoly na kurs wloskiego niedaleko Termini za rok zaplacilam z gory cena tylko 11 euro to prawie jak za darmo.Jeden warunek trzeba posiadac permesso di sogiorno..pozdrawiammmmm
a czy np na miesiac tez mozna sie zapisac? To bardzo ciekawa propozycja i bardzo kuszaca, masz moze namiary na te szkole?
co roku w lutym zaczynaja sie panstwowe kursy jezykowe dla obcokrajowcow sa bezplatne potrzebne jest tylko rezidence i permesso. dostaje sie po zakonczeniu certyfikat panstwowy
Czesc ,to bardzo ineteresujące, a czy możesz podać wiećej informacji na temat tego kursu, szkoła, miasto,stronka w internecie? dzieki, pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa