Karaoke - j.włoski w piosence

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 50
poprzednia |
Hej, kto lubi śpiewać włoskie piosenki? Właściwie to nie jest pytanie, bo wszyscy je śpiewamy. Dysponuję obecnie dużą bazą podkładów studyjnych do karaoke, i tworzę sam podkłady midi. Chętnie się podzielę. A może imprezka karaoke all'italiana w 100licy?
super sprawa :) a w jaki sposób się z nami podzielisz?
Midi wyślę mailem, można je wysyłać legalnie. Co do mp3 to raczej chętniej się wymienię. Wyślę też ale to już konkretna prośba o co. Sam poszukuję "Il confine" Tiziano Ferro z Rosso Relativo. [email]
Wracając do Tiziano Ferro, posiadam poskłady studyjne do perdono, rosso relativo, l'olimpiade a z 111 non me lo so spiegare, sere nere, xverso
ja tez pragne piosenek! [email]
z gory dziekuje
ciao,

jeśli mógłbyś mi coś przesłać na maila : karaoke lub podkłady inne midi to bardzo poroszę oto mój namiar : [email] Na wymianę też możę bym coś znalazł. Ale o te podkłady do karaoke bardzo bym Cie porosił :)
saluti dall'italianovero ad un altro italianovero!!!
o ja też bvym prosiła :) [email] a co do włoskich piosenek to trochę mam, mogę wysłać, ale podkładów nie posiadsam... :(
bardzo bym prosił o podkłady kilku standardowych piosenek włoskich będę b.wdzięczny !!!
[email] please!!!
Ja tez bardzo chcialabym te piosenki [email]
móglbys mi wysłac Perdono T.F.? z góry dziekuje :) [email]
o kurcze lipa.... mógłby mi Pan wysłac :) niespojrzałam na adres a jak juz spojrzałam to zauważyłam ze mnie Pan uczy :)
pomyłka w adresie :) [email]
hej... ja tez bardzo bym prosil o te wloskie melodyjki, najbardziej zalezy mi na umberto tozzim ti amo. mój adres to [email] pozdrawiam
Prosze bardzo o przeslanie karaoke bo zachorowalam na Italię i włoskie piosenki!!!Czekam z niecierpliwością!!! [email]
moge tez takie karaoke:):):):) per favore:):):
hej bardzo prosze o przeslanie karaoke:) [email] w zamian moge powysylac mp3 mam sporo :)
Może miałby ktoś chwyty na gitarę jakiś włoskich piosenek??
http://www.musicplace.it/articoli.asp?ID=407

http://www.musicwebitalia.it/accordi.asp
Fantastycznie sie sklada poniewaz mam niedlugo urodziny. Moi znajomi beda zachwyceni. Prosze, przeslij! [email]
ja nie mam imienin ale bede wdzieczny za karaoke od ciebie. [email]
ja nie mam imienin ale bede wdzieczny za karaoke od ciebie. [email]
wlaśnie przeczytałam, że posiadasz piosenki włoskie na karaoke. bede wdzieczna gdybys mógł mi je przesłać na mail
czesc mam prośbe czy moglbys mi wyslac te piosenki.bardzo mi zalezy.bedę wdzieczna
Proffe prosze wyslij mi tez pare utworow [email] Dzieki bardzo
jeżeli to nie problem to mogłabym również i ja prosić:) [email] Masz racje, chyba nie ma nikogo kto nie lubi śpiewać włoskich piosenek. echhh...;)
Witam! No proszę, miło spotkać ludzi, którzy się dzielą (a jest ich coraz mniej). Poproszę więc serdecznie o kilka włoskich standardów karaoke na maila. Serdecznie dziękuję!
ja tez prosze o przeslanie mi tych kawalkow

[email]
Ja takze bym prosila
[email]
Jeżeli mogłabyś wysłać mi trochę włoskich pioseneczek będę wdzięczna.Mój mail [email] Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 50
poprzednia |

« 

Studia językowe

 »

Nauka języka