Prosze prztluamczcie mi ten tekst.

Temat przeniesiony do archwium.
BArdzo mi na tym tekscie zalezy, dostalem sms od dziewczyny z wloch i nie wiem o co chodzi;/

Cn I'amore nn bisogna mai giocare emozioni sensazioni e brividi comandano il ritmo del tuo amore,me se incontri ki nn capisce il tuo linguaggio e inutile xsare a lui notte e gg...tu pensi ke lui e tt x te nn e giusto vivere senza rimpianto...4 parole x driti ke nn ti ama piu ke e stato un grande sbagilo qst grande amore...e ti fa soffrire senza sapere ke lo fa!!! ma tu speri ke un gg combiera tt e ritornera de te anche se sara sl un sogno.

PROSZE O POMOC
z miłością nie należy nigdy igrać, emocje uczucia i dreszcze rządzą rytmem twojej miłości, ale jeśli spotkasz kogoś kto nie rozumie twojej mowy niepotrzebne jest myślenie o nim w dzień i noc...ty myślisz, że on jest wszystkim dla ciebie i nie jest słuszne żyć bez żalu..cztery słowa żeby powiedzieć ci, że cię już nie kocha i że ta wielka miłość była wielką pomyłką.
I każe ci cierpieć nie wiedząc że to robi...ale ty masz nadzieję,że pewnego dnia zmieni się wszystko i powróci do ciebie nawet jeśli będzie to tylko sen.
Ja byłabym wdzięczna za przetłumaczenie takiego tekstu: "k linda eres eh!
bueno solo paso par saludarte! y dejar mi huellita cuidate mucho estamos en contacto. good bye!" Jestem zielona, a pewnie dla kogoś kto się uczy latami to nie jest trudne:*
to chyba nie jest po wlosku hehehh
madzia to po hiszpansku..idz na forum hiszpanskie
jesteś ładna, wiesz? (to jest język południowo amerylanski!!!)
tylko wpadnę żeby cie pozdrowić i zostawić mój ślad, dbaj o siebie i jesteśmy w kontakcie
pa
He he, dziękuję marazm2 za pomoc i odszyfrowanie tej zagadki;)
Taka kiepska jestem, że nie odróżniam języków od siebie.
:*
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Kultura i obyczaje

 »

Życie, praca, nauka