Bologna--cercasi ragazza alla pari

Temat przeniesiony do archwium.
Cercasi una ragazza alla pari per un bimbo di 5,5 anni. 2-3 ore al giorno, il resto del tempo e completamente libero. In cambio offresi vitto e allggio in stanza singola in una casa situata in pieno centro. Un'ottima soluzione per studentesse.

Se siete interessate contattatemi: [email]
scusate ho sbagliato la mia mail: [email]
Zeby nie bylo nieporozumien nie jestem mama dziecka i szukam kogos na swoje miejsce. W zamian za te pare godzin rodzinka oferuje TYLKO mieszkanie (oplaty itd. wliczone). Weekendy, wieczory, przedpoludnia i czesciowo (do ok 16.30) popoludnia. Poza tymi kilkoma godiznami z dzieckiem jestescie calkowicie wolne. Pozdrawiam.
a jaka placa i warunki i od kiedy??
jak nie chcesz na forum tej tajemnicy zdradzic to moj mejl : [email]
pzreciez napisala ta dziewczyna wyraznie ze w zamian za opieke rodzina oferuje mieszkanie,nie placa ci pensji....
kto pyta nie bładzi, zawsze moze byc druga strona i dowiedziec sie wiecej nie jest chyba zabronione?? :)
W zamian za opieke nad dzieckiem JEST TYLKO MIESZKANIE. NIE MA PENSJI.
Od polowy stycznia lub poczatku lutego.

Warunki bardzo dobre. Mieszkanie w samm centrum, pokoj nieduzy, ale ladny z widokiem na dachy. Internet 24-24. Rodzinka wporzadku, mili, otwarci, nie robia problemow. Maja jeszcze starsza corke, ale opieka jest tylko nad synkiem (5,5 roku). Trzeba go odebrac ze szkoly i zajac sie nim do powrotu rodzicow. Reszta czasu jest calkowicie wolna, zadnych innych obowiazkow nie ma. Pozdrawiam.
a jest oprocz tego szansa na znalezienie dodatkowej pracy i zarobku gdziekolwiek czy nie bardzo??
i jeszcze jedno długo tam siedzialas w tym domku? A symaptyczni ludzie czy nie bardzo?
Bo powiem ci szczerze ze mnie to zaciekawilo
i na jak długo ta oferta??
Szansa jest. Weekendy masz wolne, a jesli znajdziesz prace, ktora nie bedzie ci kolidowala z tymi godzinami, to tez w tygodniu, bo godzin nie jest duzo (3 dziennie).
Rodzina sympatyczna. Bezkonfliktowa.
Na jak dlugo? Mysle, ze do odwolania. Oni clay czas kogos potrzebuja i nie sadze, zeby sie to zmienilo do poki dzieciak nie podrosnie. Jak chcesz bardziej szczegolowych informacji to pisz do mnie na maila. [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Solo italiano

 »

Życie, praca, nauka