Polskie sklepy w Itali

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 67
poprzednia |
Chciala bym sie dowiedziec czy sa we wloszech jakies polskie sklepy ksiegarnie itp.Pozdrawiam
a ja jestem ciekawa polskiej restauracji... moze ktoś zna jakąś?? słyszałam ze była kiedyś jakaś w okolicach marina di ravenna ale jej nieznalazłam:(
byl adres na stronce wspolnoty polsko-wloskiej ale ta strona jest teraz w przebudowie i trzeba bedzie poczekac. Moze w google?

Sklep jest w Rzymie na Tiburtinie tuz przy dworcu autobusowym i jeszcze chyba gdzies drugi. Nie wiem jak w MIlano czy Napoli.
Mieszkam kolo Bresci i tez poszukuje sklepu z polska zywnoscia. Na stronie wspolnoty polsko-wloskiej nie ma podanych adresow sklepow.Na goggle tez szukalam, ale bezskutecznie.Slyszalam,ze w Veronie jest polski sklep, czy to prawda??
Tak w Veronie jest polski sklep ,nie pamietam dokladnie gdzie sie znajduje ale jak maz wroci z pracy to spytam i napisze pozniej adres.
Pozdrawiam
Dziekuje i czekam na adres :-) Pozdrawiam rowniez
Adresu niestety nie pamieta moj maz ale sklep ten znajduje sie w poblizu stadionu.Jesli jestes zainteresowana to mam numer komorki do wlasciciela jesli chcesz to podaj adres mailowy to Ci wysle nr i sama zapytasz go o lokalizacje.
Pozdrawiam
W Arezzo jest polski sklep spożywczy. Ale nie wiem gdzie dokładnie.
Moj adres e-mail [email]
Dzieki serdeczne
a w Mediolanie cos jest? Tak mi brakuje polskiej kielbaski, smietany, bialego sera, kiszonych ogorkow...az mi slinka leci:)
ksiegarnia polska -rzym -via circonvallazione nomentana 516-(metro-B-tiburtina)
Po kielbaske mozesz wybrac sie do Sklepu Polskiego niedaleko ww. ksiegarni, kolo dworca Tiburtina (via Lorenzo il Magnifico). W polnocnej czesci Rzymu jest tez sklep "Delizie di Dorota" z polskimi artykulami, na via Trionfale, mniej wiecej na wyskokosci szpitala S. Filippo Neri.
Pozwole sobie jeszcze podac adresy stron internetowych
na których mozna znalezc polskie firmy i uslugi:
www.inforoma.info/firmy_uslugi/adresy_rzym.html
www.inforoma.info/firmy_uslugi/linki_rzym.html

W przygotowaniu nowe strony Włochy-Adresy/Linki
Jesli jest ktos zainteresowany zamieszczeniem kontaktu do swojej dzialalnosci
niech pisze na [email]
Pozdrawiam-Mariusz
P.S.
Mam nadzieję, że nikt nie odbierze negatywnie/opacznie naszej aktywności na tym forum przez ostatnie dwa dni (ale post na który odpisuje jest przykladem jak Polacy są niedoinformowani i jak malo ludzi wie o naszej stronie)
W Mediolanie jest sklep z rosyjskimi produktami "Kalinka" na ulicy Boscovich 40, tel: [tel]. Można tam znaleźć niektóre produkty polskie: ogórki kwaszone, ser biały, kiełbaski, kwaszona kapusta itd. Z twego co wiem, to nie wszystkie te produkty są zawsze dostępne, najlepiej wcześniej zadzwonić i dowiedzieć się.
Ala X mozesz mi powiedziec gdzie jest polski sklep w Weronie dasz mi numer telefonudo wlasciciela.
Może ktoś z was zna adres polskiego sklepu w Weronie?
Sklep polski jest we Florencji,w Neapolu.Sa tez 2 rosyjskie w Montecatini Terme,z polskimi produktami.kielbasa,ogorki,smietana,slodycze itp.
W Neapolu na piazza Garibaldi.
W Genui ostatnio otwarty zostal sklep z produktami rosyjskimi i polskimi - Piazza di San Giorgio (stare miasto).
Polski sklep w Neapolu dalej istnieje? Czy ktos wie?? A moze sa jakies nowe w Neapolu lub okolicach??
Trishya a czy bylas w tym sklepie w Genui? Co fajnego mozna tam zakupic?:) Ja mieszkam poza Genua ale jesli warto to napewno zajde do tego sklepu jak bede w Genui:) Znasz moze nazwe tego skepu lub adres? Kurcze super!!:)
Magdeczek, nazwy nie pamietam, cos w stylu "Angolo dell'Est", sklep znajduje sie na Piazza di San Giorgio, dokladnie na wprost kawiarni "Il Sorpasso". Najprosciej dojdziesz tam od Via di San Lorenzo, skrecasz w Cannetto il curto i idac do konca wychodzisz na plac San Giorgio - łatwo znalezc :)
Z produktow sa (to, co pamietam): ogorki konserwowe i kiszone w sloikach, kapusta kiszona w sloikach, pasztet, smietana, makrele wedzone, wedliny wedzone (np.kabanosy i cos w rodzaju naszej krakowskiej obsuszanej), flaczki, sledzie solone na wage, chrzan, ...itp, itd .. mniam ;)
Dzieki za informacje, Trishya! Dla mnie bomba :) Tym bardziej, ze niestety nie jade na swieta do domu, ale skoro sa ogoreczki i kabanoski.... mniam! :)
W MEDIOLANIE TEZ JEST, I OGORA KISZONEGO MOZNA NA ZAGRYCHE KUPIC WWW.POLANDIA.IT TYLKO NIE KUPUJCIE PO WLOSKU, BO PANI NASZA RODACZKA I AZ USZY BOLA, JAK NIEKTORE KLIENTKI Z POLSKI KUPUJA PO WLOSKU KWASZONA KAPUSTE BLEEEEEEEEEE NAPRAWDE BEZ ZADNEJ GODNOSCI NIEKTORZY SIE RODZA BLEEEEEE
il Sorpasso????Tam gdzie daja te pyszne warzywka do piwka???
Tak Kasiu:)tam, gdzie warzywka do pyfka ;)
no a dlaczego nie widzialam tego sklepu?
Bo został otwarty dopiero z miesiąc temu :)
Trishya!! Dziekuje Ci pieknie za wszystkie informacje! Juz nie moge sie doczekac kiedy odwiedze ten sklep! Ale super :)
Trishya czy nie wiesz czy ten sklep ma jakis dzien 'chiusury'? bo boje sie ze jak pojade to bedzie akuart zamkniety. Jesli cos ktos wie to prosze o wpis :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 67
poprzednia |

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa