CELI

Temat przeniesiony do archwium.
211-232 z 232
| następna
czesc PAWIANEK. Ja rowniez zastanawiam sie nad zrobieniem CELI 3 we Wloszech czy mozesz mi pomoc, wysylajac testy na mojego emaila: [email]
Dzieki i pozdrawiam
Czesc! POlecam wejsc na strone www.cvcl.it i tak je znajdziesz. Najprostszym rozwiazaniem dla Ciebie jest skorzystanie z linku podanego powyzej.
No i sprawdzisz wyniki
A sa juz te wyniki?
W koncu mam wyniki z CELI!Zadalam, ufff!
A skąd wzięłaś wyniki?
Dostalam emaila ze szkoly, w ktorej zdawalam ten egzamin. Ponadto na stronie Perugi zamiescili moje wyniki!
A mogłabyś do mnie napisać? [email] i jeśli to nie problem, poprosiłabym Cię o sprawdzenie moich wyników na stronie w Perugii, bo ja niestety nie mam możliwości-hasła brak.
To przykro mi, ale niestety nie sprawdze Ci tego, bo ja mam swoj numer i haslo i pokazuje tylko moje dane. Moze zadzwon do szkoly, w ktorej odbyl sie egzamin.
To przykro mi, ale niestety nie sprawdze Ci tego, bo ja mam swoj numer i haslo i pokazuje tylko moje dane. Moze zadzwon do szkoly, w ktorej odbyl sie egzamin.
pomyłka: [email]
:)
Hmm... ok. Dzięki.
Zdałam! :)
Czy mógłby mi ktoś wysłać przykładowe testy CELI.Z góry dziękuję.
Jeśli moge z taka prośbą się wcisnąć...
Mam małe dziecko i niestety nie mam czasu na poszukiwanie informacji, dlatego potrzebna mi droga na skróty...
Chce w czerwcu podchodzić do CILS4 lub CELI4 (to trzeba aby uczyć na uczelni włoskiego, prawda?), do kiedy są zapisy i gdzie można zdawać. Niestety i tak się stresuję że nie zdążę się przygotowac a co do tego czytanie wszystkich postów lub siedzenie w google...

Dzięki z góry
(inf, może ty pomożesz?;))
Paola3 tu jest coś ciekawego napisane:
..Aby przystąpić do egzaminu nie jest wymagany żaden szczególny tytuł studiów. ..
Więcej informacji:
http://www.iicbelgrado.esteri.it/IIC_Varsavia/Menu/Imparare_Italiano/Certificazioni/
Czesc Moniko,ja rowniez prosze Cie bardzo zebys mi podeslala testy na CELI3,oto moj e-meil [email] Ci serdecznie,pozdrawiam.
chcialabym kogos prosic o przeslanie mi tetsow, [email] dzieki
guarda tutte le informazioni che ci sono sul sito www.pwsztar.edu.pl .
Noi facciamo la Certificazione CELI e abbiamo tutti i livelli..... poi per tutte le informazioni puoi telefonare al 5[tel]
ciao!
hejka ja tez sie pisze na te testy jesli nie sprawi ci to oczywiscie wielkiego klopotu tak czy owak dzieki z gory a tak na marginesie moglabys mi napisac ile mnie szarpnie taki egzamin i jak sie na cos takiego zapisac? buzka
Hej Monika ! mam ogromna prośbę, czy mogłabyś mi również wysłać te przykładowe testy CELI ? z góry wielkie dzięki ! mój e-mail - [email]
egzamin CELI można zdawać również w Łodzi, w Szkole Języków Obcych Progres (www.progres.edu.pl). Najbliższa sesja egzaminacyjna już 6 marca 2010r:)
Temat przeniesiony do archwium.
211-232 z 232
| następna

« 

Nauka języka

 »

Życie, praca, nauka