Kurs online języka włoskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

zapraszam do mojej strony: www.italkurs.pl | Strona zawiera materiały - również DARMOWY - dla osób uczących się języka włoskiego. Mianowicie:

ITALKURS - To kurs online języka włoskiego dla początkujących, który działa na zasadzie stałej interakcji z nauczycielem, poprzez 20 testów, czyli Twoje prace domowe wysyłane i poprawiane przez nauczyciela. A nauczyciel Italkursu to Włoch. To nauka z native speakerem!

Ponadto ze strony http://italkurs.pl można ściągać ITALMEMO - wersja darmowa, i korzystać z Mówiącego Słownika!

ITALMEMO - To darmowy program komputerowy do uczenia się słów po włosku: czytanie, rozumienie, słuchanie i pisanie! Kolejność i zestaw słów są dopasowane do Italkursu. Można ściągać wersję darmową ITALMEMO, która zawiera pierwsze 120 słów. Uczestnicy Italkursu mają dostęp do pełnej wersji.

MÓWIĄCY SŁOWNIK - Mówiący Słownik to słownik online włosko-polski, gdzie można usłyszeć wymowę słów! Teraz w nowej wersji, z funkcją natychmiastowego wyszukiwania haseł! Wszystkie nagrania remasteryzowane: dźwięk wysokiej jakości!

Informacje: http://italkurs.pl
Zapomnialem powiedzic:

Jesli sa pytania, prosbe lub sugestie, jestem do dyspozycji.

Tu jest "gorąca linia" z autorem kursu! ;)
Informacja dla Sfrustrowanej Osoby z miasta BOLOGNA (ach, te adresy IP, wszystko mówią, a ludzi jeszcze myślą ze są anonimowy) która się "rejestrowała" dziś:

============================
imię: insegniante
email: [email]
hasło: ...
============================

Słowo "INSEGNANTE" ma 10 litery a nie 11 - Druga litera "I" nie jest potrzebna...

Pisać po włosku nie umiesz, kurs nie znasz, a już wiesz ze jest on "idiotyczny"? Cóż, świat jest pełny jasnowidzów... ;)
Wlasnie jestescie do dyspozycji na swojej stronie tylko???
Tutaj to sama reklama?
Bo moze cos wiecej bym sie dowiedzial na moim poscie rodzajach maschili,femminile?
>Właśnie jesteście do dyspozycji na swojej stronie tylko???

Nie "jesteSMY". JesteM. Liczba pojedyncza. Z tej strony autor i nauczyciel Italkursu.

U nas nie jest jak w Wielkich Znanych Szkołach Korespondencjinych, gdzie jest cala załoga. Gdzie każde 100zl zapłacone przez ucznia, jest tak podzielone: 80zl dla Szkoły a 20zl dla jakiegoś człowieka, który spełnia role nauczyciela.

Jakość kosztuje. Jeśli pośrednik ZZERA zysk, to zatrudnię podwykonawcę, który będzie marny. Brak pośrednika to klucz do lepszej jakości. Czy tak trudno to zrozumieć?

>Tutaj to sama reklama?

"Reklama" stanowiła najwyżej 1/3 postu, czyli informacje o samym Italkurs, bo Italkurs jest płatny.

Ale mój post zawiera tez "Informacje" o darmowych zasobach, które JA zrealizowałem, używając MOJEGO CZASU, i które DARUJE LUDZIOM: ITALMEMO i Mówiący Słownik.

Czy jestem bezdusznym kapitalista, bo OPROCZ informowania ludzi zainteresowanych językiem włoskim, ze DARMOWO IM DARUJE zasoby które mnie kosztowały KILKASET GODZIN PRACY, to informuje tez, ze prowadzę kurs online języka włoskiego?

"PALEC ci daruje, ale REKA ci sprzedam" - w odniesieniu do przysłów.

A zamiast znaleźć wyrazy wdzięczności ("Ale fajny ten Włoch: przygotował cos fajnego dla nauki języka włoskiego, i udostępnia za darmo"), to narzekanie ze jeszcze "cos" nie zostanie darowane?

Ludzie, czy wy za darmo pracujecie????????
Nie sadze. A dlaczego inni maja ZA DARMO DLA WAS PRACOWAC?

Ja wymagam jakość za to, co kupuje, ale nie żeby było bezpłatnie! A jeśli cos dostane bezpłatnie, to się cieszę, a nie narzekam ze jeszcze cos było płatne!!

Samo stworzenie Italkursu wymagało PRAWIE OKOLO 1000 godzin pracy. A mimo wszystko, uczeń NIE PLACI ZA TO, uczeń płaci za mój czas poprawiania jego testów, jego prace domowych!

A notabene: na strona www.italkurs.pl NIE MA REKLAMY GOOGLE. To nie przypadek. Teraz jest moda: "kup sobie domena, przyciągaj tam frajerów, oni będą kliknali, na każdy i zarabiasz grosze, ale frajerów jest dużo, ty nic nie robisz a twoja strona zarabia!"

Ale nie będę niestety tu, na ten forum, dalej pisać. Myślałem ze mogło być milo dla zainteresowanych mięć tu kontakt z autorem, ale widzę ze same prowokacje i narzekanie.

Co za ludzie...
Czy ktoś spróbował?????
Jak to ludzie umieja trollic:))Reklamy:))))
Chetnie bym sprobowal ale nawet nie dostalem odpowiedzi na swoje pytanie??:))
Z pewnością wiele osób byłoby bardzo wdzięcznych za taką pomoc, tylko, że... W rzeczywistości wirtualnej tak naprawdę się nie znamy, więc nie jesteśmy dla siebie w pełnie wiarygodni - mianowicie istnieje niebezpieczeństwo, że ktoś wymyślił sobie "przebranie się" za nauczyciela - Włocha i podał link do strony z wirusami.
Sieć nie jest zupełnie bezpieczna, nawet jak się ma Firefoxa, a nie Explorera.
Jeśli ta strona naprawdę istnieje, to chętnie skorzystam. Ale najpierw muszę mieć pewność, że to prawda.
nie no... polew w calej firmie mamy z ciebie kolo hahahahahahaha pojechales na stronce z tym iq...
widzisz kolego, podstawa kazdego biznesu jest zaufanie i sympatia klienta...takimi postami kariery nie zrobisz. polecam melise i jakis podstawowy kurs ekonomiczny
i jeszcze to : "Italkurs NIE jest kursem dla ludzi o przeciętnej inteligencji (IQ = 100). Dla nich Italkurs nie działa. Lepiej szukać innych form "nauki". "

kolego...czapki z glow...
jasne, ze za kurs trzeba zaplacic...wyobrazcie sobie pania ktora np.przychodzi sprzatac biuro i nie zaplaca jej za tydzien pacy...jaka krzywda!ale za trud nauczyciela i przekazywanie wiedzy nie powinno sie placic , bo w powszechnym przekonaniu nauczanie to nie jest praca...
Jesli jeszcze mozna sie na poczatku przekonac, czy dany towar( w tym przypadku kurs)nam odpowiada, to jest to najzupelniej sluszne...a czy kupic czy nie, to juz kazdy musi zdecydowac indywidualnie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia