Lublin - Avalon vs. Profi Lingua?

Temat przeniesiony do archwium.
Dzień dobry :)
Jestem tu nowa i choć dopiero się zarejestrowałam to forum czytam od dawna.
Chciałam prosić drogie obeznane forumowiczki i forumowiczów o radę - otóż nie mogę się zdecydować na wybór szkoły - waham się pomiędzy Lubelskim Avalonem a Profi Linguą i chciałam zapytać czy ktoś ma jakieś doświadczenia z którąś z tych dwóch szkół?
Pozdrawiam
cze,
jak tam koleżanko jaką szkołę wybrałaś i jakie wrażenia? :)
Ja nie, ale koleżanka mówiła, że włoski to tylko z jakimś Stachem, a on uczy w Avalonie. Po prostu najlepszy.
ja polecam Ci Avalon, zdecydowanie nie korzystaj z Empiku. cholera i zaraz mi ktos napisze że antyreklame robie.
A czemu nie z Empiku? Co z nim jest nie tak? Ja uczylam sie tam kilka lat temu przez 6 semestrow i pozniej bez problemow zdalam CELI3.
Ps. zaznaczam ze wtedy do wloch nie jedzilam za bardzo, a kurs wloskiego zaczelam wtedy od zera. lektorka byla swietna
ja nie mówiłam o lektorce bo rzeczywiście jest świetna tylko o samej szkole. kompletna dezorganizacja.
i nie maja nic do zaproponowania osobom które sa na poziomie zaawansowanym i które skończyły Rete 3. jak spytałam co maja do zaproponowania osobom po 7 poziomie to nie byli mi w stanie odpowiedzieć.
Jesli nie zbierze sie grupa na tak wysoki poziom to co maja zaproponowac..? A nie oszukujmy sie, wloski nie jest zbyt popularnym jezykiem. Ludzie nie wala na kurs drzwiami i oknami. Nie ma popytu, nie ma sprzedazy.
no to dobrze. niech będzie. ja tylko wypowiedziałam swoje zdanie co do szkoły. chyba ma mi prawo sie nie podobac empik. jak bedziesz w Lublinie to zapraszam do siebie na kawę :))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia