Nauka

Temat przeniesiony do archwium.
Ludziska!Kto pomoze mi w nauce jezyka wloskiego?Aneta
Chętnie bym ci pomogła jak bym znała ten język. Ale nie znam nawet słowa a bardzo bym chciała się nauczyć. A nie wiem jak to zrobić. Nie wiem od czego zacząc. Pozdrawiam! ! !
Czyli jesteśmy w podobnej sytuacji. Tylko ja nie umiem zupełnie nic.
Ano tak to bywa.Nie uwierzycie ale moj mäz jest wlochem a ja nic nie umiem po wlosku.Dopiero jestesmy dwa lata po slubie no i w domciu to po niemiecku gadamy ale naprawde wstyd mi czasami ze nawet tych podstawowych slowek nie umiem.Pozdrawiam
jesli Twoj maz jest Wlochem to raczej masz komfortowa sytuacje do nauki jezyka. Mieszkacie w Polsce czy w Italii? Jesli w Italii- to kolejny plus. Wystarczy siegnac po jakakolwiek ksiazke do nauki jezyka- ja wlasnie tak zaczynalam. Moze korepetycje, kursy.. jest wiele sposobów. Tylko trzeba miec checi do nauki:)
Poza tym popros meża. Na pewno bedzie zadowolony ze moze Ci pomoc:)
Möj mäz niestety nie ma czasu,pracuje od rana do wieczora.Mieszkamy w Niemczech i niestety mam jeszcze jeden jezyk do nauczenia sie.Szlifuje go dopiero.Tak ze widzisz,ze nie jest mi tak latwo.W Niemczech mieszkam dopiero od 3 lat i j.niemiecki nie jest latwy.A postanowilam,ze naucze sie po pierwsze niemca a pözniej wloski.W koncu jednak trzeba zaczäc.
Jestescie bardzo milutcy.Znalazlam pare osöb ktöre mi pomagajä w nauce.Jestem wdzieczna.Caluski
Jakos nie moge sie wziac za te nauke porzädnie.Zwlekam i zwlekam,a mam przeciez motywacje.O Boze!Zwariuje!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka