Kto chce kurs multimedialny

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 81
poprzednia |
Dysponuje kursem multimedialnym Włoski w 4 tygodnie.
Na moim mailu: audiowloski [email]
hasło: audio2007

Nie kasować, nie wysylać tam nic, tylko ściągać i uczyć się!
ehh twoja skrzynka jest okupowana:-)))nie moge sie zalogowac w kazdym badz razie dzieki,sprobuje innym razem na pewno sciagne
Miło mi to słyszeć. Jak będe mieć czas to założe jeszcze jedną. Ale czas to będe mieć za jakieś 2, 3 dni.
Ale ciesze się że nareszcie się przysłużyłem.
:-)))spokojnie nie musisz sie Spieszyć,ja jak coś to tak dopiero po 12 marca ściągnę resztę.super ze jest wymowa to dam koleżance bo ona ostatnio szukała jakichś kaset z wymową włoska,bo ma książkę a nie ma audio.
OK! Super może zasmieszcze jeszcze dziś.
A tak nawisem mówiąc to chce wszystkich zachęcić do zasmieszczania tego typu rzeczy.
Na [email] (hasło zawadzka) też jest kilka fajnych materiałów. Polecam :)
Możesz przesłać tam także kurs.
jesteś super :DDD (wiem, że są takie osoby na necie, które żądają kasę za coś takiego!!!również na ang. forum!!!)
martino to wie, bo sam to założył ;)))
A JAKIM PRAWEM BIORA ZA TO KASE??
chyba prawem żądzy pieniądza!!!
Martino, mówi się "zamieszczać" a nie "zaśmieszczać" :) Mam nadzieję, ze nie obrazisz się za tę drobną uwagę...
wow, faccia ty to masz oczy... nie od parady!!!:P
Sorry masz rację. Nie, nie obrażam się bo sam czasami zwracam ludzią na to uwagę. A najbardziej mnie denerwuje jak ktoś mówi poszłem zamiast poszedłem albo bede zamiast będe.
tak nawiasem mówiąc zawdzkagramatyka to moja robota. Ten mail to załiżyłem ja, dla tego pliku gramatyka. A ludzie zaczeli zamieszczać tam inne życie np. muzykę i książki.
zamiast będę
Z powodu dużego zainteresowania kursem założyłem jeszcze jedno kąto z tym samym kursem: [email]
hasło: italia1 (ten ostatni znaczekw haśle to liczba 1)
Pozwoliłam sobie dorzucić nagrania do 2 etapu :-)
Super!!!
I tak powinni wszyscy, kturzy mają tegotypu rzeczy w domu.
A tak nawiasemm mówiąc, bo caly dzień sie nad tym zastanawiam jak te osoby mają zamiar za to brać opłaty? hehe bo dla mnie to jest śmieszne
Czyli te wszystkie pojedyncze pliczki trzeba ściągnąć, tak?
Martino11, świetnie, że są tacy ludzie jak Ty.. :-)
Grazie. Tak te pojedyńcze pliczki trzeba ściągać.
bardzo dziękuję, ściągnełam sobie...
hej:)
i co sie robi z tymi plikami pozniej jak sie juz sciagnie? to sie jakos instaluje czy poprostu czyta i odsluchuje poszczegolne pliki? pytam poniewaz nie mam w tej chwili glosnikow na komputerze. Wogole to swietny pomysl z zakladaniem poczty zeby kazdy mogl sobie sciagnac :) pozdrawiam
dodalam na adres [email] tez gramatyke zawadzkiej ktora zreszta przeslala mi kiedys jedna z forumowiczek, moze tez sie komus przyda
Super. A te pliki ściąga się jak muzykę z maila. Czyli nic nie instalujesz.
dopiero teraz zauwazylam ze gramatyka byla juz na tym adresie zawadzkagramatyka, ale nie wiem dlaczego nie udaje mi sie tam zalogowac:(
też właśnie niewiem bo przecież to ja założyłem to kąto i nie wiem. Albo ktos był tak złośliwy i zminił hasło???
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 81
poprzednia |

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie