podręczniki PONS

Temat przeniesiony do archwium.
co sadzicie o kursach PONS\'a? zaczynam nauke i tak sobie mysle, ze moze podstaw bede sie uczyc z tych kursow? warto??
ja nie wiem czy ktoś ci wogóle odpowie na to pytanie bo tu jest zawsze mało osób,ale słyszałam ,że są ponoć dobre.
ciao:) o kursach nie moge za bardzo nic powiedziec..bo nie mialam z nimi nic wspolnego..za to wiem, ze ksiazka pt \"Czasowniki wloskie\" wlasnie z tego wydawnictwa sa naprawde dobre!! Wiec sadze, ze i kursy sa niezle. pozrowienia gorace:*
P.S. wiesz darcelle..najlatwiej krytykowac..a moze sam/a bys cos zrobil/a na te stronke:P
Nie chodziło mi o to poprostu z tego co zauważyłam to zdarza się tak ,że czasami osoby które tu o coś pytaj nie dostają żadnych odpowiedzi, ale faktem jest to ,że jest tu jak narazie niewiele osób. Aha dopiero zaczynam się uczyć wloskiego więc nawet gbybym chciała to nie mogę tu nic dodać,ale mam nadzieję,że ta strona pomoże mi jakoś w nauce.Nie bierz sobie tego tak do serca co wcześniej napisałam.
Wlasnie od tygodnia ucze sie wloskiego korzystajac z tego kursu. Musze przyznac, ze bylam mile zaskoczona tym, w jaki sposob opracowane sa lekcje. Troszke moze za duzo slowek przy kazdym dialogu, ale jak sie chce to sie da nauczyc. Ogolnie wwszystko jest opisane bardzo przystepnie. Mam nadzieje, ze nie ma tam zadnych bledow. Pozdrawiam
Hej!Ja rowniez ucze sie z kursu dla poczatkujacych. Wg mnie jest to najlepszy kurs na naszym rynku,a troche juz ich poznalam. Swietne dla kogos, kto dopiero zaczyna i nie ma jeszcze podstaw. Albo dla kogos, kto juz sie kiedys uczyl i chce uporzadkowac wiedze - to ja:) Polecam goraco! Szybko widac postepy, poziom trudnosci stopniowo rosnie,ale przy systematycznosci osiaga sie zamierzony cel. Powodzenia w nauce!
Ksiazka jest swietna!!! Wlasnie koncze ta dla poczatkujacych i sporo juz umiem:)) Niedlugo lece po ta dla sredniozaawansowanych... W przyszle wakacje zamierzam jechac do Wloch i mam zamiar juz sie normalnie dogadac..Pozdrawiam wszystkich milosnikow wloskiego:)
Temat przeniesiony do archwium.