Poszukuję pilnie:)))Gdańsk

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich,a szczególnie osóbki z Trójmiasta!Poszukuję chętnych do plotkowania ppo włosku.Myślę nad organizacją malego stowarzyszenia miłosników kultury włoskiej,żeby szerzyć ją przez organizację imprez czy choćby oglądanie filmów.Co Wy na to?? Sama nie dam rady.....Czekam niecierpliwie na wiesci:)
Świetny pomysł :-) sama chętnie bym cos takiego zorganizowała w moim mieście (jestem z Lublina) nio ale kto powiedział, że Lubelszczyzna i Trójmaisto nie mogą połączyc sił? :-)Gorąco pozdrawiam:-) i życze powodzenia!
jak wroce to pogadamy :-)
Pomysł rewelacja, bardzo mi się podoba.
moje [gg]
jestem za
cieszę się,że pomysł spotkał się z pozytywnym odzewem:)
moje [gg]
Ciao
Ja też Gdańsk. Niestety nie mam neta w domu i co za tym idzie GG też.
Jak bedziecie coś organizowali to dajcie znać na miala
[email]

A presto
też jestem za ,jakby co to piszcie......
[email]
Ok,obiecuję,że jak coś się będzie działo,to wszyscy zainteresowani bezwzględnie i natychmiastowo zostaną poinformowani:)Słuchajcie,proszę Was o pomysły i Waszą wizję funkcjonowania naszej rodzącej się"instytucji kulturalnej":)))Pozdrawiam
no i jak poszło zakładanie stowarzyszenia gdańskich miłośników Włoch? bo bym sie przyłączyła..
hej ja tez jestem chetna, mieszkam we wloszech ale po 20 . 06 bedziemy w gdyni ok tygodnia, moze sie spotkamy w jakims klubie???? hmmm mozna by pomyslec na ten temat, co wy na to?
ja również chętnie się do was dołącze, jestem z gdańska,
mój nr GG : 3207832
moja propozycja : może na poczatek zrobimy spotkanie zapoznawcze?! co wy na to?
pozdrawiam
tez jestem na tak ;) jestem z gda:) odezwij sie,jesli jeszcze tu bywasz;)
hej:) Olcia,ja tez jestem z Gda,moze sie jakos zgadamy:) pozdrawiam!
i ja jestem baaardzo za i tez jestem z trojmiasta. czy cos sie wydarzylo w tym kierunku?? jezeli sa chetni to w koncu to zrobmy. moj email: [email] [gg] .
hej,to sie do Ciebie odezwe na gg:) ja jestem z Gda,a Ty?
ja mam 28 lat i wyzej wspomniana idea: ..."malego stowarzyszenia miłosników kultury włoskiej" bardzo mi przypadla do gustu. ...do ogladania filmow mozna moze by dolozyc poznawanie przysmakow kuchni wloskiej lub wieczory przy wloskim winie z dyskusja o winach np... i pomyslow moze byc 1000 innych. ja troche lznelam j.wloskiego i z przjemnoscia spotkalabym sie w celu poplotkowania w tym peknym jezyku.
...z mojego doswiadczenia wynika, ze jak sie czegos nie zrobi od razu, ...to kazdy pomysl odwleka sie w nieskonczonosc. dlatego ja jestem za spotkaniem sie chociazby przy polskim piwku (zamiast wloskim winku;)

chetni piszcie: [email]
tez popieram pomysl "klubu włoskiego w trojmiescie"... ja mam 18 lat, lecz moje zainteresowanie "włoszczyzną" jest porownywalnie duzo, uwazam:)

kto jeszcze?? piszcie!!
Witam i ponawiam temat :)
Może zrzeszą się trójmiejscy miłośnicy Italii ?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa