jaką szkołe w Krakowie polecacie?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam prośbę o podzielenie się sugestiami odnośnie wyboru dobrej szkoły włoskiego w Krakowie. Chce zapisać się na poziom początkujący. Będę dzięczny o podpowiedź: gdzie warto się zapisać?
Dziękuję
poszperaj w naszej Fioletowej wyszukiwarce ten temat... od lat dlugich byl juz na forum omawiany...wyszukiwarka to prostokat u gory na prawo,obok slowa :szukaj.Wpisz fraze szukana np szkola krakow wloski krakow jezyk wloski krakow studia krakow,italianistyka Krakow
Yamadava???..jestes?
Dzieki za podpowiedź ale nieliczne tematy w archiwum są dość stare stąd mój wątek :)
Albo zapytam. Co sądzicie o szkole Sensapolis? Spośród różnych szkoł jakoś ta mi przypadła do gustu. Znam opinie osoby, która uczyła się tam tureckiego i była bardzo zadowolna ale jesli chodzi o właoski to nie wiem. Zastanawiałem się też nad Centro Itliano przy ul. Kochanowskiego. Ale mimo że strone internetowa działa, to już chyba zwinęli interes, bo fizycznie siedziba nie istnieje. Telefon też milczy :)
szukaj szkoly lektorem lingua madre ..i TYLKO takim nie innej..nie wazny adres ani budynek ani nazwa szkoly,ani opinie internautow... ma byc RODOWITY Wloch ,ktory bedzie nauczal Polakow,tylko TYM sie kieruj!
rzeczywiscie:D ja tez przelacialam potem archiwum i guzikinteresujacego znalazlam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka