trapianto capelli

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos z was korzystal kiedys z tego zabiegu i jezeli tak to gdzie, w jakim miescie mozecie polecic?
Sette, ale co ma piernik do wiatraka..
Dziewczyna pyta o przeszczep wlosow a nie o czesanie, trwala czy przedluzanie...
a to sie dobrze sklada, mam dac linka zw Wlosi i Wloszki jezdza na te sprawy do Polski?..zaraz poszukam
no to teraz wychodzi na to ze Didli jest prawie lysa, zęby sie psuja i paznokcie ma do miesa obgryzione..heheeh zartuje ,mam nadzieje ze sie forowiczka nie obrazi, przeszczep wlosow?..nie przedluzanie ,nie czesanie ,nie zageszczanie tylko hmm trapiantare/flancowanie? pisalam tu 21 Lut 2010 o turystyce plastycznej do Polski http://www.wloski.ang.pl/Eksperyment_wlosko_polski_i_vice_versa_39276.html konkretnie ten link mowi o tym: http://www.tvn24.pl/26086,1644305,0,1,z-ziemi-wloskiej-do-polski-po-wl
osy,wiadomosc.html Leczenie zebow tez wynosi taniej w kraju niz w Itali :D
oczywiscie, ze chodzi mi o przeszczep, trwaly a nie jakies tam doczepki, czy doklejki wlosow, i oczywiscie korzystajac z google znalazlam mnostwo ofert, w polsce znam osobiscie paru chirurgow, ktorzy sie tym trudnia, ale chcialam porownac ceny, choc zerkajac na pare stronek zauwazylam, ze u nas wychodzi troche taniej, w kazdym razie byc moze znajdzie sie na stronce osoba, ktora osobiscie przechodzila ten zabieg, czy ktos ze znajomych czy rodziny i moze podzielic sie adresem a takze opiniami o danym chirurgu :-) poza tym widzialam np w catanii kilka reklam na drzwiach u fryzjerow, ze robia trapianto, ale chyba nie fryzjerzy, albo zle myla pojecia, albo poprostu maja podpisane umowy z jakimis klinikami...albo tez po wlosku trapianto moze dotyczyc zarowno przeszczepu jak i i doklejki czy doczepki, choc to pojecia bardzo odmienne i zabiegi tez...
hej sette jeszcze jestem cala w kawalku hihi choc w zabkach pare ubytkow by sie znalazlo, ale zawsze mozna usmiechac sie z zamknietymi ustami hahah, info zbieram dla kogos, taki przeszczep powazna sprawa i troche kosztowna, takze lepiej dobrze zadecydowac co gdzie i jak :-)
no moglby tu raz don Silvio wpasc i dac pare wypowiedzi..szczegolnie ze doswiadczyl tematu osobiscie na wlasnej skorze..glowy :D
zacny don silvio choc by zrobil sobie trapianto wloskow na ...to i tak jest okropny i oblesny i maly taki farfocel blee
Wiesz didlina, ze z tym przeszczepem to delikatna sprawa..moze sie nie przyjac.. Berlusconi mial to szczescie, ze spror mu sie przyjelo..przynajmniej tak widac, choc efekt nie jest "piorunujacy".
A moze tej osobie lepiej byloby zainkasowac w cos w rodzaju peruki, ktora bardzo naturalnie wyglada i mocowana jest do skory glowy za pomoca cieniusienkiej siateczki. W ten sposob uzupelnia sie ubytki na calosci glowy jak tylko czesciowe. Poszukaj w internecie na stronach polskich poprzez google. Kiedys pamietaj, ze z czyms takim reklamowal sie handsome men (o ile dobrze pamietam nazwe)
http://www.ghoclinicpraha.cz/pl/transplantacja-wlosov-ceny.html w Czechach jeden wlosek kosztuje 96 koron tj ok 15 zl..jeden wlosek :D
ksalus ta osoba ma malutki ubytek, jednak razniacy ja, sette a co do tego w pradze to dobry pomysl, bo mozna by tak na ten maly ubyteczek policzyc ze 100 wloskow i wyszlo by 1500zl, taka kwota jest jeszcze do przelkniecia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka