chińskie centrum odziezowe w okolicach Wenecji

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |
WITAM WSZYSTKICH!
POTRZEBUJE DOKŁADNEGO ADRESU CENTRUM HURTOWEGO W OKOLICACH WENECJI, NA FORUM WIDZIAŁEM ŻE KTOŚ MA TAKIE INFORMACJE. Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC
ROBERTO6
Spróbuj może imienniku poszukać w wyszukiwarce strony.
To byloby zbyt proste.Juz próbowalem nic nie ma.A niestety nie znam włoskiego na tyle żeby znaleść potrzebne mi informacje na wloskiej stronie.
trzeba isc na piechotke do "zóltkow"i zapytac widze..jutro jest mercato to beda bancarelle to sie spytam..
Bede bardzo wdzieczny za kazdą pomoc:)
....ale forum nie jest od tego...co ja z tego bede miala ze ty zlapiesz kontakty i bedziesz kase trzepal? nooo nic,zero.A widzisz? wszystko zalezy od dobrej woli danego czlowieka.
nie kazdy w swoim zyciu robi cos za coś!Moze cie to zdziwi ale istnieja ludzie którzy pomagaja innym bezinteresownie!ale z tonu twojej wypowiedzi sadze ze nie wiesz o czym mowie. Pisałem do ludzi zyczliwych wiec skoro do nich nie należysz to po co wogóle piszesz.
o ile wiem to forum jest dla wszystkich i kazdy moze pisac o czym chce , nie ty bedziesz decydowac o czym ja napisze.Swoje "mądrosci" skieruj do osob ktore maja ochote ich słuchac ja do nich nie należe.Jak bedziesz miala swoje prywatne forum to bedziesz decydowac kto i oczym bedzie pisał a narazie.........
samochody uztwane na wloskim rynku
w Padwie jest takie centrum. Zona industriale (chyba Nord), dokladniejsza lokalizacja - pomiedzy Auchan a IKEA. Sprawdz nazwe ulicy bo nie pamietam. :)
bardzo pilnie poszukuję adresu centrum chińskiego we włoszech z góry ślicznie dziękuję
bardzo pilnie poszukuję adresu centrum chińskiego we włoszech gdzie można kupić ciuchy i buty bardzo .................................................................................................... serdecznie dziękuję.............................................................
włochy odzież,skontaktuj sie ze mna przez maila
Prato http://www.rp.pl/artykul/170874.html
albo dzwoncie [tel]od 7 do 13 tej. od poniedzialku do niedzieli.
toz ta chinska odziez jest szkodliwa dla zdrowia :P a feeeee, pelna syntetykow, rakotworczych substancji... szczegolnie nie kupujcie jej dzieciom !!
centrum grosissti asia Pradamano przed Butrio droga na Gorizie
Jeżżę do Prato po chińskie ciuchy ale podobno można też coś kupić w okolicy Mediolanu? Ma ktoś namiar może?
Cześć jestem zainteresowana włoska odzieżą. moze skontaktujemy sie przez email? pozdrawiam.
Możesz pisać na [email] Pozdrawiam
Odświeżę temat -ponowię pytanie -czy wie ktoś gdzie w okolicach Milano albo Bolognii znajduje się centrum hurtowego.Pilnie proszę o pomoc.
*hurtowe
Wstawiasz w google'a miasto, ingrosso i przegladasz.
Juz szukałam tym sposobem .Powiedzmy ,ze szukam konkretniejszych podpowiedzi , może ktoś był i wie gdzie dokładnie szukać ;)
to moze byc ?

http://www.hotfrog.it/Societa/Centergross-Centro-Per-Il-Commercio-All-ingrosso-Di-Bologna

http://www.centergross.com/home.asp
To raczej nie to ,ale mimo wszystko dzięki :)
Chociaż zastanawia mnie ten centergross???
Znajoma (bliska znajoma rodziny)już od dłuższego czasu prosi mnie o adres hurtowni odzieży chińskiej w okolicach Bologni albo Milano.
Moze macie jakieś wiadomości na ten temat?
Witam wszystkich zainteresowanych adresami do hurtowni we Włoszech znalazłem w internecie w ciągu 12 h skoro jesteście tacy chętni na te adresy piszcie na moje gadu 8888508 dogadamy się jak coś !!!
Co masz na myśli pisząc "dogadamy się jak coś"?
Ja też znalazłem adresy tych hurtowni i w ogóle wiele innych rzeczy znalazłem. Piszcie, tanio odstąpię!!:))
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |

« 

Solo italiano

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie