no tak.. to juz pewnie bylo :)

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 127
poprzednia |
Witam Was dziewczyny :) i chlopaki... Moja sytuacja w skrocie- otoz, mam 26 lat, od kilku lat mieszkam w Danii razem z moim 5 letnim synkiem :) jestem tu dobrze urzadzona, wlasne mieszkanie, 2 prace, auto. I ostatnio.. poznalam wlocha :) zobaczylam go na Imesh.. i od razu mi sie spodobal, wyslalam mu wiadomosc, ze jest najprzystojniejszym mezczyzna jakiego widzialam :) hahahaha on mieszka w Udine, jest piearzem (pracuje ciezko w nocy jak kazdy piekarz) i ma 42 lata.. zaczelismy pisac duzo mailow ze soba i wyslac fotki. Roxmawiamy przez skype, ja mowie perfect po angelsku i on.. Zaczelam sie uczyc wloskiego.To wszystko w skrocie :) i tak wlasnie mam mnostwo pytan.. czy facet wjego wieku nie chcialby zamieszkac w inym kraju? (ja napewno do Wloch nie pojade, tam zeby zarobic 1000 euro, trzeba ciezko pracowac... tutaj zarobie 4000 euro i mi za to dziekuja) i czy on ni powinien miec zony? w tym wieku.. wysyla mi mnostwo zdjec, ma chora babcie, ktora sie zajmuje. Moi znajomi nawet mnie nastawiali przeciwko niemu, ze pewnie ma zone, dzeci i pisze zemna tylko zeby pozniej pieniadze wyludzc.. Ale ja znim pisze juz 3 miesiace, nie mowi nic o pieniadzach i nic odemnie nie chce. Mysle, ze jakby nie lubil zemna pisac czy rozmawiac, to by wiecej sie nie odezwal.. Co o tym myslicie? Vzytalam duzo wpisow n temat bycia na odleglosc, ale nie pamietam gdzie :) podaje moj e-mail- [email] jesli ktos znajdzie czas aby pogadac, bedzie mi milo :) Pozdrawiam Iwona
Alez to jest naprawde sliczne
dziwak naprawde z Ciebie :)
nio :) tyle lat i nadal sam? hmm...napisze tyko.zasnatow sie dziewczyno.zastanow:) to jest WŁOCH!!!!
Oczywiście każdy przypadek jest inny, każdy człowiek itd. Opowiem Ci tak w skrócie moją historię z Włochem: 38 lat (wtedy), bardzo przystojny, bogaty, mieszkaniec Sardynii. Mówił, że w dzień pracuje jako kierownik firmy, a w nocy w szpitalu jako szef oddziału - zawsze jakieś wytłumaczenie, żeby nie rozmawiać ze mną w domu, w nocy. Rozmowy przez skype, telefon trwały 9 miesięcy. Jak tam poleciałam to zobaczyłam w jego dowodzie, że jest żonaty, później dokładnie przeszperałam internet i doszło do tego, że dzieciaty.
Nie traktuj mojej historii jako przykładu, ale lepiej zachowaj dystans z uczuciami.
Pozdrawiam serdecznie.
maili ;)
hey dziewczyny :) alez absolutnie.. O zadnych uczuciach tu nie ma mowy :) ja go lubie, to fakt :) ale zeby zaraz popadac w skrajnosci.. Czesto z nim nie pisze, jakies 3-4 maile na tydzen, za to bardzo obszerne. Opisujemy jak minal dzien, jak sie czujemy itd, itp :) zadnych glupich podtekstow bo od razu mu sie odemnie dostalo od stupid i idiot... Wyslal mi zdjecie z wakacji jak biegal w samych gaciach na plazy.. Dla mnie to bylo dziwne i mu napisalam, ze kopne go w jego wloska d... Teraz tez sprawdzilam skrzynke :) wyslal mi swoja ulubiona muzyke, ja tez mu wysle :) i tak wyglada nasza znajomosc, na skype rozmawiamy bardzo rzadko :) ale ja jestem nieugieta i chcialm zobaczyc jak wlosi robia chleb :) i.. w sumie to smieszni oni sa ci piekarze :) aha i strasznie dziecinny on jest :) hahahaha wysyla mi jakies smieszne obrazki jakies misie i inne glupoty... ale mam duzo znajomych wlochow na facebook i oni wszyscy tak maja :) To chyba normalne. Za kazdym razem wysyla mi jakies nowe fotki, z przyjaciolmi, z rodzna.. i zawsze pisze, ze jak mi sie on nie podoba na tych fotkach to zebym skasowala jak nie chce.. Wydaje mi sie jakis zastraszony.. hahhahaha jakby go ktos bil :) hehe zawsze sie pyta czy ma ochote mu odpisac. A moze oni juz tak maja? nieznam ich. To tyle na dzis w tym watku :) zobaczymy jak to sie potoczy dalej, bede Was informowac :)
aHA bym zapomniala, pisal, ze byl z zwiazku przez 10 lat, ale nie napisal czy w zwiazku malzenskim, czy poprostu mial dzewczyne. A i, ze teraz spotyka sie z jedna chorwatka, ale to tylko przyjazn i sex :) jaki wylewny.. hehehehe
A misie wysyla brazowe czy polarne.Alez to jest naprawde sliczne
Byloby dziwne gdyby biegal po plazy w smokingu. :) Z tymi smiesznymi piekarzami to nie zrozumialam. Nie rozumiem w ogole o co Ci chodzi. Facet w ogole Ci sie nie podoba, smieszy Cie, moze nawet drazni. Nie odpowiadaj mu i juz.
"powiem" tak...trąci mi prowokacją, "dziwakową prowokacją";)

gdyby jednnak nie to i tak się w temacie nie wypowiem bo co ja Ci mogę poradzić mądrego bądź mniej mądrego???....kązdy musi swoje życie przeżyć więc żyj i Ty:)
poczytałam i jakby nabrałam 100% pewności...no przynajmniej 99,9%

Dziwak a tak swoją drogą mógłbyś się bardziej wysilić, nie stać Cię na coś bardziej z polotem?:)

Pozdrawiam Madzie:)
DZIEKUJE! Czuje sie pozdrowiona i nawet na to konto bym jakoms rada rzucila ale ja nie wiem za bardzo w czym konkretnie problem lezy:)
Poszukaj sobie kogos co blizej Danii mieszka!
Np. Dziwak, bo jak juz wiadomo najlepsza baba to wlasna graba.
Napisalam to bo ja tez jestem zdania ze to "dziwakowa prowokacja".
;)
Ladnie sie usmiechasz, Agnieszka:)
Mi smiechy przeszly bo pozwolilam sobie jeszcze 100 razy post wstepny przeczytac i juz chyba ze zmartwienia spac nie bede mogla dzis w nocy.
ON MIE CHCE PIENIEDZY I NIC NIE CHCE!!!
To jest bardzo niepokojace! Pierwszy problem moze z czasem nie bedzie problemem, jakos go przekonasz by pieniadze wziol, ale jak on NIC nie chce to moze oznaczac ze mu dynda. Dyndajace rzeczy nie sugeruja ogromu rozkoszy, wiec miej sie na bacznosci!Nie doswiadczysz emocji o szerokim spektrum w zwiazku gdzie on nic nie chce, nawet, o zgrozo pieniedzy nie chce:)))
Nie masz ty tam pod reka jakiegos kolorowego Dunczyka:)
Jak swiat swiatem, TEGO JESZCZE NIE BYLO:))
Ale spoko, napewno Ci tu pomozemy, ucieszymy, ukoimy.
Po co ja glupia to czytalam, teraz bede sie bac ze mnie tez taki los spotkac moze:))
Jedno jest pewnoe, ktos powinien odciagnac mnie od komputera, bo sobie jeszcze szkody tym pisaniem narobie i polame tipsy od stukania mych niewatpliwych madrosci.
Dobrotliwa baba ze mnie i rad nie skape:)
ahahahaha :) dzieki! No coz.. pisalam, ze nie chce pieniedzy, bo mnie tu nastawiaja przeciw niemu :) tylko i wylacznie dlatego napisalam. A ze nic nie chce :) a co on moze chciec na taka odleglosc? :)Napisalam ten post, aby cos od Was wyciagnac :) jakies porady, moze macie jakies doswiadczenie w zawieraniu znajomosci przez internet :) a wiem, ze macie... A dziwak, gdzie mieszkasz? hehe Dunczycy, sa mili, ale jak ryby :( zimni i obslizgli :) ble! szwedzi i norwedzy tez! czyli polak mi potrzebny tutaj, ale pewnie zacznie mu odj...wac na obczyznie :) i dlatego jestem sama :)I co ja biedna poradze, ze zobaczylam jego ryj na necie i mi sie spodobal? Przeciez to nie moja wina... Absolutnie on mnie nie drazni, ja go bardzo lubie :) i on mnie tez. Wiem bo powiedzial
A ja tam chce pieniadze, sexs i wladze:))
zapisz sie do jakiejs parti politycznej a napewno bedziesz to miala..ostatnio w seksie wladzy i pieniadzach to Samoobrona przodowala/lansowala/promowala sie hehehe a teraz to nie wiem.. moze Quasi cos wie? ,on sie zna na polityce :D
Ja to sie do zadnej partii nie nadaje:)
To nie dlamnie, ja czekam na cud:)
no to widze ,ze tylko Tadeusz Juda/mowie calkiem calkiem serio..uwierz mi ze wiem co mowie/moze ci dopomoc..ruszaj do niego..tylko moja mala dygresja :on tez lubi pieniadze, wiec wez z soba tylko niezbedna odliczona kowote jak mozesz mu ofiarowac..I czekaj na cud..A zdarzy sie napewno!
Mam jednak nadzieje ze nie wiesz co mowisz:)Nie wiem co to za Tadek, ale trzymaj sie daleko od niego.
Mi to sie nawet do tego Tadeusza jechac by nie chcialo:)
Wole przy winie i gitarze sie marnowac!
tesoro...aha aha aha to patronem od spraw trudnych i beznadziejnych...skoro marza ci sie sprawy nie mozliwe dla smiertelnika: pieniadze wladza sex..to trzeba sie zwrocic tylko do Tadzia..nikogo innego nie znam : D .. to milej gitary stasera..
...niemozliwe... literowka ...razem razem..
Dziewczyny dlaczego ten temat ma byc moja prowokacja.
Ja mam teraz troche wolnego czasu to sie relaksuje.
Korespondujac z Wami zywo,spontanicznie i oryginalnie.
Wam jest dziewczyny potrzebny masaz rozluzniajacy i relaksujacy.Za duzo czytacie i przezywacie.
No dobra moge Was troche pobudzic na wesolo.
Pomyslcie sobie ze jestem np: barwna i piekna tecza na Waszym niebie.
Alez to nprawde jest sliczne
Ja do osoby ktora jest architektem tego tematu z pytaniem na ktore jeszcze nie otrzymalem odpowiedzi.A ktore mnie bardzo nurtuje.
No to jakie on te misie posyla Tobie brazowe czy polarne?
..elity polityczne to zazwyczaj 1 % wladzy reszta to elity finansowe i grupy produkcyjne/ w danym kraju ...czyli biznesmeni..podlacz sie do jakiegos centrum decyzyjnego
Madzia to ja poproszę to co Ty;)
Co to było???...sex, władza i coś tam jeszcze;)
hej :) italo dziwak- a czemu pytasz? taki zoofil z Ciebie? makaroniarz wysyla mi wszystkie rodzaje misiow, polarne, brunatne, koale i jakie tam jeszcze sobie mozna wymarzyc :) Wyslal mi dzis mail, ze snil o mnie, wiec z pewnoscia takze odda mi-sie :) Czyli moja znajomosc nabiera tempa... Juz mu sie snie |:) hehe to ma piekne sny. Jednakze w takim tempie, zanim sie spotkamy, ja dostane menopause, a on juz nie bedzie mogl :( pozdrawiam forumowiczow :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 127
poprzednia |