ksiazka dla poczatkujacych

Temat przeniesiony do archwium.
hej, czy ktos z was korzystal moze z ksiazki Vittorii Bowles "jezyk wloski dla poczatkujacych''?? wlasnie zabieram sie za nauke wloskiego (poki co bede samoukiem choc mam nadzieje korzystac nieco z waszej pomocy;). musze kupic sobie jakas ksiazke i ta wlasnie wypatrzylam w ksiegarnii. sa jeszcze oczywiscie kursy pons'a chociaz zastanawiam sie czy nieco nie przereklamowane...
napiszcie co sadzicie o tej ksiazce.
dzieki
ciao! ja w tamtym roku zaczynałam nauke właśnie od tej ksiażki, szczerze powiedziawszy nie przerobiłam jej całej (ale połowę mam za sobą), i wydaje mi sie że dla początkujących (zaczynających od zera) jest dobra. Nie dokończyłam jej bo w międzyczasie zapisałam sie na kurs włoskiego, ale polecam, bo jest łatwo napisana i przystępnie, oczywiście lepiej jeśli dodatkowo będziesz korzystać także z innych źródeł, jeśli miałabym polecić to lepiej jeśli zaczęłabyś naukę od "Mówimy po włosku 1", porównując do "Włoski dla początkujących"Victorii Bowles książka "Mówimy po włosku1" jest lepsza, różni się też ceną, bo między 46zł a 17zł jest różnica. Ale to juz Twój wybór, dodam tylko, że "Mówimy po włosku 1" jest na pewno sprawdzony i ma bardzo wiele pozytywnych opinii. Pozdrawiam i owocnej nauki życzę.
Ja tesh zaczynam i mam dylemat czy Vittoria Bowles czy Solivano "mówimy po włosku1 " chyba jednak zdecyduję się kupić obie :) pozdro!
Poza tym nie wiem skąd xyza ma takie bzdurne informacje na temat cen tych książek! Książka Vittorii Bowles (+ płyta cd) została wydana przez wydawnictwo literackie i na stronie internetowej tego wydawnictwa na www.wl.net.pl można ją zamówić za jakieś 26 zł, więc w księgarniach napewno nie osiąga ceny 46 złotych! A jeśli chodzi o "mówimy po włosku 1" to jest to książka która w księgarniach internetowych kosztuje ok 36 zl, w zwykłych jakieś 40! ale przecież cena nie zawszeświadczy o jakości :) pozdrawiam!
hej, dzieki za odzew. ja jeszcze nie zdecydowalam, ale sadzac po Waszych opiniach to moze rozwaze jednak zakup "mowimy po wlosku1". na kurs wprawdzie zaden poki co chodzic nie bede. glownym problemem jest... odleglosc nieststy, bo najblizej szkole, ktora ma w ofercie takie kursy mam ok 90km od domu. a niestety tu gdzie mieszkam nie ma korepetytora z wloskiego:(((( pozostaje mi miec nadzieje, ze moze kiedys przeprowadze sie do wiekszego miasta;) a do tego czasu juz wskocze na wyzszy poziom;) marzenia, ale mam nadzieje - nie scietej glowy;)
tez mnie zaciekawila kwestia cen, tzn te rozbieznosci. "wloski dla poczatkujacych" v.bowles widzialam w ksiegarni za ok 28zl, zas np na www.naukowa.pl ''mowimy po wlosku1'' mozna kupic za ok 36zl. mam nadzieje, ze myslimy o tej samej ksiazce tzn "mowimy po wlosku1" autorow Kreisberg Alina oraz de Fanti Silvano. czy tak??
kolejne opinie mile widziane;)
pozdrowionka
DO ANULKA 85-radziłabym uważniej czytać aniżeli od razu pisać, że ktoś bzdury wypisuje, ja napisałam że ksiażka Viktorii Bowles kosztuje 17zł (za tyle widziałam jakieś 2 miesiące temu w promocji), natomiast "Mówimy po włosku 1" 45.60zł w EMPIKU, nie mówię o księgarniach internetowych, bo z takich nie korzystam. Więc ANULKA 85 na przyszłość rada CZYTAJ UWAŹNIEJ
w takim razie przepraszam, nie chciałam urazić ;) poza tym i tak uważam, ze wysoka cena nie gwarantuje jakości :)

do mulberry: poznałam kolege , który 5 lat sie uczy włoskiego i mowi, ze najlepsza jest ksiażka włoski w 30 dni, bo uczy zwrotów jakie przydaja się nacodzień, także mowy potocznej..
pozdro!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Kultura i obyczaje