Najpiękniejsze włoskie piosenki o miłości...

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |
ciao, podajcie proszę tytuły i wykonawców piosenek o miłości, które Was najbardziej urzekły...
jak jak zwykle stawiam na michele zarillo "una rosa blu"....to piekna piosenka....ta muzyka ...hmmm polecam:)
Mina-Un anno d,amore
Carmen Consoli -Fiori d'arancio, L'eccezione, L'ultimo bacio; Andrea Bocelli-tremo e' tamo, Sogno d'Amore, Mai Piu Cosi Lontano, Andrea Bocelli & Sarah Brightman - Time To Say Good Bye; Francesco De Gregori - Buonanotte Fiorellino; Umberto Tozzi - Ti Amo; Adriano Celentano-Mi fa male, Preghero, Storia d'amore, 24000 Baci, L'emozione non ha voce - Adriano Celentano & Biagio Antonacc;
Vinicio capossela - Con una rosa, Che cossè l'amor, E allora mambo; Riccardo Cocciante-Margherita, Celeste Nostalgia, Cervo a primavera, Se Stiamo Insieme, Riccardo Cocciante & Mina - Questione di feeling; Anna oxa - un'emozione da poco, Camminando camminando; Andre Rieu - Romance pour clara; Dj Francesco - La mia polka; PAOLO MENEGUZZI - IN NOME DELL'AMORE, Baciami; Francesco Renga - Ci sarai; Pino Daniele - Pigro; Pozdrawiam, jak by co to mam jeszcze wiele tytulów
Amadeo Minghi 'Canzone d'amore'!!!
sorki, chodziło o Amedeo Minghi 'Cantare E D'amore':)
Ricchi e Poveri "Piccolo amore", i "Sarra perche ti amo" :)
grazie a tutti:)cmochi:)
Witam jak mozesz to wyslij mi kilka bardzo ladnych i romantycznych wloskich piosenek na moj email : [email] z gory dzieki ;)
zero assoluto"svegliarsi la mattina"..mmm:)
Osobiscie uwielbiam piosenke di Caludio Baglioni :Questo piccolo grande amore (ze wzgledow osobistych :)), a takze ubostwiam piosenki o milosci di Antonello Venditti, np. Ricordati di me lub Cge tesoro sei. Goraco polecam!
eros jest super.
jezeli ktos moze niech mi przysle kilka ladnych piosenek uwielbiam wloska muzyke.a tak wogole wlosi sa super
[email]
Ricchi & Poveri - Sara perche ti amo ;))
Laura Pausini- właściwie wszystkie, ale moja ulubioną jest " Innamorati come noi"- jeżeli zle napisałam to sorki, ale jestem dopiero w trakcie nauki
Ciao ! Sporo jest ładnych muzycznie i pod względem tekstu piosenek o miłości...te co urzekają nie zawsze są o miłości szczęsliwej..ale te mniej smutne co mi sie teraz przypominają to :

Alex Britti - " Quanto ti amo ", " Solo con te "

Biagio Antonacci - " Iris "

Nek & Pausini - " Sei solo tu "

Fiorella Mannoia & P Daniele - " Non abbiamo bisogno di parole "
Fiorella Mannoia - " I dubbi dell'amore "

Gatto Panceri - " E' solo musica "
" Le tue mani "
" Respirarti "

Gianluca Grignani - " Bambina dallo Spazio "

Nicky Nicolai - " Quante volte per amore "
" Che mistero e' l'amore "

Raf - " Infinito "

Vasco Rossi - " E... "

.....to tyle mi się w teh chwili przypomniało z tych co mnie urzekły ;-))
saluti
baci :-* * *
aha...oczywiście jeśli Ktoś chce mogę przesłać mp3 tych utworów na skrzynke ;-))
un bacio :-*
jeśli mogę prosić to bede wdzieczna, bo czesci nie znam. z góry dziekuje i pozdrawiam [email]
Witam,
uwielbiam włoską muzykę, ale szczególnie bliski mi jest utwór, którego nie znam tytułu, ale refren zaczyna się santa l'amore. Może ktoś kojarzy tę piosenkę i mógły powiedać mi tytuł i wykonawcę. To jest bardzo wolny, nostalgiczny utwór.
Będę wdzięczna za pomoc.
mógłby mi ktoś przysłać parę piosenek włoskich? w sumie to troszkę mam, np. Mamma Maria, Azzurro itp, ale chodzi mi te o miłości głównie. Swoją drogą to nejlepszy wykonawca włoski to Nek, ale Francesco ze swoim: "Non cado piu" oraz Neffa też sa spoko :) Mój mail: [email]
SALUTI
:*
Pooh - Tanta voglia di Lei
Biagio Antonacci - Pazzo di Lei
Mauro di Maggio - Non ti voglio fermare
Zarillo - Bellissima
Laura Bono - Oggi ti amo
Biagio Antonacci - Alessandra
zapomniałaś dodać "ten głos"......:)))
studio 3 - Forse un Angelo !!!!!

zapraszam na nowopowstale forum ->www.ciao.fora.pl :)
Hejka
Proszę bardzo o pomoc. Zna może ktoś tytuł piosenki w języku włoskim która leciała w tle reklany FIATA . Bardzo mi zależy. Z chęcią posłucham też innych włoskich piosenek o miłości. Jak możecie przesyłajcie mi pytuły pod adres [email] :)
Amore per te . Di Mango.
Umberto Tozzi-Ti amo
Toto Cutugno-solo noi
Toto Cutugno-Gli amori
Alex Britti-Una sun millione
Bardzo podoba mi sie Adriano Celentano "L'emozione non ha voce"
"una rosa blu" jak ja slysze to elektrowstrzasow dostaje. Moja kolezanka kiedys miala bzika na punkcie tej piosenki, szefowa rowniez wiec w pracy jak i domu ciagle bylam zmuszana do sluchania tej piosenki:(
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |

« 

Pomoc językowa