Włoska piosenka z lat 70?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |
Proszę o rozpoznanie tej piosenki z tego linka: http://rozpoznajemy.pl/muzyka-piosenka/90149/wloska-piosenka-i-the-beatles#Item_4
chodzi o te pierwsze nagranie u góry. Tak długo szukam tego i nic. Jeśli w złym miejscu piszę to przepraszam.
http://ziogeek.com/trovare-i-testi-delle-canzoni-partendo-da-poche-parole/
Widzę że na tamtej stronie też ktoś szukał tej piosenki, niestety nie udało się jej rozpoznać.
Ja mam nadzieję że w końcu kiedyś ją znajdę lub ktoś mi ją znajdzie.
ja szukalam wczoraj po tekscie..mam sasiada co zna wszystkie piosenki wloskie..zapytam sie jego zony czy moge mu dac posluchac przez telefon..heh---On na 100 proc zgadnie kto to spiewa
No to będę czekać na odpowiedź, tylko nie zapomnij, bardzo Cię proszę.
I Santo California – włoska grupa muzyczna, założona w 1975 r. Sukcesy odnosiła w latach 70. Jej największy przebój to Tornero.
:)
edytowany przez MascalzoneLatino: 18 cze 2013
fajne sluchac tej piosenka prosto filmy wojenne :)
Tornero
Cytat: MascalzoneLatino
:)

Che bella questa! wooow! :D
Alain..tu masz ich wszystkie tytuly z tekstami
http://www.infinititesti.com/2011/10/16/i-santo-california-discografia-completa-canzoni-e-testi/
Czyli mam rozumieć że śpiewa to I Santo California? Też tak kiedyś myślałem że to oni mogą być.
No i przesłuchałem wszystkie ich piosenki i niestety nie znalazłem jej. Była jedna pt. ''Da solo qui'' której nie ma nigdzie na internecie, ale wątpię żeby to była ta. Pytałaś się tego sąsiada czy zna tę piosenkę (tą moją) ?
tytulu nie zna..ale sposob spiewania i ten charakterystyczny dzwiek pasaz muzyczny ktory wskazuje na duze podobienstwo do swiatowego hitu jakim byl Tornero..ten utwor to taka wg mnie nieudana siostra Tornero.Przesluchalam ok 30 piosenek santo kalifornia chcialam po tekscie trafic..i nic..widac ten utwor nie byl az tak udanyby utkwil pamieci Wlocho../nagranie tez jest kiepskie/ bo przebilo go Tornero by zachowal sie na you tube..albo pozostal gdzies jego tekst.Sasiad powiedzial ze wszystkie nepolitanskie piosenki ma w 1 palcu..a ta akurat nie utkwila mu w pamieci.Musze przyznac .ze to nie sasiad a Guardia di Finanza m i
/ Ci pomogla ...heh
jestem trochę rozczarowany, z drugiej strony coraz mniej wierzę że to piosenka I Santo California. Trochę mnie dziwi to że nikt nie potrafi tego rozpoznać, mama mi mówiła że to kiedyś była bardzo znana piosenka bo pamięta ją z dyskotek
p.s. o co chodzi z tą Gardią di Finanze? :)
o nic...muzyka z tej piosenki kojarzy sie mamie z Tornero po prostu..pusc sobie raz Tornero i raz ta druga..
motyw muzyczny jest ten sam,grupa typowych dzwiekow dla Santo California powtarza sie w tym uworze..w Tornero jet duzo bogatsza i wyrazistsza.Tornero jest z 1974 roku ..czyli bylo pierwsze przed innymi utworami http://it.wikipedia.org/wiki/Santo_California
Jak dlamnie to będzie jakaś piosenka innego zespołu, który chciał zasłynąć jak I Santo California z piosenką Tornero. Mam nadzieje że kiedyś znajdę tą piosenkę.
Dziękuję za zainteresowanie.
Ja tez ja doskonale pamietam z dyskotek,pozdrow mame:-))...rozpytuje na okolo,ale narazie zaden Wloch nie zna wykonawcy,chociaz wielu ja pamieta .Bede pytac dalej......
mozliwe ..tam sie pojawia glos kobiety ..ti amo ti amo
Ja przegrzebałam chyba cały internet, znalzałam kilka forów na których też ktoś szuka tej piosenki, ale nigdzie nie było odpowiedzi. Wygląda na to, że tytułu tej piosenki nie ma nigdzie w internecie... :/

Wrzucam tutaj kawałek tekstu, jak mi się kiedyś jeszcze przypomni to jeszcze poszukam ;)
Un disco, non importa di chi
stai attenta ci guarda
non mi stringer così
mi sembra di essere un ladro
di carezze non mie
di un amore rubato
con inganni e bugie.
La gente ci nasconde da lui
giusto il tempo di un bacio
troppo corto per noi...
mission impossible!
"mi sembra di essere un ladro di carezze non mie"
nigdy nie slyszalam... nie wiem kto spiewa, jego glosu... nie wiem
to chyba raczej nie zespol a duet spiewa cos na wzor francuskiego Je t'aime moi non plus - z 1969 roku....wloskie podszywanie sie pod cudzy hit..jakim bylo swiatowej slawy francuskie Je t'aime moi non plus - z Jane Birkin i Serge Gainsbourg
..uwazam ,ze trzeba szukac duetu:D
też próbowałem szukać po duetach ale nie znalazłem żadnego spisu nazwisk osób z tamtych lat, podejrzewam, że bedzie wypisane nazwisko samego faceta tak jak jest to w przypadku słynnej piosenk: Monaco 28 Degres A L' Ombre- Jean'a Francois'a Maurice'a, co prawda on tak sie nie nazywał ale to i tak odnosi się wyłącznie do niego a nie do tej kobiety co śpiewa z nim
co do tytułu to wydaje mi sie że będzie to jakaś ogólna fraza, zdanie a nie słowa z tekstu,
nie pozostało mi nic innego tylko czekać...
A może Al Bano i Romina?
Cytat: alg60
A może Al Bano i Romina?
na pewno nie
W końcu mam tą piosenke!!! Byłbym pewien że nigdy jej nie będę miał a jednak udało sie. Tu można posłuchać:
Jestes wielki !!!
http://www.45mania.it/indue.htm
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |

 »

Ogłoszenia