Polskie sklepy w Itali

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 67
Wlasnie weszlam na strone tego sklepu z zamiarem kupienia czegos na swieta :
Oferta:
Wedliny - brak
Kosmetyki- brak
wyroby piekarnicze - brak
przekaski - brak
gazety - brak
sa slodycze - ptasie mleczko, ktore w Polsce kosztuje do 10 zl tu 7 euro(!)

a tak mialam ochote na cos polskiego.
o karpiu i sledziach nie wspomne.
Emiliape, ja sledziki i to przepyszne kupuje w Lidlu. Maja normalnie marynowane w stoiku, lub takie solone pakowane w takie jakies 'paczki'. Ale pojawily sie stosunkowo niedawno w tym 'moim' Lidlu i nie wiem jak jest w innych Lidlach, ale radze Ci sprawdzic w Lidlu w Twojej okolicy :) Zycze powodzenia :)
tak,w lidlach maja wiele takich rzeczy,sa tez rybki w pomidorach,w puszkach,serdelki podobne jak u nas..
no maja...co do mnie to juz sie pogodzilam ze tu nie ma polskiego jedzenia..trudno jem to co jest..zawsze cos smakowo podobnego wyszperam..Grunt, ze sa jablka i czekoladki o smaku mietowym, da sie zyc :D
Wiem, ze w Lidl-u maja takie specjaly bo sie w nie zaopatruje.Ogoreczki konserwowe, kapusta kiszona, jest tez kielbaska podobna w smaku do naszej szynkowej itp. Mialam jednak ochote na cos innego. Nie wyobrazam sobie swiat bez karpia, sernika i makowca.Troche przywiozlam z Polski ale zapasy sie juz skonczly.
W mojej okolicy nie ma polskiego sklepu o ile wiem.Ktos z tego forum mial ochote otworzyc takowy w Perugi ale nic nie slychac zeby otworzyl. Szkoda!
A w Bolonii mamy trzy polskie sklepy i mozna w nich znalezc wszystkie polskie pysznosci.Sa i wedliny i nabial,wszelkie slodycze,soki,ryby wedzone,pierogi,krokiety i........ Nie bede pisac wiecej zeby Wam za bardzo slinka nie poleciala;-)
Pozdrawiam
hej ja wiem ze w takim supermarkecie "Pewex" mozna dostac polskie produkty, smietane, sledzie, wedliny itp. Nie wiem gdzie sie znajduja dokladnie te sklepy, ale są dwa na Tor Bella Monaca.
http://www.pewex-supermercati.it/
niedlugo bede w Arezzo-jest tamjakies sklep z pol.zywnoscia?
Ala gdzie jest ten polski sklep w Weronie.
W Rzymie jest malutki polski sklepik w okolicach Watykanu. Nie pamiętam niestety ulicy. Wiem też, że jest jakaś polska restauracja w pobliżu Bergamo.Widziałam gdzieś ogłoszenie, chyba w konsulacie w Mediolanie.
A JA CHCE KARPIA!!!!!
W zeszlym roku widzialam karpie w ipercoop w Ponte San Giovanni k)Perugii.Mieszkam jednak kawalek drogi od tego miasta.Moze ktos bywa tam czesciej i moglby zerknac na dziale rybnym czy sa w sprzedazy ( w ofercie nie ma).Wybiore sie wtedy na zakupy.Probowalam sie tam dodzwonic ale prozny trud, nikt nie odbiera telefonu.
W polskim sklepie we Florencji, mozna znaleźc kapuste kiszona, ogorki kiszone, polskie piwo, wodka, mrozone pierogi, sledzie, ser bialy, slodycze. Z wlascicielka, lepiej nie wdawac sie w dyskusje-jakas dziwna...
Dziwna czyli jaka?Wprawdzie jade na swieta do Polski-i przywioze troche jedzonak:)Ale byc moze w tym tyg.bede we Florencji i bym wpadla na male zakupy:)
dziewczyny a jaki jest adres tego sklepu we florencji?
Ja wiem tylko tyle ze na stacji skad odjezdzaja autobusy do Polski.na slupie jest naklejony adres.
sklep "Polski Smak" znajduje sie na via Palazzuolo, najlepiej isc od via degli Orti Oricellari-jest szybciej i bezpieczniej. Cala ulica Palazzuolo pelna jest marokanczykow i innych, samej lepiej sie nie zapuszczac. Pozdrawiam
wielkie dzieki za namiary...i za rade:) pozdrawiam
witam! wie moze ktos czy w piemoncie sa jakies sklepy z polska zywnoscia?? pozdrowienia dla wszystkich
w zeszlym tygodniu widzialam piekne karpie w emisfero w perugii, via settevalli
Dzieki za namiary na karpia.Wprawdzie jednego juz mam ale od przybytku glowa nie boli.
honiafr! a nie wiesz przypadkiem czy w Perugii jest jakis polski sklep?
SKLEP POLSKI JEST W MODENIE ZNAJDUJE SIE NA NASZEJ KLASIE POLACY W MODENIE.
niestety nie mam zielonego pojecia, sama jezdze czasami az do Rzymu jak przyjdzie mi ochota na bialy ser albo ogorki kiszone
jest sklep polski w Arezzo na via ristoro 97.Bardzo duzy asortyment.tel.3498347553
jest w Arezzo sklep polski .Jak nie mozesz znalesc dzwon na nr 3498347553
durmis! Jesli byles w tym sklepie w Arezzo, napisz co maja w ofercie. A moze maja strone internetowa?
Jest wszystko.Alkohol,nabial(twarog,maslanka,maslo,smietana)ryby roznego rodzaju nawet makrelawedzona,slodycze,wedliny.dobre zaopatrzenie.Radze jechac,naprawde warto.A skad jestes?
Ale mi narobiles smaku! Zwlaszcza ta wedzona ryba. Mieszkam kolo Foligno 145 km od Arezzo ale czasem moge wybrac sie na wycieczke. Gdybys jeszcze wiedzial w jakich godzinach jest czynny i czy we wszystkie dni tygodnia? Pytam bo w mojej okolicy sklepy spozywcze sa zamkniete w czwartki po poludniu, nie wiem jak w Arezzo.Nie chcialabym pocalowac klamki.
Dopiero teraz zauwazylam, ze wczesniej podales nr. tel do tego sklepu. Dzieki. Zadzwonie i dowiem sie .pzdr.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 67

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa