Callan

Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna
jeśli to możliwe to ja bym tez prosiła o podesłanie tych materiałów

[email] :)
Ja również poproszę o przesłanie materiałów do nauki włoskiego metoda bezpośrednią.
mój mail: [email]
Ciekawe, czy ten pan komukolwiek je przeslal... :P
Witam,

oczywiście że jest !
zobacz na stronie www.speak.pl

Metoda Speak.pl Włoski 4x Szybciej

jeśli ktoś chce materiały do tej metody to proszę podać maila

pozdrawiam
irek

Zainteresował mnie temat - podaję swój [email]

Bardzo dziękuję za materiały;)
Witam serdecznie. Ja też bardzo proszę o materiały do nauki włoskiego metodą Callana (pdf i mp3), gdyż uczę się na zwykłych lekcjach, a wiedza bardzo ciężko mi wchodzi do głowy, więc może Callan.
Mój e-mail: [email]

Dzięki
Dzieci, metoda Callana nie nadaje się do indywidualnego/samodzielnego uczenia się.
Ja też poproszę materiały do Metody Callana. [email]
Teraz tak naprawdę nie korzysta się z tej klasycznej metody callana, sam uczyłem się ulepszoną metodą, u mnie w katowicach szkoła lingua house oferuje kursy tą metodą z fajnymi lektorami, a sama metoda to jest takie coś jak direct english, czyli metoda bezpośrednia. Mi się sprawdziła, więc mogę polecić, do tego są dostępne w dobrych cenach książki i płyty z materiałem. No i jest znacznie ulepszona względem klasycznego callana pod względem słówek i jest gramatyka. Generalnie jak ktoś wybiera się na kurs to polecam, dobra metoda.
jak poprzednik napisał - to teraz nie metoda callana a metoda bezpośrednia. Nota bene tez ją polecam, też słyszałam wiele pozytywnych opinii o niej i tym co można osiągnąć nauką tym sposobem. Ma podobno znacznie nowocześniejsze materiały, słownictwo etc., zajrzałam na stronkę tej lingua house i widzę, że specjalizują się w tej metodzie, więc może się tym zainteresuje też na wakacje. Kawałek mam co prawda, ale u mnie w mieście na śląsku nie ma nic sensownego także przyjrzę się, dzięki za info :)
Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna

« 

Pomoc językowa