chce się nauczyc włoskiego, POMOCY Od czego zaczac

Temat przeniesiony do archwium.
Hej chce zacząc nauke włoskiego, pomóżcie, od czego mam zaczac, dajcie namiar na jakis program do nauki albo cos takiego, z góry dziękuję :-)
lub korepetycje...z Wlochem.skad jestes?
Chyba najlepiej jest uczyć się z włochem.Skąd jesteś?
Jeśli masz ochotę to napisz: [email]
Hejka ja tez bym się chętnie zaczeła uczyć mój facet jest włochem a ja nic w tym jezyku nie umiem powiedzieć no moze tylko ciao :-) ale z nim to się raczej nie naucze :-)
ja się próbuję uczyć sama ale slabo mi wychodzi:(
też bym chciala wiedzieć od czego najlepiej zacząć,
bo terez to jest pomieszanie z poplątaniem
nie wiem w co rece wlożyć:(
najlepiej to znalzżć włocha co bedzie słał sms-y,bedziesz musiała je tłumaczyc a nauka przyjdzie sama ,ja tak miłam zadzwonił przypadkiem,potem pisał i dzieki całkiem obcemu człowiekowi nauczyłam sie jezyka,tio trwa juz 3lata ale jeszcze nie miałam okazji mu podziekowac osobiście,ale zaszczepił we mie te włoskie klimaty,duzo zyskałam dzieki przypadkowi
no tak ale ja mam np takiego wlocha ale dogadujemy sie po angielsku tak wiec z nauki to nic bo jestesmy troche za leniwi ja na nauke wloskiego on polskiego hehehe
A poco SMS ? Za które trzeba płacić :P Lepiej przez jakiś komunikator, najlepiej Skype.
no tak teraz tak ,ja mam internet ,on tez ale 3lata temu nie mielismy takiej mozliwosci,przez 1.5roku były sms-y,mam wszystkie zapisane,mówe wam fajne czytanie mam czasami
Hej ja tez mam taki problem jak ty .w kwietniu wyjezdzam do pracy .Umie juz cos a niech mi ktos napisze takie podstawowe zdania jak sie rozmawia w pracy opiekunki.Prosze!!Z góry dziekuje:)
A ja proponuję zacząć od takiego programu jak "Włoski w 4 tygodnie."

Jest on na moim mailu: audiowloski [email] hasło:audio2007
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia