Włosi są bezradni - Polacy kradną na potęgę

Temat przeniesiony do archwium.
http://polonia.wp.pl/kat,,title,Wlosi-sa-bezradni-Polacy-kradna-na-potege,wid,13786832,wiadomosc.html?ticaid=1d074&_ticrsn=3
..w mieszkanich prywatnych tez Polacy okradaja..i to rodakow ,dwukrotnie zostalam okradziona przez Polakow ,ktorym zaufalam i zaprosilam do domu..wnosek jeden: Polak Polakowi zawsze wilkiem...
Zostaje nam miec nadzieje ze chociaz, ku..a kur..e, lba nie urwie:)))
Nie zawsze wilkiem, ale ostrożnym trzeba być i nie ufać w pełni, nawet jeśli to Polak :)
:) prawdziwa polka
Jak ktos ma na celu krasc to to zrobi nie patrzac na narodowosc okradanego.
..konkretnie mowimy tu o Polakach.wmoim przypadku,jesli bym obliczyla procentowo to z poznanych w Itali polakow i tych ktorych zaprosilam do domu to 70 procent okazalo sie o lepkich raczkach..ci porzadni to chyba w domu zostali.I dlatego w moim ,.przypadku zadne naciski na spotkania anonimowych osob z sieci nie dzialaja juz..by nie czynic okazji, ktora stwarza zlodzieja.druga sprawa bezczelnosc i niewiara rodakow jest zdumiewajaca, ze nie pomysla iż osoba poszkodowana moze pojsc i zglosic owo przestepstwo..przeciez w Itali za cokolwiek ,przy kazdej sprawie mozna zadac danni morali..przy kazdej !....wiedzieliscie Bardzo podoba mi sie prawo wloskie w tym wzgledzie...
Za czasów studenckich przez nasze mieszkanie "przewinęło się" bardzo wiele osób, w tym również ci, których bardzo mało znałam. Na wierzchu leżały pieniądze, dokumenty i nigdy nam nic nie zniknęło.

Tutaj, myślę, nie byłabym tak otwarta na nowe znajomości. Nie skorzystałabym również z zaproszenia do czyjegoś domu, gdybym nie znała dłużej osoby. Nie chciałabym, by ktoś za mną wodził wzrokiem.
A ja podrozuje nocujac u ludzi z Couchsurfingu i jak mialam mozliwosc rowniez u mnie goscilam rozne osoby i nie mam zadnych zlych doswiadczen, na szczescie :)
Cytat: SettediNove
..konkretnie mowimy tu o Polakach.wmoim przypadku,jesli bym obliczyla procentowo to z poznanych w Itali polakow i tych ktorych zaprosilam do domu to 70 procent okazalo sie o lepkich raczkach..ci porzadni to chyba w domu zostali....

Chwala bogu ,ze idzie ochlodzenie. Moze ta przegrzana mozgownica w koncu ochlonie
edytowany przez mastrolindo: 16 wrz 2011
teraz to bułgarzy są na pierwszym miejscu,złodziejstwo,prostytucja i inne podobne
ja tez wiele razy goscilam wiele osob w moim domu i to nie zawsze dobrych znajomych, czesto byly to osoby poznane na tym fomum, nikt mnie nigdy nie okradl. sette nie wiem jak tobie moglo sie cos takiego przydarzyc, widocznie kazdy ma takich znajomych na jakich sobie zasluguje...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie