Muzyka włoska

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 493
moze masz jakies romantyczne wloskie piosenki? [email]
witam. nie wiedzialam ,ze jest tyle az wykonawcow.mam pare ladnych piosenek tez wloskich--wychowalam sie razem z nimi--sa super. [email] a nie znacie PATRIZIA BUANNE??? PIEKNY WLOCH
słuszałem o Umberto Tozzi i na tym kończy mi się wiedza na temat Twoich muzykach. ja raczej czasami słucham gemelli di versi albo tizziano ferro...pozdrawiam
Ciao!
Mam d was prosbe, potrzebuje na za tydzien na włoski jakieś pioseki,ale potrzebuje cos starego. Takiego typowego jak Volare czy Felicita. Coś co wszyscy znaą a mi sie jeszcze nie przypomniało :) Tylko o wykonawców i tytuły chodzi :)
Grazie mille :
Witam! Ja słucham italo już od 4 lat, szczególnie polubiłem stare kawałki. mam już chyba wszystki oprócz... no własnie, widzę, że są tu sami specjaliści, to może ktoś mi pomoże znależc piosenkę (niestety nie znam tytułu ani wykonawcy) która leci mniej więcej tak w refrenie:
"...piccolo, piccolo, piccolo amore;
piccolo, piccolo, piccolo amore;
piccolo, piccolo, piccolo amore mio..."
to bardzo wolny kawałek. jest śliczny więc proszę pomóżcie, pozdrawiam [email]
piosenka nosi tytuł " Piccolo Amore" a wykonuje ją rICCHI E POVERI :)
ciao zna ktoś jakieś piosenki/piosenkarzy typu pop? :P lol chodzi mi o coś w stylu Madonny... :D
ja uwielbiam wloskie piosenki!!!! zwlaszcza Paolo Meneguzzi (Sara jest jak dla mnie genialna) i Gellemi Diversi i mam do was pytanie slyszalam taka fajna piosenke w teledysku taka babka tworzy jakas lodowa rzezbe a na koniec ja niszczy... jak wiecie o co chodzi to napiszcie mi tytul i wykonawce ([gg] ) z gory thanx!!!
chyba Gemelli Diversi?
hej , jeśli masz utwory włoskie prosze prześlij mi na moja poczte bede bardzo wdzieczna [email]
Jeśli możesz przesłać mi utwory włoskie , to bardzo bym prosiła, jeżeli moge sie odwdzięczyć to bardzo chętnie dziekuje
mój adres [email]
"Sapore di sale" - Gino Paoli jest super słyszałam , prześlesz na moja pocztę prosze , to jest bomba
[email]
Hej!
Mam mały problem. Pamiętam, że kiedyś spotkałam się z polską wersją piosneki Al Bano i Rominy Power "Tu soltanto tu", jednak teraz mam problem z jej odnalezieniem... Wie ktoś może pod jakim tytułem, aytorem mogę ją znależć?
Z góry dziękuję :)
Witam....Mam ogromną prośbe... kto mógł by mio przetłumaczyć tekst Paolo Meneguzzi"Il Nome dell'amore" i Pupo"su di noi"....?????
wpisz w wyszukiwarkę 'su di noi' - jest już przetłumaczona
In Nome Dell'Amore

Come stai
come sto
maledettamente bene
penso a te penso a noi e non vivo piu'
forse sei abile
a nascondere il dolore
forse no non lo so
ma ti aspettero'
guardami sono qui
tra l'inferno e il paradiso
non so piu' che anno e'
cerco solo te
tutto sa di follia
ma e' solo malinconia
vedo la realta' e vorrei che fosse una bugia
in nome dell'amore l'alba brucera' le porte della tua prigione
in nome dell'amore fai la cosa giusta si la cosa giusta anche se fa male
un giorno un'ora vorrei vederti ancora
un raggio di sole in nome dell'amore

dove sei
cosa fai
hai paura di sbagliare
io non so che cos'e'
che mi lega a te
sara' un dio
che non ho
un peccato da pagare
la realta' e' che non lo so ma stai scappando via

in nome dell'amore io combattero' ti salvero' anche a costo di morire
in nome dell'amore voglio dirti che ti amo

un giorno un'ora vorrei vederti ancora
un raggio di sole in nome dell'amore
in nome dell'amore
un giorno un'ora vorrei parlarti ancora
in nome dell'amore
un raggio di sole in nome dell'amore
in nome dell'amore
in nome dell'amore stai con me
un giorno un'ora vorrei vederti ancora un raggio di sole in nome dell'amore
in nome dell'amore
un giorno un'ora vorrei parlarti ancora
in nome dell'amore
un raggio di sole in nome dell'amore
in nome dell'amore
un giorno un'ora vorrei vederti ancora
in nome dell'amore
un raggio di sole in nome dell'amore
in nome dell'amore



Ti Amo Perchč
Sei
Amami
Lei E'
Le Cose Che Ami
Volami Nell'Anima
Sono I Sentimenti
Diversa Dalle Altre
Una Regola D'Amore
In Nome Dell'Amore
Piů Importante
Verofalso
Swietnie wielkie dzięki tylko jeszcze łumaczenie....
In Nome Dell'Amore // w imię miłości

Come stai //jak się czujesz
come sto //jak się czuję
maledettamente bene // okropnie dobrze
penso a te penso a noi e non vivo piu' // myślę o tobie, myślę o nas i już nie żyję
forse sei abile //może jesteś zdolna
a nascondere il dolore // żeby ukryć ból
forse no non lo so // może nie, tego nie wiem
ma ti aspettero' // ale będę czekać
guardami sono qui // patrz na mnie, jestem tu
tra l'inferno e il paradiso // między piekłem i rajem
non so piu' che anno e' // już nie wiem jaki jest rok
cerco solo te //szukam tylko ciebie
tutto sa di follia // wszystko wydaje się szaleństwem (?)
ma e' solo malinconia // ale jest tylko melancholia
vedo la realta' e vorrei che fosse una bugia // widzę rzeczywistość i chciałbym, żeby była kłamstwem
in nome dell'amore l'alba brucera' le porte della tua prigione //w imię miłości świt spali drzwi twojego więzienia
in nome dell'amore fai la cosa giusta si la cosa giusta anche se fa male// w imię miłości zrób słuszną rzecz, tak słuszną rzecz chociaż jest źle
un giorno un'ora vorrei vederti ancora // pewnego dnia, godziny chciałbym widzieć cię jeszcze
un raggio di sole in nome dell'amore // promień słońca w imię miłości

dove sei //gdzie jesteś
cosa fai // co robisz
hai paura di sbagliare // boisz się zbłądzić (pomylić)
io non so che cos'e' // ja nie wiem co to jest
che mi lega a te // co mnie przywiązuje do ciebie
sara' un dio //byłby to Bóg
che non ho // którego nie mam
un peccato da pagare// błąd do zapłacenia
la realta' e' che non lo so ma stai scappando via // jest rzeczywistość choć nie wiem tego, ale właśnie się wymykasz (znikasz)

in nome dell'amore io combattero' ti salvero' anche a costo di morire// w imię miłości będę walczył i uratuję cię nawet kosztem śmierci
in nome dell'amore voglio dirti che ti amo // w imię miłości chcę powiedzieć ci,że cię kocham

un giorno un'ora vorrei vederti ancora //pewnego dnia, godziny chciałbym cię jeszcze widzieć
un raggio di sole in nome dell'amore // promień słońca w imię miłości
in nome dell'amore
un giorno un'ora vorrei parlarti ancora //pewnego dnia, godziny chciałbym powiedzieć ci jeszcze
in nome dell'amore //w imię miłości
un raggio di sole in nome dell'amore
in nome dell'amore
in nome dell'amore stai con me //w imię miłości bądź ze mną
un giorno un'ora vorrei vederti ancora un raggio di sole in nome dell'amore
in nome dell'amore
un giorno un'ora vorrei parlarti ancora
in nome dell'amore
un raggio di sole in nome dell'amore
in nome dell'amore
un giorno un'ora vorrei vederti ancora
in nome dell'amore
un raggio di sole in nome dell'amore
in nome dell'amore

Ti Amo Perchč //kocham cię dlatego, że
Sei //jesteś
Amami //kochaj mnie
Lei E' //ona jest
Le Cose Che Ami //rzeczy, które kochasz
Volami Nell'Anima //fruwają mi w duszy
Sono I Sentimenti // są uczucia
Diversa Dalle Altre // różniące się od innych
Una Regola D'Amore // reguła miłości
In Nome Dell'Amore // w imię miłości
Piů Importante //bardzo ważne
Verofalso // prawdziwy fałsz (? )

..myślę, że tak, ale proszę o korektę
Dziękuje bardzo:))))))))))))):*
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4762622
bradzo polecam to jest foum z linkami do włoskiej muzyki, zachęcam do wklejania własnych linków ;)
Witam. Mam pytanie, szukam takiej włoskiej piosenki, w której refrenie przewija się wyrażenie - fonetycznie - "kesara". Chciałbym poznać wykonawcę i tytuł. Z góry dziekuje za odpowiedz.
moze to ta Ricchi E Poveri - Che Sara
bardzo wszystkich proszę (jeśli możecie) o przesłanie mi jakichkolwiek piosenek włoskich! :D Adres to: [email] Bardzo bardzo dziękuję z góry! :) :) :)
witaj;) ja uwielbiam wloska muzyke ale mam bardzo malo:((((utworow.ta muzyka jest piekna!!!!!!kocham ja!!!!
pozdrawiam goraco!!!!!!!
edyta
czy wy znacie tylko Erosa?! Jovanotti, Pausini, Raf, Tatangelo , Meneguzzi, Antonacci. tego sie słucha w Połnocnych Wloszech bynajmniej.
czy wy znacie tylko Erosa?! Jovanotti, Pausini, Raf, Tatangelo , Meneguzzi, Antonacci. tego sie słucha w Połnocnych Wloszech bynajmniej.
ja jestem na polnocy i tego tez siev tu slucha choc nie tylko tego...Ligabue, Zero Assoluto, Elisa, Giorgia, Gianluca Grigniani, Vasco Rossi, Alex Britti....e tanti tanti altri....
Hej moze ktos mógłby mi podesłac kilka kawałków z płyty Laury Pausini "the best.....? Chodzi mi dokładniej o nr 3, 4, 6, 7 i 9. Byłabym niesamowicie wdzięczna. Za kilka dni tam jadę, więc troszkę zależy mi na czasie. Dzięki śliczne z góry [email]
hej! widze ze dawno tu nikt nie zaglądał ale mam nadzieje ze pojawi sie ktos kto miałby ochote i umiejetnosci przetłumaczyc mi tych pare linijek tekstu (jezeli to jest wogole po włosku, ale chyba tak.......:D)rnrnFatica d'amore, tristezza, rntu chiami una vita rnche dentro, profonda, ha nomi rndi cieli e giardini. rnrnE fosse mia carne rnche il dono di male trasforma. rnrnZ gory dzieki, bo wiecie zalezy mi na tym. Mała rzecz a cieszy :Drna jakby kogos interesowało to ta piosenka nazywa sie "tu chiami una vita" pochodzi z filmu "Plac Waszyngtona" Agnieszki Holland, a muzyke komponował Kaczmarek -------> ta piosenka jest boska!
hej, dlaczego entery sie nie zrobiły?? wrrrrrrr......... mam nadzieje ze to bardzo nie przeszkadza.......taaaaaaa........
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 493

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa