i polskiego?

Temat przeniesiony do archwium.
koleżanka daj mi ten link, ale ja chciałem nauczić polskiego, bo po włosku mówie od kiedy urodziłem sie...
Mieszkam w Polsce od 8 miesiąc i jescze bardzo mało mowie po polsku (może daltego że za dużo pracuje :( ) ale ja chce mieszkać w Polsce, więc musze uczyć polski jęzik
forse qualcuno mi puo' aiutare?

ps: scusate per gli errori (przepraszam że zly pisałem)

milego week-endu
Witaj! wiec podziekuj kolezance......trafiłeś pod całkiem dobry adres.swoja droga ,bedziesz chyba jednym z pierwszych włochów pracujacych w polsce i uczacym sie polskiego, którzy odwiedzaja ten link.zwykle to polacy uczacy sie włoskiego nierzadko pracujacy we włoszech. jestes wiec w analogicznej sytuacji jak niejeden z nas : kiedy pojechałam pierwszy raz do włoch umiałam b.dobrze tylko jedno zdanie:Lei parla lentamente perfavore....i poszłam do pracy.pracowałam wyłącznie z włochami i od nich uczyłam sie jezyka. obecnie jest juz lepiej, a ja do nauki wykorzystuje tez podreczniki.mam nadzieje ze zrozumiałes cokolwiek z tego co napisałam.. stammi bene!!
Ciao!
comunque sei bravo!
W jaki sposób mamy ci pomóc? Chodzi ci o lekcje polskiego, czy o konwersacje? Podaj wiecej szczegółów- skąd jesteś, może masz gadu gadu? Jak nie, to szybko załóż - www.gadu-gadu.pl

Póki co poprawię twój tekst. Ogólnie bardzo dobrze, ale skoro zależy Ci na tym, żeby było prawidłowo, to...

"Koleżanka dała mi ten link, ale ja chciałem nauczyć się polskiego, bo po włosku mówię od urodzenia...
Mieszkam w POlsce od 8 miesięcy i jeszcze bardzo mało mówię po polsku (może dlatego, że za duzo pracuję :() ale chcę mieszkać w Polsce, więc muszę sie uczyć języka polskiego.

(przepraszam, jeśli źle napisałem)"

A ja przepraszam jeżeli cię uraziłam tą poprawą. Sama uczę się włoskiego i wiem , że robię mnóstwo błedów. Jednak Włosi, z którymi koresponduję zawsze chwalą mój włoski... A ja nie chce sie nauczyc byle jak . Chyba mnie rozumiesz?
Saluti!!
Może ja też mogłabym pomóc ?...zawsze marzyło mi się uczyć cudzoziemca ...tylko nie wiem czy bym potrafiła :) moje gg to : 5208045
Cześć,
więm że w pracy moge uczyć się ale problem jest tylko że w pracy mówie po wlosku z moj szefa i po angielsku z kolegami, więc bardzo mało po polsku, i tylko kiedy ide do klienci że mało, lub nic, mówią po angielsku :p.
Nie wszystko rozumiałem co pisałasz, ale mysle że dużo.
Grazie per la risposta :)
Cześć,
dziękuje, ja będe szczesliwy jeżli jest mozliwość że ty, lub inna osoba tutaj może pomoc z mój polskiego.. Ja moze mogo pomoc ci z wloskiegiego :p, to będzie super...

Ja chciałem więcej konwersacje, ale mysle że lekcje grammatika muszą być też (ale ja nie jestem dobry na grammatika...)

Ja teraz mieszkam w Warszawie, na Ochota, ale nie jest problem jeżeli mogemy spotkać nie za daleko (od Torun do Lublin jest dla mnie ok :) )

Mam gg, i mam polski email też... gg jest 4085988, i email [email] jeżli chcesz mam skype tez terrywloch.
Sorry ale nie zawsze jestem dostepny bo pracuje... mam wolny czas na week-endu, ale jeszcze nie mam internecie w domu...

jeszcze raz wielkie dziękuje

pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka