Nowa wersja serwisu Szlifuj swój włoski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 128
poprzednia |
Wątek do zgłaszania wszelkich usterek/błędów/uwag w nowej odsłonie serwisu do włoskiego.
A gdzie jest nauka słówek!? :(
No właśnie! Praktycznie tylko po to wchodziłam na stronę, żeby się słówek uczyć! Mam nadzieję, że to wróci!
a gdzie jest forum?
Chyba mi się nie podoba:( Odnaleźć się tu nie mogę...jeszcze!
oj....chyba zły temat wybrałam na swoje żale...podsumowując: życie na nowym fiolecie czas rozpocząć:)
z niecierpliwością czekam na naukę słówek, po to najczęściej wchodziłam na Wasz serwis. Kiedy możemy się spodziewać powrotu zestawów ćwiczeń?
nauka słówek wróci w tym tyg - to jeden z naszych priorytetów
Cytat: aagnese
Chyba mi się nie podoba:( Odnaleźć się tu nie mogę...jeszcze!

chyba ??? mnie sie wcale nie podoba ... :-( chyba jestem tradycjonalistka ale stara wersja byla bardziej przejzysta i w ogole .... moze , mozemy glosowac za przywroceniem starej wersji ;-)
fakt....teraz zrobiło się tak jak na większości forum (nie odmieniam dla bezpieczeństwa bo nawet nie wiem jak?!:) )
Nic chyba pozostaje nam akceptacja:)
Rozejrzałam się trochę i powiem, że cała reszta mi sie podoba:P
Fakt w zakładkach nic jeszcze nie ma ale wygląda to dośc przejrzyście a to plus:)
o kurcze nie odnajduje sie jakos...musze sie rozejrzec, nauczyc ta nowa stronke obslugiwac hihi
a gdzie sa moje posty, gdzie mozna znalezc wszystkie swoje dotychczasowe posty?
Gdy wpisuje sie w wyszukiwarkę podręcznik to wychodzą wątki jakies dziwne podr...oze ??A szukam wskazówek na dobre książeczki przed wyjazdem do samodzielnej nauki.
Prosimy sie postarac, bo lubimy ten serwis!
Mnie się też bardziej podobało wcześniej :(
Cytat: diddlina1
a gdzie sa moje posty, gdzie mozna znalezc wszystkie swoje dotychczasowe posty?

Jeśli chodzi o posty , to faktycznie nie widzę wglądu w swoje posty , zresztą nie tylko moje ;) , a niejednokrotnie były pomocne z uwagi na mnóstwo praktycznych wskazówek .
W związku z czym moje pytanie do administratora , czy jest szansa ,ze lista wpisów pojawi się ponownie?
Miałem ponad 60 swoich grup do nauki słówek, czyli ponad 1800 słówek, zwrotów i zdań. Czy one juz przepadły ???? Czyżby 3 lata wpisywania słówek poszły na marne????
Ty gosciu Lukar .
Ty chyba jestes jakies dziecko w mgle :)
Ten twoj nowy knot to cos z rodzaju Jak sobie skomplikowac by bylo prosciej :)
Gbyby twoje nowe meni bylo w meni w telefonach komorkowych.
To bysmy z nich nie korzystali do dzisiaj.
Chlopie ty masz chyba ostro zaklikane w glowie.
Porozsylaj ludziom CD Z INSTRUKCJA URZYTKOWNIKA
Tylko prosze nie w jezyku chinskim wiesz tak dla lansu :)
..menu..pisze sie menu...
heheh...nowy knot to cos z rodzaju Jak sobie skomplikowac by bylo prosciej..z tym sie zgadzam teraz dzieciak na sprwdzenie pracy domowej bedzie czekal ruski miesiac bo nikomu sie nie bedzie chcialo tam zagladac..i ciagnac tematu do gory..pod tym wzgledem to strzal w stope adminie
italo..ten URZYTKOWNIK to chyba zaczerpnales.. z powodu morderczych mysli ..od URZYna ? tak mysle.. jako użytkowniczka fioletu:D
kurcze ..teraz fiolet mozna porownac do nowego, eleganckiego wypucowanego biurowca..korytarze jeszcze pachna farba ale cholercia sa puste..vuote.. nikt po nich nie krazy..na nikom oka znie zaceposz zreszta nie krzyzuja sie ze soba..jak chcesz kogos spotkac na korytarzu i zagadac.. to muszisz biec do lobby i zaczynac giro x labirynt od poczatku..ogolem fiolet 'zlodowacial'...pewnie zaraz heheh mi sie skojarzy z kolorem szarfy na wiencu zalobnym zlozonym pod krzyzem ktory zniknal..hehehe
..na nikim oka nie zaczepisz..sorry literowka
settedinove pewnie mialas racje co pisowni uzytkownik
ale od dzisiaj jest zmiana pisowni i bedzie urzytkownik przez RZ.
CZASY SIE ZMIENIAJA A PO ZA TYM JEST OCIEPLENIE KLIMATU
i nadchodzi nowa era LAS PALMAS :)
a ja nie mam bikini:(
Cóż otwarcie się przynaje...DZIWAK MA RACJE:)
pusto tu jak cholera i trzeba się ciągle cofac aby w konsekwencji isc naprzód...

"Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo, na pewno to zepsujesz."
a tak mi się nasuneło:)
A co z wyszukiwarką? Czy ona zacznie prawidłowo funkcjonować?
a ja bym chciała powiedzieć, że już widzę swoje dodane wpisy:) Jakaś poprawa, brawo!
Zachęcam wiec do skłądania większej ilości wniosków, moż euda nam się tu conieco naprawić, skoro stary fiolet odszedł w zapomnienie:(
Ja też wolałam ten poprzedni fiolet ;) i nie mam jedynie na myśli odcieniu koloru fioletowego;)
A może autor strony zechciałby wrócić do tej poprzedniej wersji?
Kayyyah nie chce Cię martwić ale tak już bywa, że rzadko zdażają się takie powroty. Ja bym raczej dalej szła w stronę światła i o ile Admin będzie współpracował da się tu wypracować coś dobrego.

Denerwuje mnie to, że nowy wpisy nie wyskują gdzieś w małym okienku z boku....to ułatwia sprawę.
Co jeszcze? Zaraz przejrzę i się wypowiem. Kolor jest fajowy:P:P i zakładki są ok, "szybka odp" też jest dobra...
A jak zobaczyć wpisy użytkownika?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 128
poprzednia |

« 

Inne

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia