Transport rzeczy, zwierzaków, przeprowadzki itp.

Temat przeniesiony do archwium.
Temat juz byl, ale gdzies go wsyslo Dlatego zamieszczam ponownie z uwagi na wasze pytania wysylane do mnie na priv


Oferuje tani i szybki transport busem z Polski w dowolne miejsce w Italii i z powrotem.
Co do ceny na pewno sie dogadamy.
Moj numer PL 782823694
mail: [email]

Na życzenie wystawiam faktury vat
To tez tak w kawalku zabezpieczenia, ze nie jestem jakims "Jasiem" ( z calym szacunkiem do Jankow ;) ) ktory wezmie kase i zniknie albo towar nie dotrze na miejsce. Mam legalnie dzialajaca firme - dlatego pisze o mozliwosci wystawinia faktury czy rachunku.

Ceny konkurencyjne :)

Moge zabrac w "trase" max 2 osoby lub jedna + zwierzak w transporterze ;) (pisze o tym poniewaz wiem, ze czasem jest z tym problem)

Pozdrawiam

Paweł
Pawel n ie ma sensu powielania wpisow..bo przeciez mamy wyszukiwrake ...i jak ktos bedzie potrzebowal to wbije slowo szukane wg mnie slowem kluczowym powinno byc :przeprowadzka ...transport jaki drugie szukane..i kazdemu wyskoczy twoj temat...sprobuj sam symulacji wyszukiwania..Fioletowa wyszukiwarka to ten prostokat u gory na prawo..mamy tu tez fioletowego maila ,ktorego mzesz sam kontorlowac od czasu do czasu..na samj gorze pisze :zalogowany,jest twoj nick, potem slow:profil i slow wiadomosci..kliknij na slowo wiadomosci..obok masz cyfre )..tzn brak wiadomosci..1 tp 1 wiadmosc..itd..jesli ty cchesz do kogos zforum napisac to kliknij na nicka danej osobyi potem widoczna koperte..kliknij potem na symbol koperty i juz piszesz :D
LongWay..moze ty wpisuj tu przewidywane terminy swoich podrozy do Wlochi jak trasa danego dnia bedziesz jechal moze sie zglosi wiecej chetnych chocby na podanie paczek ..toreb do rodziny..powiekszylbys zakres swoich uslug tym samym a i 20 eu od torby to tez jest pieniadz
podciagam temat
Pojawiasz sie tu jeszcze?