najlepsze we włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
Była juz wątek "czego nam brak we włoszech"
To teraz może powiedzmy czego nam brakuje w Polsce,a co jest we Włoszech??
Wg mnie to na pewno pizza,stracchino,wszystkie pasty,pringelsy,spaghetti z osmiornicą i ciepły klimat oraz te nocne życie!
mam nadzieje że nasza lista się rozwinie!
żarcie,plaże,pogoda
barow jak we wloszech, ale nie tych nocnych tylko tych dziennych, no i aperitivo
podpisuje sie pod tymi barami dziennymi:)
cappuccino cappuccino cappuccino
slicznych facetow - takich jak Wlosi:)
Taj jak ja?
Ja w prace robie wszystko!Jutro po prace bede nad morzem.
Czy jest ktos ktore mieszka blisko BARI,BRINDISI i LECCE?
Na razie! MUA! @;-))))))hihihihihihi!
Podrywania przez facetow ! ! ! Tylko italiani tak potrafia czarowac ,ze kobieta od razu wierzy ,ze jest najpiekniejsza na swiecie. No i mnie oczywiscie brakuje pizzy z gorgonzola,cappuccino,swiezych fig,przepysznych lodow,mleka migdalowego i .... mortadeli !
zapiekanka moj facet jest z provincia di brindisi alejuz tam nie mieszka, bylam tam wiele razy, jest suuuuuuuuuuuupeerrrr
mortadela.......blaaaaa che schifo!!!!!!!! A do tego teraz mozna ogladac innego er mortadele na codzien w tv, bla bla bla e' troppo per me!
HEJ! Ten momencie jestem w BARI!
Tu jest slonce!
Ktos chce pojechac nad morze zemno?
PA
Per te schifo,per me buonissimo. A te ,che cosa piace! - chyba o tym mielismy pisac. BUON APPETITO !
A te ,che cosa piace ?
Pogoda....pogoda....pogoda ;-))) oprócz tego...pizza, cappuccino i spontaniczne podejście do życia ;-)
słoneczko, plaża, zimny soczek i przyjaciele z Włoch... to jest to... już tęsknie do wakacji :) no a poza tym oczywiście muzyka i taniec... wyjątkowo roztańczony naród i roześmiany ... i to jest w nich najpiękniejsze
mi tez brakuje sloneczka,szybkiej jazdy,milych ludzi no i jednego faceta.....ale jeszcze tylko 2 tygodnie!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia