CELI3-czy są już wyniki???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich, którzy w czerwcu przystępowali di egzaminu Celi 3.Próbuję zalogować się na stronie www.unistrapg.it, w area riservata, ale ciągle mi nie wychodzi;/Jeszcze przed egzaminem dostałam maila z user (ciąg cyfr) i password (ciąg liter), wpisuję to i pojawia się napis,że błędne hasło lub login.Co robić?Pomóżcie.
To znowu ja.Po prostu caps lock'a nie właczyłam:)Nie ma jeszcze wyników.Trzymam za wszystkich kciuki!!!
nieoficjalne wyniki juz sa..napisz do organizatorów..pozdr.
pizza, a ty gdzie zdawalas? w Warszawie?
ja to sie boje do nich dzwonic, bo mojej kolezance w zeszlym semestrze powiedzieli, ze zdala, a jak tam po miesiacu poszla zadowolona z siebie sprawdzic czy moze juz odebrac jakies papiery, to okazalo sie, ze NIE ZDALA i nawet 50% nie dostala...milo, prawda?
tam zawsze maja straszny balagan...

wiec jak wam poszlo???
pzdr:)
hej:)
To są już wyniki czy nie? miały być ponoć na początku października... to jak to jest w koncu? Kurcze, boję się!!!
O jakim haśle mówicie? ja nie dostałam żadnego "loginu" ani hasła, nic. Jak dostaniemy te wyniki? przyjdą pocztą? jeśli coś wiecie - piszcie, proszę.

Pozdr.
Jeszcze nie ma wyników...Przysłali mi, po tym jak zgłosiłam się do Warszawy i zapłaciłam, maila potwierdzającego z hasłem i loginem.Pozdrawiam
hej, a ja nic nie dostałam... dzwoniła tylko do mnie pani z instytutu i prosiła abym wysłała do nich maila z potwierdzeniem zapłaty(placiłam przez internet - dowód przelewu)... i koniec. Egzamin napisałam, na liście uczestników byłam...
czyli jak będą wyniki, po prostu będę musiała zgłosić się do instytutu po nie, tak?

POzdrawiam wszystkie dziewczyny, które pisały CELI3 w czerwcu:))) miło się z Wami rozmawiało przed częścią ustną:)
ja tez dostalam numer do zalogowania sie na stronie..przyslali mi mailem..moze u ciebie wyladowalo to w spamach??

zadzwon do Instytutu i powiedz, ze nie dostalas swojego kodu..niech ci to przysla jeszcze raz...pzdr:)
Ja zdawałam w Krakowie..ahh agatkaf..liczyłabym teraz na ich bałagan i niesubordynację..tylko oczywiscie w drugą stronę, a Twojej koleżance to współczuję serdecznie..
u nas w Krakowie nie wszyscy dostali numero di marticola..i w takim wypadku o wynikach informuja organizatorzy..trzeba byc z nimi w kontakciePozdr.
Temat przeniesiony do archwium.