włoski we Wrocławiu

Temat przeniesiony do archwium.
Mam ogromną prośbę!Chcę zapisać się na kurs włoskiego ale niestety mam problem z wyborem szkółki.Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka i mi pomoże.Znalazłam sporo adresów ale nie znam nikogo kto chodził do jakiejkolwiek szkoły..no i nie wiem co byłoby dobrym wyborem..może "Lektor"?aiuto!!!!!!!!!;)
Ja nie polecam "Lektora" :\ Wlaśnie się z niego wypisałam. Nawet nie chodzi tu o poziom czy coś takiego, bo akurat na to nie mogław narzekać. Lektorka była bardzo sympatyczna i grupa też, ale chodzi mi o formę płatności. Było napisane że ratę (500 zł) należy wpłacać do lutego, a tydzień temu dowiedziałam się że to ostatnie zajęcia i należy JUŻ wpłacać :/ po świętach!! kto wtedy ma pieniądze?? Dlatego podziękowałam. Ale może to tylko zła organizacja a nie problem samej szkoły... Ale ja już jestem zrażona więc nie polecam. Ciao!!
ok.dzięki:)niestety problem płatności dotyczy prawie wszystkich szkół językowych.może znasz jakieś inne szkółki?
To jeśli u Ciebie problem płatności nie jest żadnym problemem, to jednak polecam tą szkołę :) jest naprawde miła i przyjazna atmosfera (przynajmniej ja miałam takie szczęscie). Co do innych szkół to niestety nie wiem , ale napewno mogę Ci odradzić "Profil-lingua". jeszcze nie spotkałam osoby, która byłaby z tej szkoły zadowolona :/ kupę kasy pakują w reklamę, a tak naprawdę jest nic nie warta :/. więc to odpada... Ale wiem że szkoła znajdująca się w "Kameleonie" koło rynku (niestety nie pamiętam nazwy) jest bez zastrzeżeń ;) moja przyjaciółka tam chodzi i jest bardzo zadowolona :) i ja też mam zamiar się tam zapisać :) pozdrawiam!!
Ja jestem wlochem i ucze wloskiego jak chcesz. bardzo tanio, 30 PLn za Godzina! I bardzo Fainy Chlopak, pracuje we wroclawiu! A ty? Nr: 697748845!
Wiesz co, ja pracowalem we warszawie jak Nauczyciel Wloskiego, w Skole, i naprawde jest lepiej uczyc sie z Lektorem priwatny! Wlochem, I rozmawiac duzo, po Wlosku, nie Po Polsku,albo po Angielsku. Jak chcesz. ja ci wysle jedna moja lekcja i zobaczysz! Moj mail jest: [email] Czesc, Pozdrawiam,

Gaetano
Gaetano! magari conosci gli italiani che abitano a Poznan, adesso sono tornata dall`Italia(dopo gli studi), e vorrei conoscere gli Italiani in Polonia a Poznan, non voglio dimenticare la lingua
Też jestem z Wrocławia i mam podobny problem. Co sądzicie o Centrum Języków Obcych Moose (na Biskupiej) lub o Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych przy Uniwersytecie Wrocławskim?
Znalazłam na tym portalu nauczyciela włoskiego. Nie chce pisać tu peanu na jego temat, ale miałam ju kilku nauczycieli języka włoskiego a ten jest naprawde super. Polecam!! Nazywa się Stanisław Brakoniecki.
Nie jest tanio, ale warto.
Ja tam w sumie raczej o kursach myślę, ale swoją droga ciekawa jestem, co to za nauczyciel...
Geatano, podaję mój meil, jestem zainteresowana twoją propozycją wyślij mi swoją lekcję, pomyślę, akurat potrzebuję lektora do pogadania , jeżdżę do Wrocka raz w tygodniu na kurs włoskiego ale do firmy Italika, brakuje mi właśnie konwersacji, mam wiedzę ale nie bardzo umiem wykorzystać, 30 złotych za spotkanie to niewygórowana cena, mogłabym spróbować .
A jestem pielęgniarką mam zamiar wyjechać do Itali do pracy gdzieś za 6-7 miesięcy
[email]
pozdrawiam, Dorota
Zapraszam na rozmowe!! [gg]
wiecie co? gdzie sie nie obroce, to slysze o nowym Centrum Jezyka Wloskiego SI. Slyszeliscie cos o nim?
Ja chodzilam na kurs do PROFI-LINGUA we Wroclawiu i bylo spoko....bylam na najwyzszym poziomie jaki tam akurat mieli (szukalam we wszystkich szkolach wloskiego na poziomie zaawansowanym lub srednio zaawansowanymi i akurat tam mieli taka grupe).....lektorka byla spoko i fajnie tlumaczyla (na imie ma Agnieszka).....no i cena byla w miare przystapna. Grupa byla mala - jak dobrze pamietam to bylo nas 5-6. Jedyne co to godzina zajec byla troche niewygodna, ale to dlatego, ze inne dziewczyny z mojej grupy musialy dojezdzac albo pracowaly.

Zanim sie tam zapisalam to bylam chyba we wszystkich szkolach jezykowych we Wroclawiu....przewaznie mieli kursy na poziomie podstawowym, co mi nie odpowiadalo, bo wloski znalam juz dosyc dobrze i szukalam wyzszego poziomu, no i akurat tam mieli....wlasciwie to poszlam na kurs zeby sobie utrwalic gramatyke, bo wyjezdzalam na studia do wloch....teraz studiuje we Wloszech....

Jestem zadowolona z tej szkoly....klimat na zajeciach byl rewelacyjny...byly zajecia z gramatyki, rozmowy na wszystkie tematy tylko po wlosku, i testy....naprawde polecam te szkole..
Wiesz, jestes chyba 1 osoba, ktora dobrze wypowiada sie o Profi.. To dobrze. Ja bylam na kursie dla poczatkujacych, skonczylam, ale kontynuowac tam nie chce, bo bylo dosc sztywno. Fakt, rozne techniki uczenia, lektorka sie starala, ale chyba grupa byla kiepska i dosc tepawa. I fakt, ze spotkanie trwa 80min. nie jt takie korzystne jak mi sie wydawalo (cenowo rowniez, bo semestr kosztuje niewiele mnie niz w innych szkolach,, gdzie spotkania sa 90min. wiec w sumie duzo tracisz. Taka jt chyba ich taktyka oszczedzania i zwabiania klientow. I dziala!! na mnie tez raz podzialalo!!! saluto tutti
Czesc! wszytkich szukajacych kursow wloskiego we Wrocku zachecam do Centrum Si (www.cjw-si.pl). Prowadzi go moja ex wykladowczyni (italianistyka) i chociazby z tego powodu warto polecic te kursy. A kto niec chce na kurs, to zapiraszam do mnei na korki!!!! he he
Imie i nazwisko sa mi znane. Abym mogl polecic tego Pana musialbym sie upewnic, czy to ta osoba, ktora znam. Moze studiowal we Florencji, w szkole "Lingua Viva"?
bryyyyyyyyyyymmmmmmmmm ale sie nagadalammmmmmmmm :)
hej, czy ktos chodzi do tego centrum SI? jesli tak, to czy polecacie?
a czy ktos jest na studiach we wroclawiu /? czy moze sie ktos cos orientuje cos na temat italianistyki ???? ja jestemw kropce ..nie wiem w ogole gdzie .... skladac papiery :(
a czy ktos jest na studiach we wroclawiu /? czy moze sie ktos cos orientuje cos na temat italianistyki ???? ja jestemw kropce ..nie wiem w ogole gdzie .... skladac papiery :(
Witam,
jeśl kotś ma ochotę, w centrum językowym Twoja Lekcja przy al. Jarzębinowej będzie od stycznia organizowany kurs włoskiego dla początkujących. Zajecia w poniedziałki 18.-19.30, poprowadzi je doświadczona lektorka. Koszt to 30 zł./90 min. www.twojalekcja.dbv.pl
Witajcie,

Ja mogę z ręką na sercu polecić Szkole Jezyka Wloskiego SI, zajęcia są super, fajne lektorki, zajecia świetnie przygotowane (plus Wloch i zajęcia z Polka i Wlochem), babeczki są z filologi wloskiej, minusem jest brak sekretariatu i wszystkie formalności zalatwia sie przez telefon ale jak slysze, co jak to wyglada np w Lektorze albo Profi, to nie ma porównania. Polecam, jakl ktos naprawde chce sie uczyc. Saluti!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa