butik z włoską odzieżą

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 90
| następna
witam
chciałabym zapytać na jakich warunkach jest Pani gotowa udzielić pomocy osobie, która chciałaby założyć własny butik z włoską odzieżą, nie posiadającą jednak kontaktów ani adresów we Włoszech?
jestem na etapie zbierania informacji i bardzo chętnie nawiązałabym współpracę z kimś doświadczonym
proszę o odpowiedź na adres: [email]
Witam,proszę o kontakt osoby które zaopatrują sklepiki w odzież.Szukam osób z którymi mogłabym nawiązać współpracę.Mój meil [email] [gg]
Witam,proszę o kontakt osoby które zaopatrują sklepiki w odzież.Szukam osób z którymi mogłabym nawiązać współpracę.Mój meil [email] [gg]
Witam, zajmuję się dystrybucją odzieży Włoskiej, jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany nawiązaniem współpracy proszę o kontakt [email]
Witam, zajmuję się dystrybucją odzieży Włoskiej, jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany nawiązaniem współpracy proszę o kontakt [email]
Witam wszystkie/ich forumowiczki/ów,
Widzę, że za posrednictwem forum reklamują się osoby mające w ofercie odzież włoską...
...a jak się ma sprawa odzieży sprowadzanej z Francji. Najbardziej interesuje mnie Kookai ale inne marki o podobnym charakterze również.
Czekam na informacje, za które będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
prosze napisz mi czy w Vulcano Buono w Noli jest zaopatrzenie sklepów, na jakich zasadach można tam kupowac i czy tylko w ilościach hurtowych?
witam

jestem zaintersowana wspolpraca,prosze o konkrety.
prowadze maly sklepik w okolicach szczecina z damska odzieza sprowadzana z fraancji,poszukuje troszeczke bardzieej wyszukanych rzeczy dla mlodych kobitek z klasa(lepszych gatunkowo-modowe trendy w dobrych cenach)

pozdrawiam
Witaj, czy propozycja udzielenia informacji na temat importu odziezy z Wloch, a scislej miejsc zakupu ilosci hurtowych jest nadal aktualna??? Jezeli tak bardzo prosze o potwierdzenie.
dziwne te kiekci :\ fasony z 5, 10 sezonow wstecz?
hmm..skoro tam pisze: sukienki weselne, sukienki wizytowe..to juz wszystko jasne.Slowo' weselne' zwrocilo ma uwage/wg mnie tzn pańciowateod slowa: pańcia, paniusia..a na buty patrzylas tych modelek?..toz tez modele z przed minimum 10 sezonow jak nie 15..po prostu zmiencie foto na nowsze,bo chyba od dawna nie modyfikowaliscie,odswiezaliscie stronki co?..przyda sie wietrzenie:D
Witam serdecznie,

prowadzę sklep z odzieżą dla kobiet. Zależy mi na kolekcjach unikatowych, niepowtarzalnych wzorach. Jeśli nadal zaopatruje Pani sklepy proszę o kontakt.
[email]

Pozdrawiam
witam
jestem zainteresowana odzieżą włoską czy mogłabym otrzymać katalog aby zobaczyc mniej więcej co Państwo oferują pozdrawiam
witam
jestem zainteresowana odzieżą włoską , prosze o przesłanie wiecej szczegółow na adres e-meil
Witam!!!

Prowadze mały butik na Śląsku i byłabym zainteresowana taką marką jak King Kong czy ktoś wie lub ma dojścia do tej firmy?
...hej marta0404...powstało coś takiego ...niedawno ...http://www.gwarek.pl/...to chyba odpowiednik Twojego pomyslu...
Cześć , przywiozłam z Włoch trochę fajnych ciuszków (przewaga damskich), jak ktoś jest zainteresowany wyślę [email]
Pozdrawiam wszystkich
kontakt [email]
Prosze o kontakt z Hurtowniami odziezowymi i obuwniczymi z woj Malopolskie-Slaskie dziekuje z gory Pozdrawiam moj kontakt ---- [email]









vulkano buono w noli kolo neapolu to nie jest hurtownia odziezy tylko zwykle centrum handlowe z kilkudziesècima sklepami bardzo byle jakiego gatunku...w noli jest cis i to jest mega hurtownia z wloskimi ciuchami,butami,torebkami,bizuterià,oczywiscie od dziecinnych przez mèskie i damskie...tam potrzebny jest tzw partita iva...dostajesz przy zakupie fakturè,ale mozna tez kupic na lewo-nie wszystko bèdzie na fakturze...ceny sà bardzo dobre i jakosc klasy 1...sa tam tez meble sklepowe,manekiny,wieszaki itp.
WItam wszystkie Panie
Jestem zainteresowany otwarciem sklepu internetowego z modnymi ciuchami i nie tylko (okulary, zegarki ,biżuteria, galanteria, gadżety) dla Panów... :)
Czy coś takiego ma sens, gdzie nabywać towar, interesują mnie nie tylko włoskie marki.
Pozdrawiam
[email]
edytowany przez ffighter: 29 kwi 2011
Cytat: meggy999
Witam!

Mieszkam we wloszech, zajmuje sie sprzedza odziezy oraz bielizny wloskiej w Polsce, osoby poszukujace importera wloskiej odziedzy zapraszam do wspolpracy,

pozdrawiam
WITAM!
INTERESUJE MNIE IMPORT MARKOWEJ ODZIEŻY Z WŁOCH
[email]
Super pomysł! Gratuluje odwagi i trzymam kciuki za ciebie i twój biznes.
Przeczytałam dziś artykuł http://sites.google.com/site/news048 i mnie cary przeszły, Życie jest za krótkie żeby robić coś czego sie nie kocha.
Wyprzedaz?..tzn ile procent wynosza znizki?
czyli totalna wyprzedaz,teraz rozumiem :D
SPAM. Zgłaszam do usunięcia. To forum językowe, nie handlowe. Proszę go nie zaśmiecać.
A ja apeluje do wszystkich osob, korzystajacych z pomocy posrednikow itp.

UWAZAJCIE NA PODROBKI!!!!!

To juz nie sa czasy, ze podrobke mozna bylo rozpoznac golym okiem.
Falszerze wyspecjalizowali sie w kopiowaniu ubran i obuwia.
Wierzcie mi, dla osoby, ktora sie nie zna, nie do odroznienia.
Na ogol chodzi o tak drobne detale, ze kupujacy nie zwracaja na to nawet uwagi.

Dlatego zalecam ostroznosc, szczegolnie dla tych, ktore kupuja za posrednictwem nieznajomych osob. Nie dajcie sie nabrac!!!
Jedna z bardziej popularnych praktyk , to mieszanie podrobek z oryginalami i sprzedawanie tego wlasnie na rynki zagraniczne np. do Polski, Rosji , na Ukraine.

Pamietajcie, ze handel podrobkami to przestepstwo.

Pozdrawiam.
i znowu chinczyzna...jestesmy ja juz zasypani!!!wystarczy przejsc sie po rynku w kazdym miescie,czy zajrzec do malych sklepikòw,gdzie wszyscy sprzedaja jedno i to samo...
Z tym wszywaniem metek nie jest do konca tak jak mowisz.
Fasony rzeczywisci te same lub podobne, jakosc jednak jest o wiele nizsza.
A widac to szczegolnie po praniu .
Zreszta zapraszam na Allegro.
Pelno tam aukcji np. sweter za 39 zk, a potem komentarze, ze towar bardzo slabej jakosci.
A czego sie spodziewacie po swetrze za 39 zl?
Sprzedawca zaplacil z tego prowizje Allegro, 22% VAT, podatek dochodowy i inne koszty prowadzenia firmy, plus do tego ma dla siebie jeszcze jakis zarobek.
Towar kupil od hurtownika, ktory tez juz zarobil.
Wiec podsumowujac...ile jest wart sweter za 1 zl?
Jedno pranie.

Kiedys , za czasow studenckich, gdy moj budzet byl dosc skapy , bardzo lubilam kupowac w lumpeksach. Mozna tam zobaczyc jak wyglada rzecz juz po kilku praniach. Jesli nadal wyglada ladnie, bez zmian koloru, zmechacen itp. to znaczy , ze jest dobrej jakosci. Odziez chinska wyglada dobrze przed praniem (o ile ktos nie jest wymagajacy).

Poza tym sieciowki typu h&m, Zara itp. przeniosly swoja produkcje do Chin.
Tak jak i Dolce&Gabbana, Liu Jo itp. Ale jakosc wykonania tych rzeczy i przede wszystkim model funkcjonowania takiej fabryki jest calkowicie inny, niz fabryk, np. z Prato (Italia), ktore produkuja odziez na skale masowa w calym tego slowa znaczeniu.


Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 90
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe