przewozy żółty

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |
czy ktoś jeździł może z nimi? co sądzicie o tych przewozach? jakieś opinie, oceny:)
moze napisz cos dokladniej o tej firmie ,gdzie ma siedzibe i gdzie jezdzi
noooo..niezwykle enigmatycznie napisane..pierwsze slysze..z czym to sie je? To jakis szyfr by ktos cos podrzucil ci do domciu?cos do wachania czy palenia?:D
cos mi sie wydaje, ze ma zolte papiery i prawdopodobnie boi sie, ze kierowca sie zorientuje w temacie, ze uciekla ze szpitala? taki szyfr, slang pacjentow.
a moze biora tylko pasazerow z zoltymi papierami
upsss..prawie genialna jestem :D, poszlam troche poodsniezac/nie ma to jak wysilek fizyczny plus dobra zabawa:D/..szufla pomachalam/radoche mam jak dziecko w piaskownicy zl opatka heheh/ i mi sie przejasnilo..w google wrzcilam i mam! ta da dammmmmm...: http://www.busy-wlochy.pl/ ..he he he ale bledy na tej mapce widzieliscie?
Mi raz siostra podawala paczke "Zoltym" z Polski do Wloch - w porzadku , zgodnie z ustaleniami . Kolezanka juz kilka lat podaje paczki , to jej pod dom przyjezdzaja odebrac . Jezdzic nie jechalam .
Jestem zadowolona z przesylania paczek "zoltym" busem.
POdjezdzaja prawie pod dom nie trzeba nigdzie dojezdzac...
Ostsnio mi przywiezli 2deski snowbordowe z wiazaniami ... zaplacilam 20e!
... pytali czy dom remontuje czy to sa panele podlogowe haha :D:D
dai krzysksy polansuj sie troche ..zart:D moze beda ludzie co potrzebuja twej informacji..napisz cos od siebie p.f.
A co z ta mapka jest nie tak?Kiedys na to forum czesciej zagladalem i wiedzialem skad jestes, chyba cos powyzej Mediolanu.
nie. ja to duzo dalej..pod Austria..:D
w mapce jest bląd Udnie..powinno byc Udine :D..widze ze z toba do Venecji to dojechalabym..:D Fajnie
Dobra uwaga.Zaraz bede poprawial.Ale ty pewnie raczej preferujesz samoloty, chociaz wiele osob ma po ostatnich wydarzeniach stresa.Nawet nie chodzi o katastrofe, a o czekanie na lotnisku przez pol tygodnia na start samolotu.Troche na tym skorzystalem.
jak mam duzo bagazu to akurat.... samolotu nie preferuje...hehehe...
To jakbys potrzebowala to dzwon, pisz. Kazdy nowy jest mile widziany.
a ja nie polecam tego pzrewoźnika jeśli chodzi o przesyłki. Podanie koperty z dokumentami to koszt 40 zł. O ile koszt przewozu jest stały to za przesyłki koszą jak za zboże. NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE ŻÓŁTEMU.
Przeniosłam się z podawaniem do DELFINA. Mają wagę, podawany towar jest ważony, cena 1 euro za kg a jak ktoś przesyła dużo towaru to drastcznie schodzą z ceny.
Naprawda warty polecenia pzrewoźnik gdyż Żółty jest stanowczo zbyt drogi !!!
Myslisz,ze za 1 euro ktos ci po koperte przyjedzie.To daj numer.Nie wierze, ze Delfin tak robi.Może dlatego bedzie jezdzil juz tylko do konca wakacji.
za koperte z pieniedzmi delfin bierze 0,50 centow?????? bo nie wierze ze wazy kilogram.
ps. zolty takze od kilograma bierze 1e.
niestety kopert nie waza :))))))
Za koperty z pieniedzmi bierze sie od kwoty jaka znajduje sie w srodku.Mysle, ze to jest logiczne.I oczywiscie istnieje stawka minimalna.
Z tego co wiem jest to 3%.
Jeśli chodzi o "Żółtego"z Bielska Białej,to polecam.Od 2003 roku regularnie korzystałam z ich usług i nigdy nie zawiedli mego zaufania.Firma solidna...ecc..ecc..same superlatywy i co ważne,uprzejmi, kulturalni kierowcy.
Panie Krzysiu, dlaczego dyskredytuje Pan przewoźnika DELFIN? Kto Panu naopowiadał bzdur że nie będzie jeździł??? Otóz DELFIN ma się dobrze i nie ma zamiaru przestać tego co robi. Ludzi zabiera spod domu i pod dom odwozi, to samo z paczkami. A Pan niestety ma swoje punkty gdzie ludzi zawozi i skąd ludzi zabiera i święty boże nie pomnoże aby zawiózł Pan pod dom.
Tak więc jeśli miałabym wybierać między DELFINEM a Żółtym, wybrałabym DELFINA bo nie musiałabym włóczyć się z tobołami po świecie. No i DELFIN nie robi antyreklamy tak jak to robi ŻÓŁTY. I nie dyskredytuje innych.
Przykro mi, ale musiałam się odezwać bo tak się nie robi. KOnkurencja..jak najbardziej. Ale zdrowa i co najważniejsze UCZCIWA.
zapomniałam dodać .....co do tej koperty ....to była koperta z dukumentem w środku...dostarczona ŻÓŁTEMU i odebrana z Bielska. Poprostu sam fakt pzrewiezienia tej koperty .....NIE PIENIĘDZY !!!...KOSZTOWAŁ 10 EURO !
DELFIN wziął sporo mnie i zabrał mi ją z domu...oczywiście był to juz inny dokument, niemniej jednak przesylka identyczna jeśli chodzi o wagę i zawartość.
dziwne ...
bo mnie zolty dostarczyl snowboard DO PRACY!!!!! bo w domu mnie akurat nie bylo!!! Jestem jak najbardziej za!!! Zolty gora :))))
wiesz, to sprawa drugorzędna czy podwozi czy nie.Ja wiem że nie podwozi bo miałam z nim do czynienia.Może Ty miałaś więcej szczęścia.
Zniesmaczył mnie fakt dyskredytowania innego pzrewoźnika. W koncu to nie DELFIN skrytykował Żółtego tylko ja, więc po co teksty pod jego adresem insynuujące jakoby kończył jazdy bo taki kiepski z niego pzrewoźnik.
Wczoraj moja mama wraz z pięcioletnim dzieckiem wyjechała razem z żółtym do Włoch, o 21 w Austri zepsół się samochodów i staneli na jakiejś stacji benzynowej, żaden z kierowców nic nie powiedział o której ktoś po nich przyjedzie nic, całą noc stali na stacji wyjechali dzisiaj ok. 8.30 prawie 12 godzin a panowie kierowcy w pewnym momencie się ulotnili bo ludzie zadawali za dużo pytań. Pozdrawiam p. Krzysztofa Prostka za pełen "profesjonalizm" i podejście do ludzi
..zepsUł..
Gocha, Ty małpo, zaraz Cię gwizdnę !! Albo poszukam wszystkich Twoich wpadek i je tu wytłuszczę. Mówię całkiem serio paskudo Ty jedna. A wiesz że Cię lubię. Poszukaj mi lepiej gdzie w Trento na zakupy ciuchowe mam się udać bo ślub coraz bliżej a ja goła i wesoła...choć z tą wesołością różnie bywa.
Potrzebuję sklepu gdzie będzie konkretny wybór. I ma być na elegancko, nie sportowo. I buty w pobliżu żeby można było kupić. Bo ja ograniczona jestem czasowo.Ok 16 mam autobus powrotny więc w godz od 9, kiedy przyjadę do Trento do 16 muszę się wyrobić.
nie wiem..nie wiem..nigdzie nie chodze..nie robie zakupow..raczej miasto mnie nie interesuje..juz po znizkach prawie..chyba...nie wiem...zupelnie o ciuchach nie mysle..mam szafy przeladowane..mam mysli daleko stad..nic nie wiem..robie duzo literowek..
takie' slubne ciuchy'..weselne.. to lepiej w veronie kupowac jest duzo taniej niz tu..i lepsze
Nie będę się wypowiadał na temat zdrowej konkurencji miedzy Żółty i Delfinem.
Myśle, ze najbardziej zainteresowani wiedza dlaczego nie jesteśmy kolegami.
Nie ładne jest też przekręcanie moich słów na temat czy Delfin będzie jeździ czy nie.
Trzeba było dobrze słuchać co mowie, a nie wymyślać histore wyssane z palca

Znam około 40 firm które jeżdżą do Włoch i na pewno nie jednemu się samochód zepsuł w czasie podróży.Pani która opisuje ta sytuacje nie była na miejscu i jestem zdziwiony, że posłała swoje dziecko na tak długa podróż z osoba, która miała problem z odnalezieniem siebie, a co dopiero dopilnowaniem dziecka.
Na marginesie mama dziecka raczej kulturą nie grzeszy.

Jak wcześniej pisałem wybór jest duży i można sobie wybrać.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia