Praca dla italiano, pomocy!

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o szczerą radę. Czy są szanse na znalezienie dobrej pracy przez Włocha na terenie woj. śląskiego? Włoch inteligentny, mówi b. dobrze po angielsku, jest po międzynarodowym biznesie na bostońskim uniwerku, nie ma żadnego udokumentowanego doświadczenia, po polsku potrafi tylko kląć.
Jeśli macie jakiekolwiek doświadczenia, bądź tez jakieś pomysły bardzo proszę o odpowiedzi. Wiem, ten temat już pewnie był ale nie mogę go oczywiście znaleźć...
(aaa pomóżcie mi coś wymyślić inaczej czeka mnie italia......!)

Pozdrawiam!
Cap Gemini? Maja swoja filie w Katowicach chyba. Poszukaj na stronach z ofertami pracy, ciagle kogos szukaja ze znajomoscia wloskiego.
zatrudniają obcokrajowców nie mówiących po polsku?:)
Same jezyki, to za malo.
Przeciez teraz chyba kazdy mowi po angielsku.
Co on umie?
jako Wloch musi umiec gotowac..proponuje przemarsz po slaskich restauracjach....az trafi na swojaka ziomala Wlocha wlasciciela wloskiej restuaracji..:D
I tak wlasnie zakonczyl kariere w Polsce moj ex.
W jakiejs spelunce cos tam robi, Bog wie co i Bog wie za ile:)
Spelnila sie jego wlasna przepowiednia bo mawial mi wczesniej ze nawet jak by mial talerze w knajpie zmywac nie opusci mnie:))
Tak sie zdenerwowalam, ze nie porobilam przecinkow:))
w knajpie pracował nie będzie na bank jak go znam..chciałby coś w zawodzie, handel, ekonomia...(Magda, hahaha)
no to niech idzie do PeKaO SA..to wloski bank
chyba musimy mieć sporo hajsu na początek , żeby spokojnie móc sobie chodzić i szukać, a mieć gdzie mieszkać i z czego żyć:)
Wydawalo mi sie ze pisalas kiedys ze on jest muzykiem.
la fiat Bielsko, Tychy.... autosalony, moze sie zaczna sprzedawac lepiej
Cytat:
zatrudniają obcokrajowców nie mówiących po polsku?:)

tak, bo to praca jako konsultant telefoniczny z jez. wloskim, ma rozmawiac z wloskimi klientami.
Sprawdzę na pewno, dziękuję Ci Gosiu bardzo :)
Och ile tu Gos ostatnio bywa :)
mnie akurat chodziło o Ciebie:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa