wloska duma

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 189
wUlgarna,Iwonka?pierwsze slysze!
krakajaca?a co to takiego?
Jest gorzej niż myślałam!
Ale ze mnie wredne babsko!
Nie wnikajmy :) lasciamo perdere :)
oj, już tu tak nie krakajcie;-PP
http://www.homolaicus.com/linguaggi/sinonimi/index.htm
DECENTE:
Sinonimi: accettabile, decoroso, dignitoso, conveniente, corretto, castigato, modesto, discreto, morale, morigerato, passabile, presentabile, pudico, vestito, cristiano
*) wulgarny
:)
POZA TYM takiej proŚby nikt nie poslucha.
Pozdrawiam dziewczynki.
witaj Grazynka
Agatka,a Ty nie masz przypadkiem egzaminu?
mam ustny o 16...uczyc się nie mogę, bo tak KRAKACIE!
Hahahah!! Ja już nie KRAKAM, bo się uczę :)

PS. Witam wszystkie Panie, a tym egzaminowym życzę powodzenia :)
zlusz prozbe pisemnom to pszestaniemy krakac

ps.ustny?phi-dla Ciebie to PESTKA:-)
buziule i daj znac
pisemny mi kiepsko wczoraj poszedł- tak coś NAKRAKAŁAM bez sensu eheheh
peerun co do poprawnej pisowni slowa klocic , juz w poprzednim watku delikatnie zwrocilam uwage:) ale na marne...:(buuuuuuu
Kasia z Milano napisala: "A to,ze Ty osobiscie doznalas przykrych doswiadczen w tym kraju to jeszcze nic nie znaczy".
Kasiu, to, ze Ty jestes zadowolona ze swego zycia we Wloszech tez w zasadzie nic nie znaczy;)
swieta racja.
ps.a na koniec napisalam,ze przykro mi,ze zle jej sie dzieje w tym kraju
po pierwsze jest polskie przyslowie"jak wejdziesz po miedzy wrony to kracz tak jak one"i nie tyczylo sie to was tylko mojego obecnego towarzystwa i zastanowcie sie najpierw a potem odstawiajcie cyrk.bo to nie ja czytam pomiedzy wersami(kasia,ilecka)po drogi i tak zdaje sobie z tego sprawe,ze cokolwiek napisze bedziecie i tak zachowywac sie w ten sposob-za duza jestem zeby przejmowac sie dziecinada.a odpisuje bo zaczyna mnie to bawic i sa na tym forum ludzie dla ktorych warto,nawet po to zeby uslyszec krytyke.
fufi może otwórzcie specjalny dział tylko dla Siebie. Fajnie się zaczął mój pierwszy dzięń na tym forum całkowicie z obywatelstwem Polskim.)))
fufi może taki temat dyskusji można podjąć:
Włoska gospodarka nie będzie mogła ruszyć z miejsca dopóty, dopóki setki tysięcy włoskich 30-latków nie wyprowadzą się z domów swoich rodziców)))
inf.widzisz nie rozumiem jednej sprawy.dlaczego nie moge odpisywac na to co zostalo mi zarzucone.temat jak powinienes zauwazyc jest skonczony.swoje napisalam-chyba zrozumiale.co do tematu o wloskiej gospodarce to calkiem niezly,ale zeby dyskutowac to trzeba miec odpowiedniego przeciwnika.jak potrzebujesz kogos do sparingu to z toba bardzo chetnie chociaz nie wydaje mi sie zebym dorastala ci do piet-w dobrym slowa znaczeniu.
to bylo troche ironicznie nie obrazaj sie :)
fufi 60% Włochów myśli kategoriami tradycyjnymi , a 40% już w sposób europejski )))
a podasz mi link twoich wiadomosci bo tego szukam i nie moge znalezc.
Nawet widzę że 70%
http://fantasyworld.pl/v_article.php?strona=3&i=1390
Ciekawy artykul:) Szczegolnie zdanie, ze Wlosi nawet w lozku krzycza: Mamma mia:)))
dzieki inf.myslalam o statystykach ale dzieki niezly artykol.a juz myslalam,ze dostaje postradania zmyslow-a jednak chyba jestem normalna
Negli ultimi tempi mi viene da sbadigliare.Mala Izka, anche tu nel tempo ti annoieresti . Dio parla dalla bocca dei bambini e degli ammalati ...dajcie mi grzechotke.))
Wiem, wiem ze nie zrozumiecie....
Ale wiecie jestem kaprysna DAMA.)))
P.S. Jak mozna samemu sobie walic komplementy!!!! Kompleksy?
przepraszam ze sie awanturuje.))) To tak niechcaco , bo opowiedzialam dzis w pracy to ze w ironi kogos dama nazwalam... A tem ktos mi calkiem na serio odpowiedzial: " ...Tak, wiem.."))Mielismy ubaw.)) Magia, przepraszam, nic na zlosc.
P.S. 2. A teraz bede slodka jak mod i bede przylizus!!
$ jezyki moge wam tlumaczyc... Info, pomaga ja tez chce.))
P.S 3.
FIFI, jak moglas TAKKKKI straszny blad ortograficzny zrobic!!.))) Wiesz pociesze Cie, moge 4 jezyki tlumaczyc, ale ortografii polskiej za jasna cholere nie rozumie!! Jak ktos nic do powiedzenia nie ma to zaczyna sie wp...i bledy poprawiac.))
Wiec i najlepszy to moment by za bledy przeprosic.)
Pozdrawiam WAS
Salve e che Dio vi accompagnia.
To ja bym nie chciała tych Twoich tłumaczeń czytać, bo chyba by mnie ciarki przeszły. Brrrrr

Ciekawa teoria : Jak ktos nic do powiedzenia nie ma to
>zaczyna sie wp...i bledy poprawiac.))

Wiesz to naprawdę żenujące jak się czyta kłÓcić, nie rozumię, itd. A jak komuś nie chciało się kiedyś uczyć to takie właśnie teorie wymyśla jak Ty :)))
Ja , biedny ...franzowaty nieuk, jak mawiala ma babcia.))
Dziewczyno, Ty mnie nie znasz, Ty nieznasz tu tak naprawde nikogo, jak SMIESZ osadzac!! Ty znasz tylko nasze pisanie, atak naprawde nas tu niem ...Wiec moze dlatego jestes odwazna!!
Moja teoria jest jak najbardzej ok!!
Innym slowu!! TRESC PONAD FORMOM!!
A tu prawie wszystkie damy WOLA FORME NIZ TRESC!
Z toba naukowcu wlacznie.)))
Pozdrawiam (tylko FORMALNIE)
Magdalen@ daj już spokój
Ku...je...mac!!!
Narobilam bledow znow.
NIE ZNASZ. PISZE SIE osobno!!
Jak jeszcze cos znajde to poprawie i w ten sposob spieprzymy watek..)))
Chcecie tego???...Naprawde??.((
po prostu przyznaj, ze masz dysortografie i po krzyku.
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 189

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia