Secondhandy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam moje drogie. Pytanie do was- natknęłyście się może na jakieś second handy, typowo polskie? Prawdę mówiąc jestem już zmęczona chodzeniem po tych wszystkich sklepach, i oglądaniem ciągle tego samego. Niby to ładne, niby leży, ale po wyjściu ze sklepu, jednego, piątego, dwudziestego, wszystkie dziewczyny wyglądają podobnie. Chodzi mi głownie o połnoc włoch - Florencja, Bolonia i te okolice.
byl juz ten temat..zob w wyszukiwarce
Wiem co to jest wyszukiwarka i zapewniam Cię, że z niej skorzystałam, Niestety nie było tam informacji która by mi pomogła. Jedna jest z roku 2006 i po 3 wpisach kończy się pozdrowieniami dla pielęgniarek a druga z 2008 i kończy się na bazarach.
A w dodatku to nie moje regiony. Liczyłam na to, że może ktoś będzie miał "świeże informacje" :)
A ja nie wiem co to jest wyszukiwarka?
Ja taka troche do tylu jestem,trudne dziecinstwo.
Mieszkalam za siedmioma gòrami i lasami i jestem bardzo prosta az do bòlu.
Brak na to lekarstwa.
No to hejka fajna jestem niee
Ardamexx sprawdz na gieldzie Wall Street moze cos znajdziez
Kolejny szczyl, który siedzi z kumplami przed monitorem i opluwają sie ze śmiechu, który wymyśli głupsza odpowiedź na necie.
pamietam ,ze na jednym z postow bylo, ze nie ma w Itali secondhandow..ale w dniu mercato sa bancarelle z tymi rzeczami..i to zupelnie nowymi, z metkami, po pare euro :D
Ej tam kolezanko luzaczek
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia